Kırşehir Kent Park’ın Açılışı Gerçekleştirildi

Kırşehir’in çılgın projesi olarak görülen ‘Kent Park’ projesi açılışı sağanak yağmur altında yapıldı.Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “2009 yılında projeyi ilk sunduğumda bana ‘bu çocuk hayal görüyor’ demişlerdi” dedi.

Belediye Başkanı Bahçeci açıklamasında, “Bugün Allah’ın rahmeti de bizimle birlikte geldi. İnşallah Kent Park Kırşehir’e uğurlu olacak. Türkiye’nin en güzel kent parkı olacak dedim. 2009 yılında bunu söylediğimde Kırşehirliler bana bu çocuk da hayalperest çıktı dediler. Çünkü Kırşehir 2009 yılında böyle bir parkı hayal bile edemiyordu. Kırşehir’in çevresindeki vilayetler büyürken Kırşehir hep küçülmekten şikayet etti. Kırşehir dedikodu siyaseti yapmaktan küçüldü. Birbirimizle uğraşmaktan hizmet etmeye fırsat bulamadık. Biz beş yıldır dedikodu siyaseti yapmadan Kırşehir’i bir ve beraber gördük. Gelin bir olalım beraber olalım iri olalım diri olalım Kırşehir’in geleceğini beraber inşa edelim” şeklinde konuştu.

Programa, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Abdullah Çalışkan, Muzaffer Aslan ve çok sayıda vatandaş katıldı.(Kırıkhan Olay)

Previous Gaziantep’te Ticari Emlak’ta Fiyatlar Dövize Endeksli
Sonraki Ticaret Portalına 22 Kat Ön Talep

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Gaziantep yeni havalimanının yeri belirlendi

Gaziantep’i geleceğe taşıyacak 3 proje hayata geçiriliyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Gebze İstanbul’a bağlanıyor

Başbakan Davutoğlu, Kocaeli’nde yapılan yeni ulaşım koridorları ile Kocaeli ve Halkalı’nın Marmaray ile birbirine bağlanacağını açıkladı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Hacettepe Üniversitesi Ankara Lodumlu’da arsa satıyor

Ankara  Çankaya Lodumu Mahallesinde bulunan 336 ve 337 parsellerdeki Hacettepe Üniversitesinin hisselerinin devri kapalı teklif usulü ile  07/04/2015 tarihinde saat: 10:30’da  Hacettepe Üniversitesi Sıhhiye Yerleşkesi Yapı İşleri ve Teknik Daire

Güncel Haberler 0 Yorum

Türkiye’de ilk Kez Bir Otoyol Özel Şirket Tarafından İşletilecek

Karayolları Genel Müdürü Turhan: “Yavuz Sultan Selim Köprüsünün bağlantı yollarını bu yıl sonuna kadar Yap-İşletDevret modeliyle ihale etmeyi planlıyoruz. İhale hazırlık çalışmaları tamamlandı. Hazine Müsteşarlığının uygun görüşünün ardından temmuz ayında

Güncel Haberler 0 Yorum

Etimesgut Piyade, Bağlıca Mahallesi imar planı değişikliği

Etimesgut Belediye Başkanlığı Plan ve Proje Müdürlüğünden:

Güncel Haberler 0 Yorum

Türkiye’de Konut Piyasasının Önü Açık

Rönesans Holding Başkanı Ilıcak, “Avrupa’da son dönemde oluşan krizle birlikte oradaki fırsatları değerlendirmek istiyoruz.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.