Koç Yapı Divan Residence  yepyeni bir proje

Koç Yapı Divan Residence yepyeni bir proje

Koç Yapı A.Ş., Koç Yapı Divan Residence projesi ile Bağdat caddesinde 250 metrekarelik dairelerde bulunan 70 metrekarelik salon ve 5+1 odalı konutlarla, şehrin tam merkezinde konforu geniş ailelere yaşatacak.
Koç Yapı A.Ş., kentsel dönüşümin merkezi olan  bağdat caddesinde, butik, mimari tasarımlarla farklılık yaratarak konsept projeler üretmeya tüm hızıyla devam ediyor. Koç Yapı A.Ş., Erenköy Bağdat caddesindeki 20 milyon TL’lik projesine eylülde başlıyor. Koç Yapı Divan Residence, özellikle nitelikli mimarisi, park alanı ve bahçe peysajı ile şehrin dışına kaçan geniş aileleri yeniden şehrin merkezine taşıyacak.

Yüksek kira getirisi ile avantajlı yatırım fırsatı da sunan Koç Yapı Divan Residence, 15.000 metrekarelik bir alanda, yüksek güvenlik anlayışı ve konfor standartlarını yeniden tanımlayarak oluşturduğu premium hizmetleriyle üst düzey yaşam standardı sunan projeler arasında dikkat çekiyor.

Koç Yapı Divan Residence, 7 yıldız resepsiyon konsepti, Apple, Ipad kontrollü Akıllı Ev Sistemleri, toprak kaynaklı ısı pompaları, çocuk oyun alanı ve parkı, restoranı, kuaförü gibi Highlife sosyal donatıları, huzurlu ve konforlu yaşam tarzıyla Koç Yapı A.Ş.’nin bağdat caddesindeki en çarpıcı eseri olacak.

Koç Yapı Divan Residence, 250 metrekarelik dairede bulunan 70 metrekarelik salon ve 5+1 odalı konutlarla, şehrin tam merkezinde konforu geniş ailelere yaşatacak. 15 kat ve 28 daireden oluşan residence  da daireler metrekaresi 15.000 TL’den satışa sunuluyor.

İstanbul’un elit, seçkin ve tarihi dokusunun korunarak revize edilen semti Bağdat caddesinde yükselen Koç Yapı Divan Residence, seçkin eğitim kurumlarına, eğlence ve alışveriş merkezlerine, kültür sanat merkezlerine yakın lokasyonuyla geniş ailelerin tercih ettiği bir residence olacak.

www.kocyapiinsaat.com

Previous İş GYO ve Nef’in projelerinde yüzde 0,70’lik faiz avantajı
Sonraki Emlak GYO’dan Ankaralılar’a büyük yatırım fırsatı

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası

Yalı Ataköy iklimlendirmeyi Daikin farkıyla yaşayacak

Özyazıcı İnşaat tarafından, Bakırköy Galeria AVM’nin yanında inşa edilen ve Alpar Mimarlık tarafından tasarlanan ve konut, apart otel ve alışveriş tesislerinden oluşan Yalı Ataköy projesinde VRV IV Heat Pump ve

İstanbul 0 Yorum

DKY Yeni Sahra projesinde ön talep toplanıyor

900 milyon lira yatırım bedeline sahip DKY Yeni Sahra projesinde ön talep toplama süreci devam ediyor.

İstanbul 0 Yorum

İş GYO,Kartal Projesi İçin Ön Talep Topluyor

İş GYO, İstanbul Anadolu Yakası Kartal ilçesinde hayata geçireceği yeni projesi için ön talep toplamaya başladı.

İstanbul 0 Yorum

Kurtköy’de geniş dairelere talep arttı

Birkaç yıl öncesine kadar yatırım amaçlı konut satın alımlarının yapıldığı Kurtköy, içinde bulunduğu bölgede gelişen iş koşulları ile birlikte artık İstanbul’un oturum için öne çıkan yerleşim yerleri arasında yerini aldı.

İstanbul 0 Yorum

Onur Park Life Esenyurt projesi

Onur Park Life İstanbul, Esenyurt Koza Mahallesinde ve Bahçeşehir’in bitişiğinde Residence, AVM ve ofislerden oluşan karma konseptli bir proje.

İstanbul 0 Yorum

Merkez Zekeriyaköy’de yüzde 1 KDV fırsatı

Zekeriyaköy Bölgesi’nin muhteşem doğasına ve insanına yakışan özgün tarzı ile, sakinlerine yepyeni, doğayla iç içe bir yaşamın kapılarını açan Merkez Zekeriyaköy Projesi’nde yaşam başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.