Koç Yapı Divan Residence  yepyeni bir proje

Koç Yapı Divan Residence yepyeni bir proje

Koç Yapı A.Ş., Koç Yapı Divan Residence projesi ile Bağdat caddesinde 250 metrekarelik dairelerde bulunan 70 metrekarelik salon ve 5+1 odalı konutlarla, şehrin tam merkezinde konforu geniş ailelere yaşatacak.
Koç Yapı A.Ş., kentsel dönüşümin merkezi olan  bağdat caddesinde, butik, mimari tasarımlarla farklılık yaratarak konsept projeler üretmeya tüm hızıyla devam ediyor. Koç Yapı A.Ş., Erenköy Bağdat caddesindeki 20 milyon TL’lik projesine eylülde başlıyor. Koç Yapı Divan Residence, özellikle nitelikli mimarisi, park alanı ve bahçe peysajı ile şehrin dışına kaçan geniş aileleri yeniden şehrin merkezine taşıyacak.

Yüksek kira getirisi ile avantajlı yatırım fırsatı da sunan Koç Yapı Divan Residence, 15.000 metrekarelik bir alanda, yüksek güvenlik anlayışı ve konfor standartlarını yeniden tanımlayarak oluşturduğu premium hizmetleriyle üst düzey yaşam standardı sunan projeler arasında dikkat çekiyor.

Koç Yapı Divan Residence, 7 yıldız resepsiyon konsepti, Apple, Ipad kontrollü Akıllı Ev Sistemleri, toprak kaynaklı ısı pompaları, çocuk oyun alanı ve parkı, restoranı, kuaförü gibi Highlife sosyal donatıları, huzurlu ve konforlu yaşam tarzıyla Koç Yapı A.Ş.’nin bağdat caddesindeki en çarpıcı eseri olacak.

Koç Yapı Divan Residence, 250 metrekarelik dairede bulunan 70 metrekarelik salon ve 5+1 odalı konutlarla, şehrin tam merkezinde konforu geniş ailelere yaşatacak. 15 kat ve 28 daireden oluşan residence  da daireler metrekaresi 15.000 TL’den satışa sunuluyor.

İstanbul’un elit, seçkin ve tarihi dokusunun korunarak revize edilen semti Bağdat caddesinde yükselen Koç Yapı Divan Residence, seçkin eğitim kurumlarına, eğlence ve alışveriş merkezlerine, kültür sanat merkezlerine yakın lokasyonuyla geniş ailelerin tercih ettiği bir residence olacak.

www.kocyapiinsaat.com

Previous İş GYO ve Nef’in projelerinde yüzde 0,70’lik faiz avantajı
Sonraki Emlak GYO’dan Ankaralılar’a büyük yatırım fırsatı

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Kirazlı Koru Evleri hızla yükseliyor

Mayra İnşaat ve Tanışlar İnşaat ve İstanbul Bağcılar’da ortak bir konut projesine 11 dönümlük arazi üzerine insa edilen ‘Kirazlı Koru Evleri’nin inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Anadolu Yakası

Şua İnşaat Fikirtepe projesi için yıkıma başladı

Şua İnşaat Fikirtepe’de kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçireceği projesi için bölgede yıkım çalışmalarını başlattı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Çukurova Tower’da hayatı kolaylaştıran uygulamalar

Kartal’ın en yüksek rezidansı olan adalar ve deniz manzaralı Çukurova Tower, sakinlerine Back-Up Concierge hizmetiyle geniş yelpazede hayatı kolaylaştıran uygulamalar sunuyor.

İstanbul 0 Yorum

Future Park’ta Günlük 87 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Hiper Gayrimenkul tarafından Haramidere Parklar mevkiinde hayata geçirilen Future Park projesinde yüzde 25 peşinat sonrasında 42 ay sıfır faizle konut satışları yapılıyor.

İstanbul 0 Yorum

Kurtköy Paragon ödeme planı

İstanbul Anadolu yakasında yükselen Kurtköy Paragon konut projesi, uygun fiyat seçenekleriyle yeni ev sahiplerini bekliyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Babacan Premium 2018’de teslim edilecek

Babacan Yapı CNR Expo’da düzenlenen Emlak 2015 Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı’nda, 2015 yılı ağustos ayında yapımına başlanan Babacan Premium projesini tanıttı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.