KentPlus Yalova Wellness SPA Resort’a yabancı ilgisi

KentPlus Yalova Wellness SPA Resort’a yabancı ilgisi

Emay İnşaat, yerli yabancı yatırımcıların ilgi odağı olan ve Osmangazi Köprüsü’nün açılışıyla değerini katlayan Yalova’da, TOKİ iştiraki Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş. güvencesiyle hayata geçirdiği ‘KentPlus Yalova Wellness SPA Resort’ projesini Dubai’de yabancı yatırımcının beğenisine sundu. 163 blokta 1001 daire ve 60 farklı konut tipinin yer alacağı projede daireler; 1+1, 2+1, 3+1, 5+1 olarak planlandı. Projede; 4 ve 5 yıldızlı, 500 yatak kapasiteli, üç farklı temadaki KentPlus Yalova Wellness SPA Resort termal otelleri de yer alacak. Emay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Çağlar, projenin yatırım maliyetinin 400 milyon dolar olduğunu belirterek, Körfez alıcısının Yalova bölgesine dönük ilgisine dikkat çekti.Milliyet

www.kentplus.com

Previous Rotamavi projesi lanse ediliyor
Sonraki 3.Havalimanı inşaatında 6 milyon ton asfalt üretimi planlanıyor

Diğer Yazılar

Bursa 0 Yorum

Harmony Towers’ta 50 Bin TL indirim fırsatı

Eroğlu Gayrimenkul’un Nilüfer’de yükselen projesi Harmony Towers, 50 bin TL indirimli fiyatlarıyla ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı fırsatlar sunuyor.

Bursa 0 Yorum

EMİRKOOP Bursa’da 30 Yılda 20 Bin konut üretti

EMİRKOOP’un 30 kuruluş  yıldönümü davetinde, birliğin ilk başkanı olan dönemin Bursa Belediye Başkanı Ekrem Barışıma plaket takdim edildi.

Bursa 0 Yorum

Moda Bademli projesi

Moda Bademli konut projesi Bursa Bademli’de Kumova İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Bursa 0 Yorum

Gold Life Evleri’nin temeli atıldı

İnşaat sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Mustafa Altın İnşaat’ın ilk projesi olan “Gold Life Evleri”nin temeli geniş bir katılım ile atıldı.

Bursa

Bursa konut projelerine yoğun ilgi

Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) 2015 yılındaki konut satış istatistiklerinde yabancıların en çok İstanbul, Antalya ve Bursa’dan konut aldığı açıklandı.

Bursa 0 Yorum

Gemlik’e toplu konut projesi

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Belediye bünyesinde oluşturulan proje ekibinin ilk etap toplu konut projeleri çalışmalarını tamamladığını müjdeledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.