Kırıkkale emekli TOKİ başvuru

Kırıkkale emekli TOKİ başvuru

Tüm İşçi Emekliler Dul Yetimler Demeği Kırıkkale Şube Başkanı Ali Rıza Kamanlı, “Emeklilerimize yönelik yapılacak olan TOKİ bizleri son derece mutlu etmiştir. Bu konutlardan yararlanmak isteyen emeklilerimiz, yılbaşından önce derneğimize müracaatta bulunması gerekir” dedi.

250 TL TAKSİT İMKANI
Emeklileri ev sahibi yapmak amacıyla Yuva Mahallesi civarına kurulacak olan TOKİ’nin temeli, Şubat ayında atılacak. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Tüm İşçi Emekliler Dul Yetimler Demeği Kırıkkale Şube Başkanı Ali Rıza Kamanlı, Başbakanlığın talimatı ile TOKİ idaresi SSK Bağkur ve bunların dul ve yetimlerine ayda 250 TL taksitle ev yapma hazırlığımız başlamıştır” dedi.

BU FIRSATI KAÇIRMAYIN
Kamanlı, ” Demeğimiz Yönetim Kurulu Kırıkkale Valisi ve Belediye Başkanımızla görüşme sonucunda Çullu yolunda 123.000 metre kare arsa temin ettiğinden, tüm emekliler Derneği olarak bizde kayıtlara yeniden başlamış bulunmaktayız. Emekli hemşeri1 erimizi özellikle uyarıyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın. Kayıt olma esnasında herhangi bir para istenmemektedir. Yılbaşından önce kayıtlarınızı yaptırmanız ilanen duyurur tüm emekli dul ve yetimlerine sağlıklı ve mutluluklar dileriz” şeklinde konuştu. Kale Haber

Previous Fera Grup metro hatlarına yakın yeni projeler inşa edecek
Sonraki Pursaklar Ülümbüş imar planı değişikliği askıda

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

TOKİ İpsala’ya 171 konut yapacak

İpsala’ya yapılacak olan 2.Etap 171 Adet TOKİ Konutlarının inşaat çalışmaları için arsaya ilk kepçenin vurulınasıyla başladı.

TOKİ

TOKİ 7 ilde 1.863 konut satışa sundu

Kocaeli, Malatya, Bitlis, Mardin, Eskişehir, Şanlıurfa ve Van’da 1.863 konut satışa sunuldu

TOKİ 0 Yorum

TOKİ Gediz 4. Etap Konutları için düğmeye bastı

Gediz Belediyesi ve TOKİ işbirliği ile Salur ve Ergenekon mahallerinde yapımı gerçekleştirilecek olan ve 07 Mart 2016 tarihinde hak sahibinin belirlendiği 4. Etap Konutların ihalesi gerçekleşti

TOKİ 0 Yorum

Ceyhan 1. Etap TOKİ’de arsa devri gerçekleşti

Ceyhan Belediyesi’nin girişimleriyle Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Ceyhan’da yapılacak olan 1. etap toplu konutların arsalarının devri gerçekleştirildi.

TOKİ 0 Yorum

Silifke’de emeklilere ucuz konut

Tüm îşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Silifke Şube Başkanı Bedri Sapancı, TOKİ’nin yaptıracağı konutlar için 1280 civarında emeklinin başvuru yaptığını söyledi.

TOKİ 0 Yorum

Yüreğir Kışla mahallesi’nde 1. Etap çalışması tamamlandı

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ın ilçede başlattığı Kentsel Dönüşüm hamlesinin ilk ayağı olan Kışla Mahallesi 1. Etap çalışmasında mutlu sona ulaşıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.