Kırıkkale Yeşil Vadi Projesi’nde 1.Etap Tamamlandı

Kırıkkale Yeşil Vadi Projesi’nde 1.Etap Tamamlandı

Ankara ile Kırıkkale’yi birbirine yakınlaştıran “Yeşil Vadi Projesi”nde 1. Etap konutları sahiplerine teslim edildi.

Kızılırmak Nehri kenarında kurulan ve Kırıkkale’nin en prestijli yaşam alanlarından birisi haline gelen Yeşil Vadi Projesi kapsamında yapılan, 400 dairenin anahtarları hak sahiplerine verildi. 1. Etap konutların tamamlanmasıyla birlikte aynı proje kapsamındaki diğer blokların yapımı da hız kazandı.

Fi-Yapı tarafından yapılan ve 3 oda ve 1 salon dairelerden oluşan Yeşil Vadi Evleri’nde anahtar teslim sevinci yaşandı. 1. Etap konutlarının anahtarları; hak sahipleri ve Fi-Yapı çalışanlarının katıldığı programla gerçekleşti. Programa çocuklarıyla birlikte katılan aileler sıcak bir yuvaya kavuşmanın sevinciyle dairelerini gezdi. Projeye tam not veren aileler yerinde bir yatırım yapmanın mutluluğunu yaşadı.

Anahtar teslim töreninde bir konuşma yapan Fi-Yapı Genel Müdürü Tuncay Kulak, Yeşil Vadi’de yeni bir yaşamın başladığını dile getirerek, “Bize güvenen değerli müşterilerimize dairelerini teslim etmenin gururunu yaşıyoruz. Dairelerimizin yapım süreci tamamlanmış olup artık yaşam için hiçbir engel kalmamıştır. Bugünden itibaren artık hak sahipleri dairelerine yerleşebilirler” dedi.

Konutların yapım sürecinde kendilerini yalnız bırakmayan müşterilerine teşekkür eden Tuncay Kulak, 1 oda ve 1 salondan oluşan 2. Etap çalışmalarının da hızla devam ettiğini söyledi. Projenin 2. Etap çalışmalarının 672 daireden oluştuğunu aktaran Tuncay Kulak, “1+1’lerde şuan K1 blok boya ve mantolama aşamasına gelinmiş olup, K2 blokun ise 9. katının betonu dökülüyor. K3 ve K4 blokları ise yaklaşık 3 ay içerisinde tamamlanarak teslim aşamasına geçilecek” şeklinde konuştu.
 

Previous Kartal Sahil Şeridinde Fiyatlar Artacak
Sonraki Gökdeniz Kartal Ödeme Planı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Trendist Ataşehir’de Satışlar Yüzde 55’i Aştı

K Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Karaduman, Trendist Ataşehir’de başlattıkları % 5 peşinat kampanyasıyla 15 bin TL peşinatla ev sahibi olunabildiğini söyledi.

Firma Haberleri

Konut kredisi ile gayrimenkul alanlara büyük kolaylık

Son dönemde teknolojik atılımlarıyla dikkat çeken Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü, yürürlüğe aldığı yeni uygulamasıyla konut kredisi kullanarak gayrimenkul satın alan veya farklı amaçlarla ipotek işlemi yaptıran vatandaşların işlemlerini hızlandırırken; bu

Firma Haberleri 0 Yorum

Sea Pearl Projesi Dubai’de Görücüye Çıktı

KUZU Grup’un Qatar Diyar, Sinpaş Holding ve Eksim Holdingle ortaklaşa 2 milyar 700 milyon dolar yatırımla İstanbul Ataköy’de gerçekleştireceği Sea Pearl projesi Ortadoğu’da görücüye çıktı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Uğur Dumankaya : Değer artış payı ile ilgili çalışmaları destekliyoruz

Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanan 64. Hükümet Eylem Planı, ekonomik kalkınma ve Türkiye’nin gelişim adına olumlu gelişmeleri içeriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Tabanlıoğlu Londra Tasarım Festivali’nde

Londra Tasarım Festivali’nde Tabanlıoğlu Mimarlık’tan farklı bir “Kürk Mantolu Madonna” okuması: “Beloved/Azizem” Tabanlıoğlu Mimarlık, Londra Tasarım Festivali (LDF) kapsamında, festival ana mekanı olan Victoria & Albert Müzesi’nde işleri sergilenecek 8

Firma Haberleri 0 Yorum

OSB parselinde yapılaşma oranı yüzde 70´e çıktı

Organize sanayi bölgelerindeki (OSB) sanayi parsellerinde yapılaşma koşulları değiştirildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.