Koç Tower projesi satışa sunuluyor

Koç Tower projesi satışa sunuluyor

İnsana ve çevreye duyarlı Koç Yapı A.Ş. Bağdat Caddesinin leed sertifikalı, ekolojik ve ekonomik ısınan Koç Tower projesi ile yeşil binalar üretmeye devam ediyor
Koç Yapı A.Ş., kentsel dönüşümin merkezi olan  bağdat caddesinde, butik, mimari tasarımlarla farklılık yaratarak konsept projeler üretirken, bilişim çağının tüm konseptlerinin uygulandığı Apple, Ipad kontrollü Akıllı Ev Sistgemlerini, toprak kaynaklı ısı pompalarını tüm projelerinde uyguluyor. Koç Yapı A.Ş. leed sertifikalı binalar inşa ederek enerji ve çevre dostu tasarımları ile yeşil binaların üretiminde öncülüğünü sürdürüyor. Ekolojik ve ekonomik ısınmanın öneminin arttığı şu günlerde Koç Yapı A.Ş. binalarında doğalgaz kaynaklı ısı sistemleri yerine, toprak kaynaklı ısı pompaları kullanıyor.

Depreme daha dayanıklı çelik binalar üreterek insan yaşamına gösterdiği saygıyı gözler önüne seriyor. 45 günde inşaat ruhsatını, 30 günde de iskânlarını alan firma 21 katlı Koç Tower projesi ile bağdat caddesinde son ruhsatı alan en yüksek bina özelliğini de taşıyor. Firma Koç Tower projesini şehrin merkezinde yaşamak ve çalışmak isteyenler için Suadiye’de hayata geçiyor.

Sakinliği ve şehir merkezine yakınlığı ile cazip hale gelen Koç Tower, 180 derece adalar manzarası, çevresindeki tarihi köşkleri, anıt ağaç kabul edilen çam ağaçları ve yeşil alanların fazlalığı ile seçkin Koç Yapı müşterilerinin öncelikli tercihi arasında arasında yer alıyor. 7 yıldız resepsiyon konsepti ile Koç Tower, Bağdat Caddesi’ne birinci paralelde 10.000 m2 kapalı alandan, 21 kat ve 38 daireden oluşuyor.

Koç Yapı A.Ş.,  Koç Tower projesi’ni m2’si 10.000’ TL’den sadece özel müşterilerine satışa sunuyor. Evinizde olmasını hayal ettiğiniz tüm tasarımları kişiye özel iç mimari çalışmalarla sunan Koç Yapı A.Ş. Koç Tower ’da keyifli bir yaşam vaat ediyor.

Akıllı Ev Sistemi ile evin herhangi bir noktasından istenilen bölgenin aydınlatma kontrolü, perde-panjur kontrolü, çok bölgeli müzik ya da başka bir cihazın kullanımını aynı kumanda üzerinde kontrol etme özgürlüğü ile konfor yaşatılıyor. 7/24 en üst düzey teknolojide güvenlik sistemi, concierge hizmetleri, fitness&health club salonları, çocuklar için tasarlanan Kids Club Fun Land’leri, kapalı otoparkı ve 7 yıldızlı otel resepsiyon lobby’ si ile tüm hizmetleri maksimum düzeyde yaşatan Koç Tower, Bağdat caddesinin en geniş peyzaj alanına sahip projesi olma özelliği ile hayranlık uyandırıyor.

www.kocyapiinsaat.com

Previous Ankara su kesintisi 31 Mart 2016
Sonraki AYİDER ve ÇEDBİK yeşil dönüşümün ilk adımını attı

Diğer Yazılar

Ankara

Sinpaş GYO’dan Anneler Günü’ne özel 15.000 TL’lik indirim

40 yılı aşkın deneyimi ve uzmanlığıyla gayrimenkul sektöründe liderliği üstlenen Sinpaş GYO, Anneler Günü’ne özel kampanya düzenledi.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Ankara’lı Nata Holding’den İstanbul’a dev yatırım

Türkmenistan’da 500 günde 180 köprü inşa eden Ankara merkezli Nata Holding, rotasını İstanbul’a çevirdi.

Avrupa Yakası

Sky Bahçeşehir 49 bin TL ödeyerek ev sahibi olma fırsatı sunuyor

Sinan Gayrimenkul, Bahçeşehir’de yükselen Sky Bahçeşehir Projesi için yaza özel hazırladığı kampanya ile değeri 380 bin TL olan 2+1 120 metrekarelik dairelere teslime kadar sadece 49 bin TL ödeyerek sahip

Avrupa Yakası 0 Yorum

Onur Park Life İstanbul 3 etaptan oluşuyor

Onur Park Life İstanbul, Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen Küçükler Satranç Turnuvasına katılan velilere hafta sonuna özel bir kampanya düzenledi…

Anadolu Yakası

Şua İnşaat Fikirtepe projesi için yıkıma başladı

Şua İnşaat Fikirtepe’de kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçireceği projesi için bölgede yıkım çalışmalarını başlattı.

Avrupa Yakası

Elysium Art Şişli konut projesi

Ofton İnşaat’ın yatırımı sanatla birleştiren projesi Elysium Art Şişli, otel konsepti sayesinde yatırımcılarına ister konforlu bir rezidans yaşamı, isterlerse de yüksek kira getirisi sağlıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.