Keller Williams gençlerle buluşuyor

Keller Williams gençlerle buluşuyor

Dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık firması Keller Williams, eğitim alanında gerçekleştirdiği etkinliklerde adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Kendini gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren bir eğitim ve koçluk firması olarak konumlandıran Keller Williams, Türkiye pazarına girdiği 2014 yılından bu yana bölge müdürlüklerine toplamda 1134 gün 5130 saat eğitim verildiğine dikkat çekiyor. 2014 ve 2015 yıllarında tüm sektörler arasında en iyi eğitim veren firma seçilmesinin bir nedeni olduğunu vurgulayan Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol; “Keller Williams kültüründe eğitim ve yardımlaşma çok önemli.

Gayrimenkul sektöründe kendini geliştirmek ve başarılı olmak isteyen danışmanlarımızı eğitim ile destekliyoruz. 2015 yılında aktif 500 danışmanımıza toplamda 882 gün, 4500 saat eğitim verdik, 2016 yılında hedefimiz ise eğitim saatimizi 6000’e çıkartmak. Kurum içi eğitimlerimizin yanı sıra gelişime ve eğitime açık üniversite öğrencileriyle de düzenli olarak bir araya geliyoruz.

Bugüne kadar Bilkent Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, ODTÜ, 9 Eylül ve Işık Üniversitesi başta olmak üzere birçok üniversite ziyareti gerçekleştirerek 1000’i aşkın üniversite öğrencisiyle buluştuk. İş dünyasına atılmaya hazırlanan gençlerimize gayrimenkul sektörünü, sektördeki kariyer fırsatlarını anlatıyor, aynı zamanda liderlik ve başarılı kariyere sahip olmak için gerekenler üzerine konuşuyoruz.

Üniversite hayatındaki gençlerimize iş hayatında onları nelerin beklediğiyle ilgili bilgilendirme yapıyor ve onlara ışık tutuyoruz. Farklı ortamlarda bir araya geldiğimiz gençlerin ortak noktası ise soru sormaktan korkmayan, merak eden ve cesur bireyler olmaları. Onların bizden öğrendikleri kadar, biz de onlardan çok şey öğreniyoruz. Her buluşmamızda keyifli ve verimli sohbetler gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Geleceğin mesleği gayrimenkul danışmanlığına gençlerin ilgisi yüksek

Gençlerin önünü açmak ve onların hayallerine kavuşmalarına yardımcı olmak istediklerini belirten Emre Erol; “Türkiye’nin önemli üniversitelerinde gerçekleştirdiğimiz öğrenci buluşmalarında bir kez daha gördük ki öğrencilerin büyüyen, gelişen ve yenilikçi şirketlere ilgisi çok yüksek. Gençler iş hayatına atılmadan önce merak ettikleri her şeyi sektörün içinde aktif rol oynayan bir kişiye sormayı tercih ediyor, teoriye değil, pratiğe önem veriyorlar. Şu an Keller Williams çalışanlarının yaş ortalaması 39. Bu rakamı daha da aşağı çekmek için çalışıyoruz. Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan, bu alanda kariyer planlayan tüm gençlere kapımız açık” dedi.

Previous Ragıp Tüzün Parkı’na modern konsept
Sonraki Boşuna ödediğiniz vergileri nasıl geri alırsınız?

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Sea Pearl Ataköy Teslim Tarihi

Avrupa Yakası’nın yükselen yıldızı Ataköy sahilinde yaklaşık 2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle hayata geçirilen Sea Pearl, KUZU Grup’un Qatar Diyar, Sinpaş Holding ve Eksim Holdingle ortaklaşa 2 milyar

Firma Haberleri 0 Yorum

Lefkoşa Vestel LED ile aydınlanacak

KKTC’ye yıllık 8,5 milyon TL tasarruf ettirecek LED projesinin ilk fazını Vestel yapacak

Firma Haberleri

Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği “Yalıtım Tasarruftur” dedi

XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği,  21-24 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen 38. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’a Türkiye’de enerji tasarrufunu sağlamak, binalarda enerji verimliliği için bilinç yaratmak ve enerjideki kayba dikkat

Firma Haberleri 0 Yorum

Vestel Türkiye’nin su faturasını 1,1 Milyar TL düşürecek

Türkiye’deki tüm evlerde Vestel’in tasarrufta dünya rekortmeni çamaşır ve bulaşık makineleri kullanıldığında ülkenin yıllık su tüketimi 327 milyon ton azalıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sur Çelik Kapı Smart Serisi

Farklı tasarımları ve yenilikçi bakış açısıyla çelik kapı sektöründe ilklere imza atan Sur Çelik Kapı, fonksiyonellik, güvenlik ve görselliği bir bütün olarak sunduğu Smart ile modern bakış açısını evlerinize taşıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ev satın almada ‘faizsiz’ dönem vatandaşın yüzünü güldürüyor

Son dönemde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bankalara çağrı yapmasıyla indirilen konut faizleri, konut satışlarında artış yaşanması sağladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.