Kepez’e Devlet Hastanesi

Kepez Sütçüler bölgesinde 52 dönümlük arazı üzerine yapılacak olan devlet hastanesinin inşaat süreci başladı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 350 yataklı hastanenin temelinin bu ayın sonunda ya da Mart’ın ilk haftasında atılacağını söyledi. Kepez’e 350 yataklı Devlet Hastanesi KEPEZ Sütçüler bölgesinde 52 dönümlük arazi üzerine yapılacak olan 350 yataklı Kepez Devlet Hastanesi’nin inşaat süreci başladı. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) eliyle inşa edilecek olan hastanenin, yapım ihalesi geçtiğimiz aylarda sonuçlandığı, yer teslimi sözleşmesinin imzalanmasının ardından yüklenici firmanın iş makineleri tarafından hastanenin temel kazısına başlandığı bildirildi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Bu ayın sonunda ya da Mart ayının ilk haftasında Kepez Devlet Hastanesi’nin resmi temel atma töreni yapacağız. Hastane, 80 milyon liranın üzerinde mali bir bedelle yapılacak olan devasa bir yatırım olacak” dedi.(Habertürk Ek)

Previous Bolu Yeni Sanayi Sitesi Projesi İçin Talep Toplama Süreci Başladı
Sonraki Türkiye'nin İlk Gayrimenkul Fonu Kuruluyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Kırıkkale’ye tarihi evler geliyor

Vatandaşların en iyi hizmeti alabilmesi amacıyla çalışma gerçekleştiren Kırıkkale Belediyesi, sosyal ve kültür alanında bir projesini daha hayata geçiriyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Japon inşaat şirketi sualtı şehri kuruyor

Japon inşaat şirketi, 5 bin kişinin yaşayabileceği ve deniz kaynaklarından enerji üretecek bir sualtı şehri planını açıkladı. 25 milyar dolarlık projeyi hayata geçirebilecek teknolojinin ise 2030’da hazır olacağı ifade ediliyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Bakan Güllüce: 37 İlde Riskli Alan İlan Edildi

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı İdrls Güllüce, kentsel dönüşüm projeleri için anket çalışmaları yapmaya devam ettiklerini söyledi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Kamu Konutlarının Aylık Metrekare Kira Bedelleri 2.77 lira Olarak Belirlendi

Kamu Konutları Kanunu kapsamında, kamu konutlarının aylık kira bedellerini düzenleyen Maliye Bakanlığının Milli Emlak Genel Tebliği, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Kıvanç Tatlıtuğ Dikili’de Otel Yaptıracak

Kıvanç Tatlıtuğ, Dikili’deki Kalem Adası’na komşu arazi aldı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Doğuya Dev Yatırımlar

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Doğu ve Güneydoğu yatırım programı kapsamında 12 ilde 607 milyon 200 bin TL’lik yatırım planlamasını hayata geçirdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.