Konut satışları yüzde 30 arttı

Konut satışları yüzde 30 arttı

Bankaların konut faizlerini düşürmesine ek olarak konut firmaları da indirimli kampanyalar düzenledi. Konut alımına teşvik eden bu gelişmeler yatırım ve ihtiyaç amaçlı ev sahibi olmak isteyenleri konut alımına yöneltti. Faizlerin düşürülmesine destek olarak indirimli ve vadeli kampanyalar düzenleyen Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım; yaşanan bu gelişmelerin konut satışlarını yüzde 30 artırdığını belirtirken, sunulan fırsatların devam ettirilmesinin sektör için de önemli olduğunu düe getirdi.Dünya

Previous SeaPearl Ataköy Tanıtım Filmi
Sonraki Benevre Beytepe küçük daire seçeneği sunuyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Dünyada Bir İlk Terapötik Oyuncak Müzesi

Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu’nun ve Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA)’nın SODES kapsamında 2013 Temmuz ayında imzalanan protokolle yürüttüğü

Güncel Haberler

Ankara İncek’te planlar yargıya taşınıyor

Mimarlar Odası Ankara Şubesi, İncek’te plan değişikliklerinin Belediye meclisine gelip gelip geri döndüğünü şimdi ise emsal artırımları ile onaylandığına dikkat çekti.

Güncel Haberler 0 Yorum

Türk ve Kıbrıslı Müteahhitler işbirliği anlaşması imzalandı

Türkiye Müteahhitler Birliği ile Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği, Ada’da özellikle çözüm sonrası ortaya çıkacak ekonomik potansiyelin değerlendirilmesi amacıyla mutabakat zaptı imzaladı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Lobiye Sıfır Faiz Cevabı

Merkez Bankası’nın ‘Faiz Lobisi’nin baskıları üzerine yaptığı radikal artış, gayrimenkul sektörünü harekete geçirdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Mehmet Özhaseki’nin 04 Ekim 2016 İstanbul programı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki, 04 Ekim 2016 (Salı) tarihinde Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi İslambey Mevkii’nde kentsel dönüşüm temel atma törenine katılacaktır. Programın ayrıntıları aşağıda yer almaktadır.

Güncel Haberler 0 Yorum

Mardin UNESCO’ya Adım Adım İlerliyor

Mardin’de Tarihi Dönüşüm ve Sürdürülebilir Turizm projeleriyle beton yapıların yıkılması, iş yerlerinin dış cephelerinin tek tip hale getirilmesi planlanıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.