Karat Rezidans Ankara Yaşamkent’in değerine değer katıyor

Karat Rezidans Ankara Yaşamkent’in değerine değer katıyor

Ankara’da 28 yıldır farklı projelere imza atan Karataş İnşaat’ın Yaşamkent’te hayata geçirdiği Karat Rezidans, Ankara’nın en özel projelerinden

Ankara’da seçkin kişilerin yeni adresi Yaşamkent’te yükselen Karat Rezidans, ergonomik mimarisi ve sunduğu yüksek konforla bölgenin en özel projesi olmaya hazırlanıyor. İnşaat çalışmalarının yüzde 80’i tamamlanan Karataş Rezidans’ta satışlara başladıklarını belirten Karataş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Karataş, sektörde 28 yıldan beri faaliyet gösteren firmalarının bugüne kadar hiçbir zaman “yap-sat” mantığıyla hareket etmediğini kaydetti.

“MAKETTEN SATIŞ YOK”
Karataş, ürettikleri projeleri genellikle kiralama metoduyla kullandıklarını, bu zamana kadar yaptıkları her çalışmayla Ankaralıların takdirini kazandıklarını ifade ederek, şunları söyledi: “İş yaşamımızın en önemli projesi olarak gördüğümüz Karataş Rezidans’ı, Ankara’nın son 3-4 yıldan bu yana öne çıkan, öne çıkmakla kalmayıp seçkin insanların buluşma merkezi haline gelen Yaşamkent’te planladık.

Proje inşaatının yüzde 80’ine geldiğimizde satışlara başlamayı hedeflemiştik. Şu an Karat Rezidans’ı Ankaralılarla buluşturuyoruz. Böylelikle maketten konut alma riskini de sıfıra indirmiş oluyoruz. Projemizde fiyatlar 650-850 bin arasında değişiyor. Ayrıca KDV oranı da yüzde 1. Ancak kaliteli malzeme, çok detaylı işçilik ve tamamı 180 metrekare süpürülebilir alana sahip 4+1 dairelerimizin fiyatı, örneğin Beytepe lokasyonundaki benzer projelerin neredeyse yarı fiyatına satışa çıktı.”

‘BÖLGEYE DEĞER KATTI’
Karat Rezidans’ın yükselmesiyle Yaşamkent’in de değerine değer kattıklarını bildiren Karataş, “Şu an tüm gözler bölgede bizim projemizin üzerinde. Karat Rezidans bölgeye de değer kazandırdı. İki yıl önceye göre yüzde 40 değer artışı yaşanıyor” dedi.(Sabah)

Previous Sincan'da Alo Çevre Hattı ile anında müdahale
Sonraki Akfen GYO 2014 Faaliyet Raporu 3 ülkede 14 şehri anlatıyor

Diğer Yazılar

Ankara

Dört Mevsim Eryaman teslim tarihi

Dört Mevsim Eryaman teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

Ankara 0 Yorum

Multiflat Residence projesi

Multiflat Residence Bağlıca’da yükseliyor.

Ankara 0 Yorum

YDA Grup’tan Ankara’ya iki yeni konut projesi

Ankara’da yapımı devam eden YDA Park Avenue projesinde satışlara devam eden şirket, 3 yeni projede yaklaşık 5 bin konut inşa etmeyi planlıyor.

Ankara 0 Yorum

Elit Manzara Beytepe projesi

Elit Manzara Elit Yapı-İnsay Yapı tarafından Ankara Beytepe bölgesinde 13.751 m2’lik alan üzerine kurulmuş, 37.540 m2 inşaat alanına ve 7.000 m2 yeşil alana sahip bir proje.

Ankara 0 Yorum

Yabancılar Leed Gold sertifikalı One Tower’ı seçti

İklim değişikliğinin etkilerine karşı her sektör kendi alanında çevreci projelere ağırlık verirken, bu durum inşaat sektörüne ‘yeşil bina’ olarak yansıyor.

Ankara 0 Yorum

Eryaman Ilgaz Life projesi

Ilgaz Life projesi AKBAK A.Ş. tarafından Eryaman’da inşa ediliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.