Kartal 101 Residence Nisan 2017’de teslim edilecek

Kartal 101 Residence Nisan 2017’de teslim edilecek

Kartal 101 Residence’da 8 farklı tipte 1 artı 1 daire fiyat güvencesi ile satılıyor.Kırıklar İnşaat Kartal’da hayata geçirdiği Kartal 101 Residence projesini metrekaresi ortalama 3 bin 300 TL’den satışa sundu. Arsa payı hariç yaklaşık 50 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen proje, Adalar manzaralı iki bloktan ve 284 daireden oluşuyor. Kartal 101’de 109 ila 169 metrekare arasında değişen 1+1,2+1 ve 3+1 olmak üzere konutlar yer alıyor. Projede 8 tip 1+1 daire bulunuyor. Lansmanda konuşan Kırıklar İnşaat Genel Müdürü Bülent Ayan, satın alacak müşteriye fiyat güvencesi verdiklerini vurgulayarak, ilk alanların avantajı olacağını ve müşteriye fiyatların düşmeyeceğinin garantisi verdiklerinin altını çizdi.

Bütün ışıklar yansın istiyoruz

Ayan, projenin 1+1 ağırlıklı olmasının nedeni şöyle anlattı: “Genelde 1+1’ler geçiş daireler olarak görünüyor. Biz bunun önüne geçmek istedik ve büyük metrekarelerde çeşitli daireler tasarladık.” Ayan, lansmana özel peşin indirimi, firmaya özel 0,60 faiz ile kredi imkanı ve kişiye özel firma bünyesinde finansman seçenekleri sunduklarını da kaydetti. Daire fiyatlarının metrakare çeşitliliğinden dolayı değişiklik gösterdiğini belirten Ayan, “1+1’lerin fiyatları 256 bin TL ile 440 bin TL arasında değişiyor. 2+1’ler 423 bin TL ve 772 bin Tl arasında değişiyor. Sınırlı sayıda olan 3+1’ler ise 718 bin TL” diye konuştu.

Konutların teslim tarihi ise Nisan 2017 olduğunu dile getiren Ayan, iskan almadan kimsenin taşınmasına izin vermeyeceklerini ve bunu satışta müşteriye belirttiklerini ifade etti. Arsanın 3’te birini satın aldıklarını söyleyen Ayan, geri kalanının ise kat karşılığı sözleşmesi ile ortak olduğunu kaydetti. Çeşitli yatırımcılardan talep aldıklarını söyleyen Ayan, “önceliğimiz bütün dairelerin satılmasından da öte bütün dairelerimizde ışıkların yanması” diye konuştu.(DÜNYA)

Previous Şanlıurfa 3. Yapı, İnşaat ve Dekorasyon Fuarı
Sonraki Çepaş, ikinci fabrika yatırımına başladı

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Dap Holding Pendik projesinde üniversite yer alacak

Dap Holding, Polisan Yapı mülkiyetinde olan İstanbul Pendik’te yer alan konut ve ticari imarlı yaklaşık 175 bin metrekare arazinin kat karşılığı inşaatı için anlaşmaya vardığını duyurdu.

İstanbul 0 Yorum

Dekar Asmalı’da 3. etaplar satışta

DEKAR DK tarafından Bahçeşehir’de inşa edilen Dekar Asmalı Bahçeler’de 3’üncü etap satışları yeni kampanya ile başladı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

KİPTAŞ ‘ tan 96 bin liraya ev

TOKİ ve Emlak Konut GYO’nun dar gelirli vatandaşlar için konut projesi üretmesinin ardından KİPTAŞ’tan da sevindirici haber geldi.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Hane’m Güneşli, satışa çıktı

Huma Yapı ve Mar Tur’un, toplamda 44 konut 4 ticari birim olarak inşaa ettiği Hane’m Güneşli projesi görücüye çıktı.

İstanbul 0 Yorum

Bomonti’de lüks konut projelerine ilgi oldukça fazla

İstanbul’un yükselen değeri Bomonti konut üreticilerinin yatırım adresi haline geldi. Bölgede hayata geçen projelerde konutlara ilgi oldukça fazla.

İstanbul

Concord İstanbul’un 2. etap satışlarında bahar kampanyası

Fikirtepe’nin kentsel dönüşümüne öncülük yapan Teknik Yapı, Concord İstanbul’un 2. etap satışlarında bahar kampanyası başlattı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.