Kepez’e Devlet Hastanesi

Kepez Sütçüler bölgesinde 52 dönümlük arazı üzerine yapılacak olan devlet hastanesinin inşaat süreci başladı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 350 yataklı hastanenin temelinin bu ayın sonunda ya da Mart’ın ilk haftasında atılacağını söyledi. Kepez’e 350 yataklı Devlet Hastanesi KEPEZ Sütçüler bölgesinde 52 dönümlük arazi üzerine yapılacak olan 350 yataklı Kepez Devlet Hastanesi’nin inşaat süreci başladı. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) eliyle inşa edilecek olan hastanenin, yapım ihalesi geçtiğimiz aylarda sonuçlandığı, yer teslimi sözleşmesinin imzalanmasının ardından yüklenici firmanın iş makineleri tarafından hastanenin temel kazısına başlandığı bildirildi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Bu ayın sonunda ya da Mart ayının ilk haftasında Kepez Devlet Hastanesi’nin resmi temel atma töreni yapacağız. Hastane, 80 milyon liranın üzerinde mali bir bedelle yapılacak olan devasa bir yatırım olacak” dedi.(Habertürk Ek)

Previous Bolu Yeni Sanayi Sitesi Projesi İçin Talep Toplama Süreci Başladı
Sonraki Türkiye'nin İlk Gayrimenkul Fonu Kuruluyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler

Ankara Mamak Ege mahallesi imar planı değişikliği

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin kararı ile onaylanan, Mamak İlçesi, Ege Mahallesi 39434 ada 1 ve 2 sayılı parsele ilişkin 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişikliği Ankara Büyükşehir Belediyesi ilan panosunda

Güncel Haberler 0 Yorum

Eryaman 47440 ada 1 parsel Özel Spor Alanı imar planı değişikliği

Ankara Etimesgut Eryaman Mahallesi 47440 ada 1 nolu parselin “Spor Alanı” kullanımından “Özel Spor Alanı” kullanımına dönüştürülmesine ait 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği 24 Ksım 2015 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

AVM’lere yeni düzenlemeler geliyor

Alışveriş Merkezleri ve Büyük Mağazalarla ilgili yasa Meclis’e sunuldu.

Güncel Haberler 0 Yorum

İzmir’de 4 ilçeye vapur müjdesi

Foça’ya yazın yapılan hafta sonu gemi seferleri yoğun ilgi gördü.

Güncel Haberler 0 Yorum

Bu sene tatili Türkiye’de yapalım

Türkiye’nin cari açığını kapatmada her yıl en önemli bir kozlarından biri olan turizm, sivil toplumun yaptığı çağrılarla da dikkati çekiyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Galata ve Karaköy’de Yükseliş Sürüyor

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden olan Galata-Karaköy bölgesi, turizm ve iş potansiyeli ile her dönem değerli bir alan oldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.