Karşıyaka Yalı Stadı 12 ay sonra teslim edilebilir

Karşıyaka Yalı Stadı 12 ay sonra teslim edilebilir

Karşıyaka Yalı Stadı’nın proje koordinatörü Hasan Çaboğlu, son dönemde çalışmalara gerekli ilgiyi göstermeyen KSK yönetimine sitem etti.

Çaboğlu “Bir engel çıkmadığı takdirde stadı 12 ay içinde bitiririz” dedi.

Stadınıza sahip çıkın
Karşıyaka Yalı Stadı Koordinatörü Hasan Çaboğlu, KSK’nin çalışmalara ilgi göstermemesinden yakındı ve “TOKİ kararlı olmasa, bırakır giderdik” dedi Karşıyaka Yalı Stadı’nı inşa eden Ali Acar Inşaat’ın proje koordinatörü Hasan Çaboğlu, yeşil-kırmızılı camiaya hem müjde verdi, hem sitem etti. Çaboğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı davada mahkemenin ihale iptal kararı vermesine rağmen Danıştay’a yapılan itiraz sürecince çalışmaları devam ettirdiklerini vurguladı.

Stokları tükenene kadar çalışmaya devam edeceklerini, daha sonra Danıştay’ın kararını bekleyeceklerini söyleyen Çaboğlu, “Biz elimizden geldiği kadar idari süreci de takip ediyoruz. TOKİ’nin iyi niyeti olmasa, mahkeme kararı üzerine her şeyi toplayıp buradan çıkmamız gerekirdi. Kulüpten kimseyi muhatap bulamıyoruz. Gelen giden yok. Danıştay kararı 1 -2 aya kadar açıklanırsa işe bıraktığımız yerden devam ederiz. 12 ay içerisinde yapıyı bitiririz dedi.Yeni Asır

Previous İnşaat sektörü Ankara'da toplanıyor
Sonraki Büyükçekmece Mimarsinan İbrahim Sancak Camii ne zaman açılacak?

Diğer Yazılar

Spor 0 Yorum

Malatya Arena yarın yeniden ihale edilecek

Müteahhit firmasının iflas etmesinden dolayı yarım kalan 25 bin seyirci kapasiteli Malatya Arena Stadı için yarın yeniden ihaleye gidilecek.

Spor 0 Yorum

Akkent Spor Köyüne Sayılı Günler Kaldı

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 86 bin 500 metrekare alana sahip Akkent Spor köyünün gelecekte spor alanın da Gaziantep’in birçok ihtiyacını karşılayacağını söyledi.

Spor 0 Yorum

TOKİ Giresun’da stadyum yapacak

Giresun’a, yapımını TOKİ’nin üstleneceği 21 bin 355 seyirci kapasiteli Giresun Stadyumu ve Yüzme Havuzu Kompleksi inşa edilecek.

Spor 0 Yorum

Stadyuma kadın eli değdi

Samsun’da TOKİ tarafından 130 milyon liraya yaptırılan 33 bin 919 kişilik 19 Mayıs Stadyumu’nun şantiye şefliğini ve elektrik grup sorumluluğunu kadınlar yapıyor.

Spor 0 Yorum

Olimpiyat Stadı’na kamulaştırma tehdidi

Ulaşım güçlüğü, soğuğu, zemini, elektrik kesintileri ile müsabakalar için sıkıntı yaratan Olimpiyat Stadı, açılan davalarla 250 milyon liralık kamulaştırma tehditi ile karşı karşıya

Spor

Vodafone Arena inşaatı mühürlendi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, çatı projesinde yüksekliğin aşıldığını iddia edip çalışmaları durdurdu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.