Kemerhisar TOKİ konutları teslim edildi

Kemerhisar TOKİ konutları teslim edildi

Niğde’nin Bor ilçesine bağlı Kemerhisar beldesinde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılan 165 konut, sahiplerine törenle teslim edildi. Kemerhisar Tepe Mahallesi’nde düzenlenen anahtar dağıtım törenine Niğde Valisi Necmeddin Kılıç, AK Parti Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Bor Kaymakamı Abdullah Küçük, Bor Garnizon Komutanı Albay Erol Çetin, Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, Kemerhisar Belediye Başkanı Beytullah Kirazcı ve vatandaşlar katıldı.

Törende ilk konuşmayı Kemerhisar Belediye Başkanı Beytullah Kirazcı yaptı. Kirazcı, “Bugün burada anahtarlarını alacak hak sahiplerine uzun bir yılda sağlıkla sıhhatle yaşamalarını Allah nasip eylesin diyorum. Bu konutların yapımında, projesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. “Daha önce kura çekilişi yapılan Kemerhisar TOKİ konutlarının anahtarını teslim etmekten çok büyük bir gurur duyuyoruz” diyen Bor Kaymakamı Abdullah Küçük ise, “Şehirler insanların, insanlar şehirlerin aynasıdır.

Bizler yaşadığımız yerleri imar eder ve yerleri kendi değerlerimizle şekillendiririz. Bunun yanı sıra şehirlerimiz ile içinde yaşadığımız insanı toplum etkiler ve şekillendirir. Bu manada TOKİ insanımızın sadece barınma ihtiyaçlarımızı değil sosyal ihtiyaçlarımızı da gözeterek de nitelikli ve kişilikli konut alanları inşa etmektedir” diye konuştu. Vizyon Kent Haber/İHA

Previous Kahramanmaraş'da on bin yeni konut yapılacak
Sonraki Nüfusun yüzde 5'i TOKİ binalarında yaşıyor

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

Bozüyük Emekli TOKİ başvuru

Bozüyük Emekli TOKİ Evleri başvuru işlemleri 14 Mart Pazartesi günü başlıyor.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ Karabük’e 700 konut yapacak

Başbakanlık Toplu Konul İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, Karabük’te yapımına başladıkları 700 konutun hızla yükseldiğini belirtti.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ, Bingöl’de 21 konutu engellilere satacak

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Bingöl’de 21 konutu, en az yüzde 40 engeli bulunan vatandaşlara satacak.

TOKİ 0 Yorum

Bolu Kıbrıscık TOKİ Konutları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca ,Bolu Kıbrıscık Projesi kapsamında 27 adet stok konut ekteki satış fiyat ve koşullarında satışa sunulmaktadır.

TOKİ 0 Yorum

Kıyıkent TOKİ konutları Aralık’ ta teslim edilecek

Adana’nın merkez Seyhan İlçe Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kıyıkent TOKİ Konutları’nın aralık ayının ilk haftasında teslim edileceğini söyledi.

TOKİ

Emeklilere ucuz konut müjdesinin detayları

250 lira taksitle 240 ay vadeyle sunulacak evler, 75 metrekare büyüklüğünde ve 2 +1 olacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.