Kırıkkale emekli TOKİ başvuru

Kırıkkale emekli TOKİ başvuru

Tüm İşçi Emekliler Dul Yetimler Demeği Kırıkkale Şube Başkanı Ali Rıza Kamanlı, “Emeklilerimize yönelik yapılacak olan TOKİ bizleri son derece mutlu etmiştir. Bu konutlardan yararlanmak isteyen emeklilerimiz, yılbaşından önce derneğimize müracaatta bulunması gerekir” dedi.

250 TL TAKSİT İMKANI
Emeklileri ev sahibi yapmak amacıyla Yuva Mahallesi civarına kurulacak olan TOKİ’nin temeli, Şubat ayında atılacak. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Tüm İşçi Emekliler Dul Yetimler Demeği Kırıkkale Şube Başkanı Ali Rıza Kamanlı, Başbakanlığın talimatı ile TOKİ idaresi SSK Bağkur ve bunların dul ve yetimlerine ayda 250 TL taksitle ev yapma hazırlığımız başlamıştır” dedi.

BU FIRSATI KAÇIRMAYIN
Kamanlı, ” Demeğimiz Yönetim Kurulu Kırıkkale Valisi ve Belediye Başkanımızla görüşme sonucunda Çullu yolunda 123.000 metre kare arsa temin ettiğinden, tüm emekliler Derneği olarak bizde kayıtlara yeniden başlamış bulunmaktayız. Emekli hemşeri1 erimizi özellikle uyarıyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın. Kayıt olma esnasında herhangi bir para istenmemektedir. Yılbaşından önce kayıtlarınızı yaptırmanız ilanen duyurur tüm emekli dul ve yetimlerine sağlıklı ve mutluluklar dileriz” şeklinde konuştu. Kale Haber

Previous Fera Grup metro hatlarına yakın yeni projeler inşa edecek
Sonraki Pursaklar Ülümbüş imar planı değişikliği askıda

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

Kırşehir emekli TOKİ kayıtları sürüyor

Kırşehir’de 600’den fazla üyenin konut sahibi olmak için kayıt yaptırdığını belirten Tüm İşçi Emeklileri, Dul ve Yetimleri Derneği (TÜM-EMEK-DER) Kırşehir Şube Başkanı Musa Hangül, konutların yapımı ve arsa temini noktasında

TOKİ 0 Yorum

Tosya 2. etap TOKİ konutlarının arazi devri yapıldı

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kastamonu Şeker Fabrikası na ait Beşevler Mahallesi ndeki 6 bin metrekarelik arazinin yapılan görüşmeler sonrası TOKİ’ye devrinin gerçekleştirildiğini söyledi.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi 5.Bölge ihalesi

TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi 5.Bölge projesi ihalesi 28 Ocak 2016 tarihinde düzenlenecek.

TOKİ 0 Yorum

Demirci TOKİ başvuru

Başbakanlık Toplu Konut idaresi Başkanlığı Emeklileri de konut sahibi yapmak için Demirci’de de kolları sıvadı.

TOKİ

Edirne Fırınlarsırtı TOKİ konutlarına yoğun talep

TOKİ tarafından “Edirne Fırınlarsırtı Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında inşa ettirilen ve satışa çıkartılan 78 konuta çok yoğun talep gösterildi.

TOKİ

TOKİ Ankara Yenimahalle’de 294 konut yapacak

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi(TOKİ) Ankara Yenimahalle Varlık Mahallesi’ nde 294 konut ve 1 sosyal tesis yapacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.