Kirazlı Koru Evleri hızla yükseliyor

Kirazlı Koru Evleri hızla yükseliyor

Ev sahibi olmak isteyenler için Kirazlı Koru Evleri bir fırsat

Sektörün iki önemli firması Mayra inşaat ve Tanışlar inşaat ve İstanbul Bağcılar’da ortak bir konut projesinin inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. İste inşaatın son durumu..

İstanbul’un en önemli merkezlerinden Güneşli’de inşaatı tüm hızıyla süren Kirazlı Koru Evleri’nin çalışmalarını yerinde inceledik. 11 dönüm arazi üzerinde yükselen 15 katlı 4 görkemli bloğun yer aldığı Kirazlı Koru Evleri’nde; 2+1,3+1 ve 4+1 ev tiplerinden oluşan toplam 232 seçkin konut ve 4 ticari mekan bulunuyor.

Atatürk Havalimanı’na 10 km, Mail of İstanbul’a 7 km, TEM otoyoluna ise sadece 5 km mesafede olan Kirazlı Koru Evleri, eğitim ve sağlık kurumlan ile ticaret merkezlerine de çok yakın.İnşaat Tüm hızıyla devam ettiği Kirazlı Koru Evleri, Güneşli Mahallesi 13 Sokak No: 61 adresindeki satış ofisinde ev sahibi olmak isteyenleri detaylı bir şekilde bilgilendiriyor. Öte yandan 444 3 173 ve www.kirazlikoru.com adresinden detaylı bilgiyi de alabilirsiniz.  GAZETE BAĞCILAR

Previous Ankara'da Etlik bölgesi değerleniyor
Sonraki Nazili'de TOKİ'nin yeri belirlendi

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Avrupa yakası konut projelerinin yeni gözde aksı

Avrupa yakası konut projelerinin yeni aksı Topkapı -Merter – Ataköy hattı

İstanbul 0 Yorum

BatıMahal’in yüzde 45’i tamamlandı

BatıMahal’de yol yarılandı

Anadolu Yakası

Still İstanbul Diamond’da peşin ödemelerde yüzde 15 indirim

Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond konut projesinde, Mayıs ayının sonuna kadar geçerli olan çeşitli ödeme planları sunuluyor.

Anadolu Yakası

Gökdeniz Kartal konut projesi

Gökdeniz Kartal konut projesi İstanbul Anadolu yakası Kartal’da Gülsa İnşaat Bay Yapı Ortaklığı tarafından inşa ediliyor.

İstanbul 0 Yorum

Manzara 7/24’te 420 bin liradan başlayan fiyatlarla

Öz-Bostan İnşaat’ın Pendik’te hayata geçireceği Manzara 7/24 projesinde yılbaşına özel, yüzde 10 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

İstanbul 0 Yorum

Sayfiye Projesi’nde 31 Aralık’a kadar cazip fiyat avantajları

Rönesans Konut’un İstanbul Kartal’da gerçekleştirdiği ilk konut projesi Sayfiye ile “hayatınızın iklimini” değiştirecek dairelere cazip fiyat ve ödeme avantajlarıyla sahip olmak için zaman daralıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.