Kavuklar’dan Altındağ’a 1160 Konutluk Proje

Kavuklar’dan Altındağ’a 1160 Konutluk Proje

Bugüne kadar Ege Suits, Bayraklı Tower, Point Bornova gibi konforlu yaşama odaklı projeleri hayata geçiren Kavuklar şimdi Altındağ’da konut üretecek.

Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme Grup Başkanı Metehan Kavuk halen 350 milyon dolar yatırımla AVM ve rezidanstan oluşan İzmir’in en büyük karma projesi Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi inşaatının hızla devam ettiğini; şimdi de Altındağ’da 1160 dairelik konut projesine başlayacaklarını söyledi.

DOLULUK ORANI YÜZDE 94
Kente bugüne kadar 600 milyon dolarlık (yaklaşık 1 milyar 300 milyon lira) yatırım yaptıklarının altını çizen Kavuk, “Yüzde 94 doluluk oranıyla yatırımcıların en çok tercih edilen adresi olmaya devam eden İzmir’in en akıllı ve en kullanışlı binası Bayraklı Tower, yatırımcıların taleplerini canlı tutan çalışma sistemiyle fark yaratmaya devam ediyor.

‘Yaşam-Eğlence-Spor-Alışveris’ deneyimlerini bir arada sunan Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi nin de kısa sürede gösterdiği satış başarısı yapacağımız yeni yatırımlara yön verdi” dedi.

EN BÜYÜK OLACAĞIZ

Gelecek yıl Kasım ayında tamamlanacak olan 350 milyon dolarlık İzmir’in en büyük karma projesi Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi inşaatının sürdüğüne dikkat çeken Kavuk, Altındağ’da 1160 daireden oluşan yeni konut projesinin de 150 milyon dolara (yaklaşık 330 milyon lira) mal olacağını söyledi. Kavuk, “Altındağ bölgesinin kentsel dönüşümüne yeni bir soluk getirecek olan projemizde toplu konutlarda da yüksek yaşam standartlarının uygulanabildiğini göstermeyi hedefliyoruz” dedi.

Önümüzdeki yıl da İzmir’in en büyük gayrimenkul geliştirme şirketi olmayı sürdüreceklerini vurgulayan Metehan Kavuk, sözlerini şöyle sürdürdü: “İzmir’de daha önce gerçekleşmeyen bir projeyi hayata geçiriyoruz. Yatırım potansiyeli çok yüksek olan Altındağ projesi ile yepyeni bir yaşam şekli sunacağız. Eşsiz körfez manzarasına sahip olacak yeni projemiz. bölgedeki yaşam alanı kapasitesini iki katına çıkaracak.

150 milyon dolar yatırımla 50 bin metrekare arsa üzerinde yükselecek olan konutlar, 180 bin metrekare inşaat alanına ve 28 bin metrekare rekreasyon ve peyzaj alanına sahip. Konut sahibi olmak isteyenler artık ne istediklerini çok iyi biliyor. Bu yüzden onlara kendilerini özel hissedecekleri ve yaşadıkları mekana duygusal değerler yükleyebilecekleri mekanlar yaratıyoruz.”(Habertürk Egeli)

Previous Emlak Konut Projelerinin Şampiyonu Makro - Akyapı Ortak Girişimi
Sonraki Haliç'te Kentsel Dönüşüm

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Gökdeniz Kartal’da Bayrama Özel Ödeme

GÜLSA insaat&Bay Yapı Ortak Girisimi’yle hayata geçirilen 204 konutluk Gökdeniz Kartal projesi bayram kampanyasına imza atıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Bahçekent Flora Teslim Tarihi

Başakşehir’de şehir parkına komşu 875 konut satışa çıktı .İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat ortaklığında, Emlak Konut GYO güvencesiyle Başakşehir’de 875 konut ve 200 ticari üniteden oluşan 300 milyon

Firma Haberleri

Kavuklar Gayrimenkul Alaçatı’da sanat galerisi açtı

Şehri güzelleştiren ve sembol olacak eserler inşa etme sorumluluğuyla yola çıkan Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, Alaçatı’yı sanatla buluşturacak Art Point’i, dünyaca ünlü İzmirli sanatçı Uğur Çakı’nın ‘La Grande Vitese’ isimli çalışmasıyla

Firma Haberleri 0 Yorum

Varyap Dünyaya Açılacak

Varyap, Bodrum’da geliştirdiği yeni projesi Varyap Elements Yalıkavak ile ilk kez güney sahillerine açılıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

216 Rezidans Projesi

216 Yapı’nın, bu ay Çekmeköy’de başlayacağı 216 Rezidans ise bölgenin ilk rezidans projesi olacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

İstanbul’daki Ofis Projeleri

İş potansiyeli ve yabancıların ilgisi ofislere ihtiyacı artırdı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.