Kirazlıtepe Yasam Merkezi Hizmete Girdi

Üsküdar Belediyesi tarafından yapılan; içinde kadınlar ve erkekler için 2 havuz, konferans ve spor salonları ile kafe, restoran ve seyir terasının bulunduğu Boğaziçi Yaşam Merkezi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş tarafından hizmete açıldı. İstanbul’un en güzel manzaralarından birine sahip Kirazlıtepe’de yapımı tamamlanan Boğaziçi Yaşam Merkezi’nin açılışına ayrıca AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş ile AK Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen, STK yetkilileri ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Boğaziçi Yaşam Merkezi’nin açılışında yaptığı konuşmada, seçim zamanlarında siyasi partilerde adaylıklar yüzünden kavgalar yaşandığını ifade ederek “Başka partilerde insanlar birbirlerini yer. Birbirlerinin ayağına çelme takmaya çalışırlar. Ama Üsküdar’da bu seçimde gerçekten Türkiye’nin siyasi tarihine geçecek fevkalade güzel olgun bir davranışla karlı karşıya kaldık. Değerli belediye başkanımız Mustafa Kara, “Ben bundan sonra biraz dinleneyim” dedi. Onun da tasvibiyle, Üsküdar halkının da tasvibiyle Hilmi Türkmen kardeşimiz Üsküdar’ın yeni belediye başkan adayı oldu.

Öyle bir seçim kampanyası yürütülüyor ki sanki Mustafa Kara kendisi seçilecekmiş gibi gece gündüz Üsküdar’ı dolaşıyor. Hem yaptığı hizmetler dolayısıyla hem bu kampanyada gösterdiği büyük olgunluk, ağabeylik dolayısıyla kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah ben de 30 Mart akşamında Üsküdar’da fevkalade yüksek bir oy oranıyla Türkiye’nin ayağına çelme takmak isteyenlerin, sayın başbakanımızın ayağına çelme takmak isteyenlerin, Türkiye’yi bir takım kaos ve kriz ortamlarına düşürmek isteyenlerin, onların içerideki uzantılarının, dışarıdaki sahiplerinin hepsinin ağzının payını alacağı bir büyük cevabı Üsküdar’dan bekliyorum” dedi.

Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ise Üsküdar’ın Tarih ve Kültür Kenti olduğunu dile getirirken yeni yaptıkları Yaşam Merkezlerinde spor ve kültürü bir araya getirdiklerini, yaşam alanlarıyla, teras ve kafeteryalarla, düğün salonlarıyla, havuzlarla, spor salonlarıyla birlikte güzel bir yaşam alanı oluşturduklarını ifade etti. “Niyet hayr, akıbet hayr” denilince tüm zorluklar kolaylaşır diyen Mustafa Kara, “ancak her şeyin olmazsa olmazı istikrardır. Genel Başkanımız ve Başkan Yardımcılarımız bizlerin başında olduğu sürece bu istikrar inşallah devam edecektir. Üsküdar’a daha birçok eseri birlikte kazandıracağız” dedi.(Flashaber)

Previous En İtibarlılar Belli Oldu
Sonraki Kuveyt'te Yeni Evli Çiftlerin Oturacağı Villaları Enyap İnşa Edecek

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Akşehir Bölge Hastanesi Nisan Ayında Açılıyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yaptırılan Akşehir Bölge Hastanesinin Nisan ayı başında açılması bekleniyor. 

Güncel Haberler

Enver Demirel : Etimesgut’ ta büyük yatırımlar başlıyor

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, hayata geçireceği yeni projelerini açıkladı.

Güncel Haberler

Turizm sektöründe çalışanlara 250 lira taksitle ev

Ak Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan’ın turizm çalışanlarına 12 ay süreyle çalışma imkanı sağlanmasına ilişkin açıklamasının ardından, sektör çalışanlarının 250 lira taksitle ev sahibi olacağı müjdesi geldi.

Güncel Haberler

Esat Caddesi’nde kaldırımlar yenileniyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Esat Caddesi’ni de yepyeni kaldırım taşlarıyla donatıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

DASK’ın Üniversiteler Arası Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması Başladı

 Türkiye’de ilk kez Doğal Afet Sigortaları (DASK) tarafından düzenlenen. üniversitelerin inşaat mühendisliği öğrencilerine yönelik Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması başladı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Girne’de 3 Proje İçin İmzalar Atıldı

Girne Belediyesi, yeni belediye hizmet binası, kongre merkezi ve rekreasyon projesinin inşası için projenin

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.