Kırıkkale’de emekliye TOKİ müjdesi

Kırıkkale’de emekliye TOKİ müjdesi

TOKİ’nin Kırıkkale’de emeklilere özel hazırladığı ev projesinin yerleri belli olduğuna dikkat çeken AK Parti Milletvekili Ramazan Can, TOKİ Başkanı ile görüştüklerini, Yuva Mahallesinde 129 dönümlük arazinin emekliler için ayrıldığını söyledi.

Konu hakkında Can, “Yuva Mahallesi nde 129 dönümlük arazi bulunuyor. Fakat bu arazimiz hazineye ait. Kırıkkale Valiliği tarafından gerekli yazının yazılmasının ardından takibini bizler yapacağız. TOKİ Başkanmıız ile görüştük. Başkaıuınız bize “arazinizi teslim edin çalışmalara en kısa sinede başlayalım’ dedi.

O bölgemize yaklaşık 2 binkonut yapılacak. Öte yandan Allah m izni ile köylerimizdeki yol problemlerimizi çözeceğiz. İller Bankası ile görüşüp hibenin yaııı sıra 3 yıl ödemesiz kredi alacağız. Bizlerde İl Özel İdaresi ile bozuk yol çalışmalarım yapacağız. Köy yollanınız yaklaşık 2 yıl içerisinde bitirerek kalıcı bir eser bırakacağız”dedi.Kale Haber

Previous Karat34 ön talep topluyor
Sonraki Ankara'ya 100 bin kişilik yaşam alanı

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

Payas’a TOKİ’den 6 bin konut

AK Parti Hatay Milletvekili Ecz. Hacı Bayram Tiirkoğlu, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan ile birlikte Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan’ı makamında ziyaret etti.

TOKİ 0 Yorum

Celal Bayar Üniversitesi TOKİ konutları

Toplu Konut İdaresi tarafından  Manisa İli Merkez İlçesi Celal Bayar Üniversitesi 319 Adet Konut ve 1 Adet Büfe İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi 14.01.2015 tarihide, saat 15:30 ‘da

TOKİ 0 Yorum

TOKİ Özbağ’a 5 bin konut yapacak

Kırşehir’le birleşmesine rağmen belde olan Özbağ’da Belediye Başkanı Nazmi Ay Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile görüşmeler yaparak beldesine 5 bin konut yapılması talebinde bulundu.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ Karabük’e 700 konut yapacak

Başbakanlık Toplu Konul İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, Karabük’te yapımına başladıkları 700 konutun hızla yükseldiğini belirtti.

TOKİ

TOKİ, 29 ilde 125 taşınmazı satışa çıkarıyor

TOKİ konut projeleri satışa sunuldu.

TOKİ 0 Yorum

Gülşehir TOKİ konutları kura tarihi

TOKİ tarafından Gülşehir’de yapımı devam eden TOKİ konutlarının geçici kabulü Ramazan Bayramının ardından gerçekleşecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.