Kartal Helenium Sky Suites’de 239 bin TL’den başlayan fiyatlarla

Kartal Helenium Sky Suites’de 239 bin TL’den başlayan fiyatlarla

İstanbul’da Helenium markası altında projeler geliştiren Başarır İnşaat, 85 milyon TL’ye Helenium Sky Suites’i hayata geçiriyor.

1+1’den 3+1’e kadar birçok farklı daire büyüklüğüne sahip, suites konseptine farklı bir yorum getiren projede lansmana özel fiyatlar 239 bin TL’den başlıyor. Projenin 214 daire ve 4 adet ticari birimden oluştuğunu belirten Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, “Suites konseptinde geliştirilen projelerde genelde 1+0 ve 1+1 daire seçenekleri olurdu. Kartal’da suites konsepti altında 3+1 daire seçeneği sunarak ezber bozmaya geldik.” dedi.

Ticari hayatına 1995 yılında demir çelik sektörüyle başlayan ve 2004 yılında konut, ticari blok ve HES (hidro elektrik santrali) sektörlerinde üretimlerine devam eden Başarır İnşaat, Helenium adı altında projeler üretmeye devam ediyor. Şimdiye kadar Helenium adı altında Butik, Garden, Wings, Park, Twins ve Sun projelerini hayata geçiren Başarır İnşaat Helenium halkasına bir yenisini daha ekliyor.
İstanbul’un hızla gelişen ve değişen bölgelerinin başında gösterilen Kartal’da Helenium Sky Suite, 85 milyon TL’lik yatırım maliyetiyle Başarır İnşaat imzasını taşıyor. Suite konseptiyle yükselen proje 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alırken, 56 metrekareden başlayıp 166 metrekareye kadar uzanan daire çeşitliliğine sahip 214 daire ile 4 adet ticari ünite ile dikkat çekiyor.

Şehrin içinde Doğa ile Komşu
Helenium zincirine en son halkayı Helenium Sky Suites ile eklendiklerini söyleyen Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır Kartal’ın en değerli bölgesinde proje geliştirdiklerini söyledi. Başarır, “Helenium markası Başarır İnşaat ile özdeşleşmiş bir isim. İstanbul’un çeşitli bölgelerinde yaklaşık 10 yıldır bu isim altında projeler geliştiriyoruz. Bu zincirin de son halkası şimdilik Sky Suites oldu. Projemiz 5 bin 500 metrekare arsa üzerinde, 30 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Proje İstanbul’un önemli bir lokasyonunda yer alıyor. Metro ve E-5’e 5 dakika, Anadolu Yakası’nın havalimanı olan Sabiha Gökçen’e de 10 dakikalık mesafede konumlandı. Bu kadar şehrin içinde olmasına rağmen bir o kadar da doğa ile iç içe olacağınız bir proje olacak. Sky Suites’in bir tarafı Aydos Ormanları’na bakarken bir tarafı da Marmara Denizi ve adalara komşu.” şeklinde konuştu.

Fiyatlar 239 Bin TL’den başlıyor
3 Ekim tarihinde başlanan lansman sürecinden bu yana konut alımı yapmak isteyen vatandaşlardan yoğun ilgi gördüklerini kaydeden Alptekin Başarır, fiyatların bölgede rekabetçi seviyelerde seyrettiğini ifade etti. Başarır, “Helenium Sky Suites projemizde 1+1 daireler 56 ila 78 metrekare aralığında, 2+1 daire seçeneğinde de ise 96 ila 111 metrekare aralığında dairelerimiz mevcut. Projenin en büyük daire konsepti olan 3+1 daire tiplerinde ise büyüklükler 166 metrekareye kadar ulaşıyor. Projede lansmana özel fiyatlarımız Kasım Ayı’na kadar devam edecek. Fiyatlarımız ise 239 bin TL’den başlıyor.” Dedi.

30 Ay yüzde 0 Faizli Ödeme, 2019 Mayıs’ta teslim
Helenium Sky Suites projesinde 4 farklı ödeme planı yer alıyor. Bunlardan ilki yüzde 25 peşin vermek isteyen konut alıcılarına geriye kalan yüzde 75’ine anlaşmalı bankalardan kredi kolaylığı sağlanıyor. İkinci ödeme seçeneğinde ise yüzde 50’si peşin, geriye kalan yüzde 50’lik bölüm ise yüzde “0” faizle 30 ay vadeleniyor. Üçüncü ödeme planında yüzde 40’ı peşin teslime kadar düzenli aylık ödemelerde kalan bakiye ise teslimde tamamlanıyor. Son ödeme planında ise konut almak isteyenlere yüzde 75 banka kredisi, geriye kalan yüzde 25’lik dilim ise teslimde ödeme kolaylığı sunuluyor.   Projenin

2019 Mayıs tarihinde bitmesi planlanıyor.
Helenium Sky Suites’te sosyal donatı olarak açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terasları, fitness, sauna, kafeterya gibi detaylar dikkat çekiyor. İstanbul’un park sorunu Skyt Suites’te her daireye bir otopark alanı tahsis edilerek çözüldü.

www.skysuitekartal.com

Previous İnşaat sektörünün dijitalleşme endeksi yüzde 47
Sonraki Sinop Dikmen TOKİ'de çalışmalar devam ediyor

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Tual Bahçekent Mayıs’ta satışa çıkıyor

Dağ Mühendislik, İstanbul’da Emlak Konut GYO ile 2’nci proresi olan Tual Bahçekent’i Mayıs’ta satışa çıkaracak.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Greenox Residence’ta fuara özel kampanya

Türkiye’nin ilk ve tek dikey orman projesi Greenox Residence, CNR Emlak Fuarı’nda yatırımcılarla buluşuyor Aycan&Feres İş Ortaklığı, 17 – 20 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenen ve emlak sektörünün önde gelen

İstanbul

Özen Kuzu : Sea Pearl’ün mühürlenmesi hukuk dışı

Bakırköy Belediye Başkanlığı tarafından 23.06.2015 tarihinde hiçbir yargı kararına dayanmaksızın gerçekleştirilen mühürleme işleminin ardından kamuoyunun bilgilendirilmesi ihtiyacı duyulmuştur.

İstanbul 0 Yorum

Kurtköy’de tercihler homeofisten yana

Kurtköy’de tercihler homeofisten yana Kurtköy’de 5. gayrimenkul projesine hazırlanan Erguvan inşaat’ın Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek buradaneolsun.com üzerinden müşteri eğilimlerini belirlemeye çalıştı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Therra Park Tarabya 2016’da teslim edilecek

Tarabya’nın sırtlarına 49 konut geliyor 

Avrupa Yakası

Eval İnşaat’tan Bahçeşehir’e yeni konut projesi

Beylikdüzü ve Büyükçekmece’de yaptığı birçok proje ile adından söz ettiren Eval İnşaat, şimdi de İstanbul Bahçeşehir bölgesine yepyeni bir konut projesine  imza atmaya hazırlanıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.