Karat Rezidans Ankara Yaşamkent’in değerine değer katıyor

Karat Rezidans Ankara Yaşamkent’in değerine değer katıyor

Ankara’da 28 yıldır farklı projelere imza atan Karataş İnşaat’ın Yaşamkent’te hayata geçirdiği Karat Rezidans, Ankara’nın en özel projelerinden

Ankara’da seçkin kişilerin yeni adresi Yaşamkent’te yükselen Karat Rezidans, ergonomik mimarisi ve sunduğu yüksek konforla bölgenin en özel projesi olmaya hazırlanıyor. İnşaat çalışmalarının yüzde 80’i tamamlanan Karataş Rezidans’ta satışlara başladıklarını belirten Karataş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Karataş, sektörde 28 yıldan beri faaliyet gösteren firmalarının bugüne kadar hiçbir zaman “yap-sat” mantığıyla hareket etmediğini kaydetti.

“MAKETTEN SATIŞ YOK”
Karataş, ürettikleri projeleri genellikle kiralama metoduyla kullandıklarını, bu zamana kadar yaptıkları her çalışmayla Ankaralıların takdirini kazandıklarını ifade ederek, şunları söyledi: “İş yaşamımızın en önemli projesi olarak gördüğümüz Karataş Rezidans’ı, Ankara’nın son 3-4 yıldan bu yana öne çıkan, öne çıkmakla kalmayıp seçkin insanların buluşma merkezi haline gelen Yaşamkent’te planladık.

Proje inşaatının yüzde 80’ine geldiğimizde satışlara başlamayı hedeflemiştik. Şu an Karat Rezidans’ı Ankaralılarla buluşturuyoruz. Böylelikle maketten konut alma riskini de sıfıra indirmiş oluyoruz. Projemizde fiyatlar 650-850 bin arasında değişiyor. Ayrıca KDV oranı da yüzde 1. Ancak kaliteli malzeme, çok detaylı işçilik ve tamamı 180 metrekare süpürülebilir alana sahip 4+1 dairelerimizin fiyatı, örneğin Beytepe lokasyonundaki benzer projelerin neredeyse yarı fiyatına satışa çıktı.”

‘BÖLGEYE DEĞER KATTI’
Karat Rezidans’ın yükselmesiyle Yaşamkent’in de değerine değer kattıklarını bildiren Karataş, “Şu an tüm gözler bölgede bizim projemizin üzerinde. Karat Rezidans bölgeye de değer kazandırdı. İki yıl önceye göre yüzde 40 değer artışı yaşanıyor” dedi.(Sabah)

Previous Sincan'da Alo Çevre Hattı ile anında müdahale
Sonraki Akfen GYO 2014 Faaliyet Raporu 3 ülkede 14 şehri anlatıyor

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Mahall Ankara’da kampanyalar devam ediyor

Ankara’nın gelişen aksı Eskişehir Yolu’nda inşa edilen Mahall Ankara’da teslim için geri sayım başladı.

Ankara 0 Yorum

Akkent Paradise Gardens’dan Mercedes kazanma fırsatı

Ünal Akpınar İnşaat’ın Batıkent’te hayata geçirdiği Akkent Paradise Gardens Konut Projesi, Başkentlilerden tam not aldı.

Ankara 0 Yorum

Koordinat Çayyolu Ankara’da yeni nesil konut projesi

Markalı konut projeleri, yeni yerleşim yerlerini ortaya çıkarırken, köklü semtlere ilgiyi azalttı.

Ankara

Emlak Konut Ankara Yenimahalle ihalesine 5 teklif

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin Ankara – Yenimahalle İstasyon Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesine 5 firma teklif verdi.

Ankara 0 Yorum

Parktepe Evleri’nde Alman teknolojisi kullanılıyor

Üretim sisteminde uzun ömür, sağlamlık ve güvenilirliği ilke edinen Almanya, kaliteli ürünleriyle dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer alır.

Ankara

Yaşam Kule projesi

Ankara’nın yeni gözdesi Yaşamkent’te  yükselen YaşamKule konut projesi , konsepti, yaşama alanları, alışveriş merkezi ve sosyal donatılarıyla başkente yeni bir konut anlayışı getirmekle kalmıyor, yaşam için yepyeni bir bakış açısı

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.