Kent Konseyleri Platformu 19-20 Aralık’ta Yenimahalle’de

Kent Konseyleri Platformu 19-20 Aralık’ta Yenimahalle’de

Yenimahalle Belediyesi’nin desteğiyle Yenimahalle Kent Konseyi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Türkiye Kent Konseyleri Platformu 17. Genel Kurulu, 1 Kasım 2015’te yapılacak “erken genel seçim” nedeniyle 19-20 Aralık 2015 tarihine ertelendi.
Ülke genelinde 90’a yakın kent konseyi üyesi bulunan Türkiye Kent Konseyleri Platformu Yürütme Kurulu’nu oluşturan Yenimahalle, Odunpazarı, Bandırma, Buca, Kartal, Alanya, Kuşadası ve Bodrum Kent Konseyleri temsilcileri Yenimahalle Kent Konseyi ev sahipliğinde bir araya gelmişti. Gerçekleştirilen toplantıda Yürütme Kurulu, Türkiye Kent Konseyleri Platformu’nun 24-25 Ekim 2015’te Yenimahalle Kent Konseyi ev sahipliğinde gerçekleşmesine karar vermişti. Ancak 1 Kasım 2015’te “erken genel seçim” kararı alınmış olması nedeniyle Türkiye Kent Konseyleri Platformu Yürütme Kurulu, 17. Genel Kurul’un Yenimahalle’nin ev sahipliğinde 19-20 Aralık 2015 tarihinde yapılmasına karar verdi.

17. Genel Kurul hazırlıkları sürüyor
Yenimahalle Kent Konseyi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan 17. Genel Kurul hazırlıklarının sürdüğünü dile getiren Yenimahalle Kent Konseyi Başkanı Atila Çınar, “Platform çalışmaları aksamadan devam ediyor. 17. Genel Kurul, Yenimahalle’yi ve Türkiye Kent Konseyleri Platformu’nu geleceğe taşımak için yararlı olacaktır” dedi.

Previous AnadoluJet'ten Park et ve uç hizmeti
Sonraki Altındağ Sakarya Mahallesi yenilendi

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Dünya Kadastro Zirvesi 20-24 Nisan 2015 tarihlerinde düzenlenecek

Küreselleşen dünyamızda, ülkelerin gelişmesinde büyük bir önem arz eden arazi kaydının temelini oluşturan “kadastro” kavramının uluslar ve bireyler tarafından çok dahi iyi anlaşılabilmesi gerekmektedir.

Etkinlikler 0 Yorum

Bayim Olur Musun Fuarı 15 Ekim’de başlayacak

Franchising sektörü bu fuar ile büyüyor

Etkinlikler 0 Yorum

Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi gerçekleşti

‘Yerinde ve Birlikte Kentsel Dönüşüm’ modelleri ile İstanbul ve Türkiye için örnek oluşturan Kartal Belediyesi; 2 Haziran’da “Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım” temalı zirveyle bir ilki daha gerçekleştirdi.

Etkinlikler 0 Yorum

Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı’na 5 ülke daha geliyor

Dünyada ve ülkemizde yaşanan terör olayları büyük üzüntü yarattı.

Etkinlikler 0 Yorum

İSG Avrasya 2016 İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı

İFO Fuarcılık tarafından 28-30 Nisan 2016 tarihlerinde ikincisi düzenlenecek olan “İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı İSG Avrasya”da, iş kazalarının önünü alacak yeni teknoloji, ekipman ve uygulamalar bir arada sergilenecek.

Etkinlikler 0 Yorum

10. Uluslararası Kapı Fuarı, 14-17 Ocak’ta gerçekleşecek

Dünya kapı sektörünün buluşma noktası olan ve Demos Fuarcılık tarafından düzenlenen 10. Uluslararası Kapı Fuarı, 14-17 Ocak tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.