Kirazlı Koru Evleri hızla yükseliyor

Kirazlı Koru Evleri hızla yükseliyor

Ev sahibi olmak isteyenler için Kirazlı Koru Evleri bir fırsat

Sektörün iki önemli firması Mayra inşaat ve Tanışlar inşaat ve İstanbul Bağcılar’da ortak bir konut projesinin inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. İste inşaatın son durumu..

İstanbul’un en önemli merkezlerinden Güneşli’de inşaatı tüm hızıyla süren Kirazlı Koru Evleri’nin çalışmalarını yerinde inceledik. 11 dönüm arazi üzerinde yükselen 15 katlı 4 görkemli bloğun yer aldığı Kirazlı Koru Evleri’nde; 2+1,3+1 ve 4+1 ev tiplerinden oluşan toplam 232 seçkin konut ve 4 ticari mekan bulunuyor.

Atatürk Havalimanı’na 10 km, Mail of İstanbul’a 7 km, TEM otoyoluna ise sadece 5 km mesafede olan Kirazlı Koru Evleri, eğitim ve sağlık kurumlan ile ticaret merkezlerine de çok yakın.İnşaat Tüm hızıyla devam ettiği Kirazlı Koru Evleri, Güneşli Mahallesi 13 Sokak No: 61 adresindeki satış ofisinde ev sahibi olmak isteyenleri detaylı bir şekilde bilgilendiriyor. Öte yandan 444 3 173 ve www.kirazlikoru.com adresinden detaylı bilgiyi de alabilirsiniz.  GAZETE BAĞCILAR

Previous Ankara'da Etlik bölgesi değerleniyor
Sonraki Nazili'de TOKİ'nin yeri belirlendi

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Olimpa Park Plus Mayıs 2016’da teslim

Fuzul Yapı’nın konut projesi Olimpa Park, ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyenler için 60 ay 0 faiz fırsatı sunuyor.

İstanbul

Esenyurt’a yeni konut projesi Babacan Premium

Babacan Premium konut projesi İstanbul Esenyurt’ta yeni konut projesi.

İstanbul 0 Yorum

Babacan Premium metrekare fiyatı 2.800 lira

Babacan Holding 1.216 konutluk yeni bir proje başlattı

Avrupa Yakası 0 Yorum

Soyak Konforia’da 2+1 daireler 312 bin TL’den

Türk gayrimenkul sektörünün sürdürülebilirlik temelli öncü markası Soyak, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında çağdaş ve fonksiyonel konut projelerini başarıyla hayata geçirmeye devam ediyor.

İstanbul 0 Yorum

Nidapark Kayaşehir’de daire fiyatları 453.000 TL’den başlıyor

İstanbul’un yükselen bölgelerinden biri olan Başakşehir’de yeni bir yaşam alanı oluşturmaya hazırlanan Tahincioğlu, Nidapark Kayaşehir projesiyle her biri ayrı bir proje gibi tasarlanan konut blokları, cadde dükkanları, ofis bloğu ve

İstanbul

Çukurova Balkon teslim tarihi

Çukurova Balkon konut projesi teslim tarihi haberimizin içinde yer almaktadır.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.