Kocaeli Tuana Evleri  ikinci etap inşaatı başlıyor

Kocaeli Tuana Evleri ikinci etap inşaatı başlıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin lüks konut projelerinden olan Tuana Evleri’nin ikinci etabı olan 741 konutun inşaatı önümüzdeki günlerde başlayacak. Haldız İnşaat tarafından yapılacak olan konutların arsasına inşaat tabelası dikildi Haleliz İnşaat firması, konutlarının yapılacağı alana inşaat tabelasını dikti, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin yan kuruluşu olan Kent Konut tarafından Topçular Mahallesi’ne yapılan Tuana Evleri’nde birinci etabın ardından ikinci etap inşaat çalışmaları da başladı. 12 Kasım 2014 tarihinde yapılan ihalenin ardından ihaleyi alan Haldız İnşaat konutların yapılacağı alana tabelasmı dikti. Çalışmaların bitmesinin ardından önümüzdeki günlerde kat karşılığı yapılacak olan konutlar için ilk kazma vurulacak.

İLK HAK SAHİPLERİNE YAPILACAK
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin lüks konut projelerinden biri olan Tuana Evleri’nin ilk etabının ardından ikinci etabının da inşaatı başlıyor. Haldız İnşaat tarafından 121 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek olan 741 konut için arsa üzerine inşaat tabelası çakıldı. Önümüzdeki günlerde ilk kazmanın vurulacağı projenin ikinci etabında ilk olarak arsada hak sahibi olan 133 kişinin konutlarının inşa edilmesi planlanıyor.

EYLÜL’DE TESLİM EDİLECEK
Hak sahiplerinin konutlarının ardından diğer konutlar inşa edilecek. Haldız İnşaat, konutları 30 Kasım 2017 tarihinde teslim edecek. Tuana Evleri’nin birinci etabı olan 554 konutun kaba inşaatları ise bitti. Yüklenici firmanın konutları haziran ayında teslim etmesi bekleniyor. Teslimatın ardından yapılacak olan son bakımların ardından hak sahiplerine konutların Eylül ayından itibaren teslim edilmesi planlanıyor. Tuana Evleri, mimarisi ve sosyal alanlarıyla ailelere güzel bir ortam sunuyor.(Demokrat Kocaeli)

Previous Ankara Altındağ'da yeni alışveriş merkezleri açılıyor
Sonraki Samsun inşaat 2015 fuarı

Diğer Yazılar

Kocaeli 0 Yorum

Kocaeli İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) tarafından konut satın almak isteyenler ve evlilik hazırlığındaki çiftlere yönelik fuar düzenlenecek.

Kocaeli

Naturalm Çiftlik Evleri’nde bahar fırsatı

Kocaeli – Karamürsel’de hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri’nde son 15 villa, 300 bin TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu. ALM İnşaat tarafından hayata geçirilen proje; dört tarafı ağaçlarla kaplı bir

Kocaeli 0 Yorum

Academic Life Kocaeli’nde modern yaşam sunuyor

Kocaeli’nde faaliyet gösteren Seydanlar inşaat’ın Academic Life Evleri, deprem gerçeğini unutmayan az katlı yapısı, şık ve butik tarzıyla dikkat çeken bir proje 

Kocaeli 0 Yorum

Kartepe Konakları 3.etap projesi yaz aylarında başlıyor

Birinci etabı tamamlanan Kartepe Konaklarında toplam 544 dairede konforlu ve rahat bir yaşam sürülecek.

Kocaeli 0 Yorum

Naturalm Çiftlik Evleri’nde 350 bin liradan başlayan fiyatlar

Naturalm Çiftlik Evleri, cazip fiyatlarıyla öne çıkıyor

Kocaeli

Evimiz Kocaeli projesine yoğun ilgi

Evimiz Kocaeli konut projesi Pekdemir inşaat tarafından Kocaeli’de hayata geçiriliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.