Keçiören Bulvarı iki sene içerisinde bitecek

Keçiören Bulvarı iki sene içerisinde bitecek

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ak Parti Keçiören Gençlik Kolları’nın hazırladığı “Keçiören’de Doğan Güneş Ankara’yı Anlatıyor” programına katıldı.

Programda “Keçiören’de yapılan yatırımlarını” anlatan Başkan Gökçek, gençlere siyasi hayatındaki tecrübelerini de aktardı. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden bir öğrencinin Dışkapı Yerleşkesi’nde bulunan Fatih Köprüsü’nün altına Halk Ekmek kafeteryası yapılmasını önermesi üzerine Başkan Gökçek, öğrencinin isteğinin gerçekleştirilmesi için telefon ile Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ali İlkbahar’ı arayarak konunun değerlendirilmesini istedi.
     
Başkan Gökçek, ayrıca Keçiören trafiğinin kilit noktalarından Fatih Köprüsü’ne alternatif olacak olan bulvar proje ile ilgili de bilgi verdi. Sanatoryum Caddesi’nin devamında gerçekleşecek olan bulvar projesinin bu sene içerisinde ihale edileceğini belirten Gökçek, “Bulvarın ilk proje çizimini beğenmedik. Arkadaşların bir daha çalışmasını istedim. Çünkü öyle bir dizayn yapmamız gerekiyor ki geliş gidişler birbirini kesmesin. Yapılan çizimlerde özellikle Basın Evleri’nin bulunduğu bölgede tıkanma olacağını düşündük. Bunun için yeni proje çalışmalarını istedim. İlk fırsatta ihale edip iki sene içerisinde bitireceğiz” dedi.

Previous Sarphan Finans Park'ta VIP 300 Ofisleri satışa çıktı
Sonraki Keçiören Metrosu hangi aşamada?

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Siteler esnafından TOKİ’ye dönüşüm çağrısı

Siteler Genç İşadamları Derneği (Siteler GİAD) Başkanı Hayri Bulut, “TOKİ’nin Kayseri Mobilyacılar Sitesi projesini Ankara’ya da istiyoruz” dedi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Devletten yatırımcıya “anahtar teslim fabrika”

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi Başkanı Türker Naslı, hükümetin ülke genelindeki 200’e yakın OSB’de uygulamaya koyacağı “yatırımcıya anahtar teslim fabrika” projesinin ülkede girişimciliğin gelişimi ve istihdam artışına önemli

Güncel Haberler 0 Yorum

Yenimahalle-Şentepe teleferik hattında 2. etap devreye giriyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Yenimahalle-Şentepe teleferik hattında 2. etap hattın, 1. etap hat ile Mekanik Entegrasyon çalışmaları tamamlandı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Haliç’te Kentsel Dönüşüm

“Örnektepe ve Sütlüce Mahallelerini Kapsayan Riskli Alanda Yürütülecek Uygulamalara İlişkin Protokol” törenle imzalandı

Güncel Haberler 0 Yorum

Kurulan Şirketlerin Sayısı Arttı

Türkiye’de kurulan şirket sayısı, şubatta geçen yılın aynı ayına göre yüzde 10,73 artarak 4 bin 676, kapanan şirket sayısı ise yüzde 0,09 azalarak bin 99 oldu.

Güncel Haberler 0 Yorum

Sincan’da çevreci makineler iş başında

Sincan Belediyesi’nin yeni uygulaması en çok çocukları sevindirecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.