Koordinat Çayyolu Ankara’da yeni nesil konut projesi

Koordinat Çayyolu Ankara’da yeni nesil konut projesi

Markalı konut projeleri, yeni yerleşim yerlerini ortaya çıkarırken, köklü semtlere ilgiyi azalttı.

Ankara’nın en gözde semtlerinden Ümitköy ise bu dezavantajı, inşasına başlanan yeni nesil konut projeleri ile avantaja dönüştürmeye başladı. Tıpkı Emlak Konut GYO ve YP İnşaat işbirliğiyle hayata geçirilen Koordinat Çayyolu projesinde olduğu gibi…

Başkent’in seçkin ailelerinin tercihi olan Ümitköy’ün kan değişimine ihtiyaç duyduğunu, bunun da yeni nesil konut projeleriyle gerçekleştiğini ifade eden YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, “Temiz havası, kolay ulaşım sağlanan lokasyonu ile Ankaralı için çok özel bir yeri olan Ümitköy, yeni yerleşim yerlerinin ortaya çıkmasının ardından ‘sıradanlaşma’ tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştı. Çünkü

Başkent’in neredeyse her bölgesinde inşa edilen marka konut projeleri sonrası bölgedeki konutlar isteneni vermiyordu. Başkent’teki değişim rüzgarı Ümitköy’ü etkisi altına alınca, Ankaralı da bölgeyi yeniden keşfetmeye başladı” dedi.

Osman Cem Çankaya, onbinlerce kişinin yaşamını sürdüğü Ümitköy’e ilginin artmasında, Emlak Konut GYO işbirliğiyle hayata geçirdikleri Koordinat Çayyolu projesinin de önemli katkısı olduğunun altını çizerek, şunları söyledi:

Koordinat Çayyolu, özellikleri kadar, gökdelen kasvetinden uzak ve Ümitköy’ün alışkın olduğu mimarisiyle de çok beğenildi. Toplam 427 konuttan oluşan, dikey ve yatay yapıların bir araya geldiği Koordinat Çayyolu, eski dokuya yakın, yatay yapılaşmayı destekleyen bir proje olarak hayata geçiriliyor. Şu an Emlak Konut GYO’nun başlattığı ve sınırlı sayıda konutlar için geçerli olan kampanyaya gösterilen ilgi de bunun kanıtı. Ümitköy’den kopamayan ama hak ettiği konfora sahip olmak isteyenleri Koordinat Çayyolu satış ofisine bekliyoruz.”

-KOORDİNAT ÇAYYOLU-
Yaklaşık 25 yıldan bu yana yurt içi ve dışında çok sayıda proje üreten YP İnşaat ve Emlak Konut GYO işbirliği ile hayata geçirilen Koordinat Çayyolu, Ankara’nın en köklü semtlerinden Ümitköy’de inşa ediliyor.
1+1’den 5+1’e kadar farklı alternatiflerde toplam 427 konut bulunan Koordinat Çayyolu; tamamlandığında, manzarasından, peyzajına; sosyal donatı alanlarından, lokasyonuna, kentin en çok dikkati çeken yapılarından biri olacak.

Previous Ankara Golfkent’in konut ve ticari imarlı arsaları satışa sunuluyor
Sonraki Mar Yapı Basın Ekspres’te konut sahiplerine kazandırıyor

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

SofaLoca’da Ön Talep Toplanıyor

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO’nun Ankara’daki ilk projesi olarak sunulan SofaLoca’da ön talepler toplanmaya başladı.

Ankara

Ankara Çankaya, örnek dairesiyle de fark yaratıyor

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Ankara’nın kalbinde hayata geçirdiği Ankara Çankaya, örnek dairesiyle de fark yaratıyor.

Ankara 0 Yorum

ATABİLGE AKA Konutları’nda kuralar çekildi

Atabilge-Fidanlar İnşaat ortaklığında inşa edilen ATABİLGE AKA Konutları,27 Aralık’ta Congresium’da düzenlenen ve yaklaşık 2000 kişinin katılımıyla gerçekleşen Kura Töreni ile sahiplerini buldu.

Ankara 0 Yorum

Ege-Koop birikimini Ankara’ya taşıyor

Ege-Koop’un izmir’e sağladığı yatıran katma değerinin, tüm projeler için 1,5 milyar dolaıiık bir kaynağa tekabül ettiğini vurgulayan Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan,

Ankara

Dört Mevsim Eryaman konut projesi

Dört Mevsim Eryaman Ankara’da yeni konut projesi.

Ankara

Renapark Ankara’da yeni bir yaşam alanı

Renapark konut projesi Ankara Beytepe’de Kocamanlar Aliminyum tarafından inşa ediliyor. Şehrin göbeğinde ve karmaşadan uzak, ana arterlere yakın bir konumda insa edilen Renapark’ta konforlu bir yasam için hersey düşünüldü

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.