Körfezkent 3. Etap Evleri Fiyat Listesi

Emlak Konut’un İzmit’de inşa ettiği Körfezkent 3. Etap’ta fiyatlar 119 bin liradan başlıyor.

Emlak Konut tarafından İzmit’in güzel ilçesi Körfez’de modern bir yaşam alanı olan Körfezkent 3.etap’da satışlar devam ediyor. 46 bin metrekare alan üzerinde toplam 864 konuttan meydana gelen projede 2+1 daireler ve 3+1 daireler satışa sunuluyor. Yüzde 90 güneş alan bir konuma sahip Körfezkent 3 projesinin sosyal donatıları arasında çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası,  açık otopark yer alıyor. Ayrıca projede her blokta çift asansör, merkezi ısıtma sistemi, dıştan mantolama, jeneratör, ineterkom ve merkezi dijital uydu yayın sistemi bulunuyor. Körfezkent 3 projesinde sabit faiz ve tüfeli olmak üzere 2 ödeme seçeneği sunuluyor. Tüfeli ödeme seçeneğinde 2+1 daire seçeneğinde 15 bin TL peşinat veriliyor. Taksit ödemeleri ise 867 bin TL’den başlayıp 10 yıla kadar vade yapılabiliyor. 20 bin TL peşinat verilir ise taksit ödemeleri teslimatta başlıyor. Ödemeler 825 TL den başlayıp 10 yıla kadar vadelendirilebiliyor. 3+1 daire seçeneğinde 25 bin TL peşinat veriliyor. Taksit ödemeleri 1075 TL’den başlıyor.30 bin TL peşinatta ise taksitler teslimat sırasında başlıyor. Ödemeler 1033 TL den başlayıp 120 aya kadar vadelendirilebiliyor. Sabit ödeme seçeneğinde ise yüzde 10 oranında peşin ödeme yapılıyor. Geri kalan ödemeler ise 24 aydan 120 aya kadar taksitlendiriliyor.

Körfezkent 3’te daire fiyatları ise şöyle;

2+1 daireler 119 bin ile 169 bin TL

3+1 konutlar ise 154 bin lira ile 200 bin lira arasında satışa sunuluyor.

Previous Kuraklık, Kış Turizmini Olumsuz Etkiledi
Sonraki Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

İdris Güllüce’den Ceylanpınar’a tapu müjdesi

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin talimatıyla Ceylanpınar’ın tapu sorununu çözdü.

Güncel Haberler 0 Yorum

Temelli Türkobası 1/5000 nazım imar planı askıda

Ankara Sincan İlçesi, Temelli Türkobası Mahallesi Yerleşim ve Gelişme Alanına ait 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişikliği 24.10.2016 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara su kesintisi 24 Ekim 2015

24 Ekim 2015 tarihinde Ankara’da  su kesintisi uygulanacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Güncel Haberler 0 Yorum

Konuta Sigorta Zammı

Tüketici Yasası ile maliyetleri yükselen sektör oyuncuları fiyat artışına hazırlanıyor. 

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’da Ledli ekranlar bilgilendiriyor

Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in ana cadde ve bulvarlarına yerleştirdiği “Ledli Trafik Bilgilendirme Ekranları”yla, sürücüler için adeta yolların dili oluyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Günlük kayıtdışı kiralamanın oluşturduğu tehdit büyüyor

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), günlük kayıt dışı olarak kiralanan yerlerin yasal statüye kavuşturulması için başlattığı çalışmaları hızlandırarak sürdürüyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.