Kıvanç Tatlıtuğ Otel Açıyor

Son dönemde sosyetenin de uğrak yeri olan; yapılacak 3. köprüyle emlak fiyatlarında ise büyük bir artış olan Garipçe Köyü’nün bir hayranı da Kıvanç Tatlıtuğ…

Sık sık köpeğini gezdirmek için soluğu burada alan yakışıklı oyuncu, Sarıyer’e bağlı bu köyde butik açmanın da hayalini kuruyordu. Tatlıtuğ, sonunda oteli için istediği arsayı buldu.

Ünlü oyuncu, sahilin hemen arkasında bulunan ve üzerinde harabe bir yapı olan arsayı satın almak için mal sahipleriyle el sıkıştı. Şimdilerde dizi çekimi için Rusya’da olan Kıvanç Tatlıtuğ, Türkiye’ye dönüşte; tapu işlemlerini halledecek. Ünlü oyuncunun, bütün yatırım işlerini emanet ettiği babası Erdem Bey’e de “Ben gelene kadar iyi bir mimar bul” dediği öğrenildi.
Buradaki harabe yapıyı butik otele dönüştürüp altına da restoran açacak olan Tatlıtuğ’un bu arsa için yaklaşık 5 milyon lirayı gözden çıkardığı söyleniyor. Ünlü oyuncunun buraya yatırım yaptığını öğrenen Garipçe Köyü sakinleri ise şunları söyledi: “Kıvanç gelirse burası 3. köprüden daha çok prim yapar. Onun ismi, bizim mallarımızın değerini kat kat arttırır.”
(Ufuk ÖZCAN/TAKVİM)

Previous İnşaatta İhracat Hedefi 25 Milyar Dolar
Sonraki İlçe Statüsü Kazanan Seydikemer'de Emlak Fiyatları Tavan Yaptı

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Fadıl Akgündüz Maldivler’de Ada Satın Aldı

jET Fadıl olarak ünlenen işadamı Fadıl Akgündüz, Türkiye’de lüks tatil hizmeti verdiği muhafazakar kesime artık Maldivler’de satın aldığı Kofenbe Adası’nda da konaklama hizmeti satacak.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’da raylı sistem artacak

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü kuruluş yıldönümü olan 2023 yılında ekonomik alanda büyük gelişmeler beklenirken Başkent Ankara’da hükümetin belirlediği hedefler doğrultusunda adımlar atılmaya başlandı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Deprem Simav’ı Yeniledi, Çehresini Değiştirdi

 Kütahya’nın Simav ilçesinde 19 Mayıs 2011’de meydana gelen, bir kişinin ölümüne sebep olan 5,9 büyüklüğündeki deprem sonrası yenilenen konutlar, eğitim kurumları, cami ve Hükümet Konağı sayesinde ilçe modern bir görünüme

Güncel Haberler 0 Yorum

Eynesil Esnafına Kredi Müjdesi

Giresun Eynesil Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifinin 2013 yılı Olağan Genel Kurulu Toplantısı yapıldı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yenikapı Aktarma İstasyonu Tamamlandı

Atatürk Havalimanı’nı Marmaray ve Taksim-Hacıosman metrosuna bağlayacak olan Aksaray-Yenikapı bağlantısı hizmete giriyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Filyos Limanı Altyapı Yapım İhalesi Sonuçlandı

Türkiye’nin gündemi fezleke ve seçimlere kilitlenirken Ankara dün yıllardır hazırlığı yapılan Filyos Limanı ihalesine sahne oldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.