Koç Tower projesi satışa sunuluyor

Koç Tower projesi satışa sunuluyor

İnsana ve çevreye duyarlı Koç Yapı A.Ş. Bağdat Caddesinin leed sertifikalı, ekolojik ve ekonomik ısınan Koç Tower projesi ile yeşil binalar üretmeye devam ediyor
Koç Yapı A.Ş., kentsel dönüşümin merkezi olan  bağdat caddesinde, butik, mimari tasarımlarla farklılık yaratarak konsept projeler üretirken, bilişim çağının tüm konseptlerinin uygulandığı Apple, Ipad kontrollü Akıllı Ev Sistgemlerini, toprak kaynaklı ısı pompalarını tüm projelerinde uyguluyor. Koç Yapı A.Ş. leed sertifikalı binalar inşa ederek enerji ve çevre dostu tasarımları ile yeşil binaların üretiminde öncülüğünü sürdürüyor. Ekolojik ve ekonomik ısınmanın öneminin arttığı şu günlerde Koç Yapı A.Ş. binalarında doğalgaz kaynaklı ısı sistemleri yerine, toprak kaynaklı ısı pompaları kullanıyor.

Depreme daha dayanıklı çelik binalar üreterek insan yaşamına gösterdiği saygıyı gözler önüne seriyor. 45 günde inşaat ruhsatını, 30 günde de iskânlarını alan firma 21 katlı Koç Tower projesi ile bağdat caddesinde son ruhsatı alan en yüksek bina özelliğini de taşıyor. Firma Koç Tower projesini şehrin merkezinde yaşamak ve çalışmak isteyenler için Suadiye’de hayata geçiyor.

Sakinliği ve şehir merkezine yakınlığı ile cazip hale gelen Koç Tower, 180 derece adalar manzarası, çevresindeki tarihi köşkleri, anıt ağaç kabul edilen çam ağaçları ve yeşil alanların fazlalığı ile seçkin Koç Yapı müşterilerinin öncelikli tercihi arasında arasında yer alıyor. 7 yıldız resepsiyon konsepti ile Koç Tower, Bağdat Caddesi’ne birinci paralelde 10.000 m2 kapalı alandan, 21 kat ve 38 daireden oluşuyor.

Koç Yapı A.Ş.,  Koç Tower projesi’ni m2’si 10.000’ TL’den sadece özel müşterilerine satışa sunuyor. Evinizde olmasını hayal ettiğiniz tüm tasarımları kişiye özel iç mimari çalışmalarla sunan Koç Yapı A.Ş. Koç Tower ’da keyifli bir yaşam vaat ediyor.

Akıllı Ev Sistemi ile evin herhangi bir noktasından istenilen bölgenin aydınlatma kontrolü, perde-panjur kontrolü, çok bölgeli müzik ya da başka bir cihazın kullanımını aynı kumanda üzerinde kontrol etme özgürlüğü ile konfor yaşatılıyor. 7/24 en üst düzey teknolojide güvenlik sistemi, concierge hizmetleri, fitness&health club salonları, çocuklar için tasarlanan Kids Club Fun Land’leri, kapalı otoparkı ve 7 yıldızlı otel resepsiyon lobby’ si ile tüm hizmetleri maksimum düzeyde yaşatan Koç Tower, Bağdat caddesinin en geniş peyzaj alanına sahip projesi olma özelliği ile hayranlık uyandırıyor.

www.kocyapiinsaat.com

Previous Ankara su kesintisi 31 Mart 2016
Sonraki AYİDER ve ÇEDBİK yeşil dönüşümün ilk adımını attı

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Toya Moda’da teslime kadar kredi taksitleri Toya’dan

Evini bugün al, banka kredini teslimata kadar Toya ödesin!

İstanbul 0 Yorum

360 Kurtköy’de hemen tapu fırsatı

Hanesel Yapı & Demirbaş Yapı ortaklığıyla hayata geçirilen 360 Kurtköy özel bir kampanya ile bahara merhaba diyor.

İstanbul 0 Yorum

Göktürk ve Kemerburgaz gayrimenkul piyasası

Keller Williams, Avrupa Yakası’nın özellikle son yıllarda çocuklu ailelerin ve beyaz yakalılarının tercih ettiği Göktürk ve Kemerburgaz gayrimenkul piyasasını değerlendirdi.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Kirazlı Bahçe projesi

Kirazlı Bahçe konut projesi Avrupa Yakası Güneşli’de Asset İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Avrupa Yakası

DKY On Kağıthane ödeme bilgisi

DKY On Kağıthane ödeme bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

Anadolu Yakası

Adres Sancaktepe metrekaresi 2.750 Liradan satışa çıktı

Dumankaya İnşaat’tan İstanbul Sancaktepe’ye yeni konut projesi .

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.