Kapı 2014 Fuarı

Kapı 2014 Fuarı

Kapı endüstrisinin Türkiye ve Avrasya coğrafyasındaki en önemli ihtisas fuarı İstanbul Kapı, 6. yılında da, kapı sektöründeki ürün, aksesuar, yenilik ve ileri teknoloji uygulamaları sergilemek isteyen firmalar için doğru adres olacak.

Dünyanın ikinci en büyük pencere endüstrisi fuarı İstanbul Pencere ve İstanbul Cam fuarları ile eşzamanlı düzenlenen İstanbul Kapı, 2013 yılında yakaladığı büyük başarıyı geleceğe taşımayı hedefliyor.

2013 yılında yapı sektörünün önemli üç ihtisas konusunu 10 salonda 80.000 m2 sergi alanında bir araya getiren fuarlar, 22 ülkeden sektörün önde gelen 595 firma ve firma temsilciliğini, 91 ülkeden 52.536 profesyonel ziyaretçi ile bir araya getirmiştir. 20 yeni ülkeden ziyaretçi çekmeyi başaran fuarlarda, özellikle Afrika, Orta ve Güney Amerika’dan gelen sektör profesyonellerinin sayısındaki dikkat çekici artış katılımcı firmalar için eşsiz fırsatlar yaratmıştır.

Tüyap ve Ekonomi Bakanlığı organizasyonları ile sektörlerin önemli ve hedef yurtdışı pazarları dikkate alınarak, toplam 30 ülkeden (Almanya, Arnavutluk, Azerbaycan, Belarus, Bosna Hersek, Bulgaristan, BAE, Cezayir, Fas, Filistin, Gürcistan, İran, Karadağ, Kazakistan, Kosova, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Moldova, Polonya, Rusya, Sırbistan, Suriye, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tunus, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan) gerçekleştirilen yurtdışı alım heyetleri fuarda önemli ticari işbirliklerine imza atmştır. Yurtdışı heyetlerin yanı sıra ülkemizin farklı bölgelerinden gelen toplam 37 yurtiçi alım heyeti fuarlarımızda Tüyap davetlisi olarak ağırlanmış ve katılımcı firmalar ile buluşma imkanı bulmuşlardır.

Oluşturulan sektörler arası sinerji ve kapı endüstrisinin hedef coğrafyalarına göre hazırlanıp çeşitlendirilen alım heyeti organizasyonları ile İstanbul Kapı Fuarı, 2014 yılında da, kapı ürün ve aksesuarları, teknolojileri ve tamamlayıcı ürünleri alanlarında faaliyet gösteren firmalar için aynı derecede etkin bir pazarlama ortamı sunmak için tüm hızıyla hazırlanıyor.

Kapı endüstrisinin önde gelen firmalarını bir araya getirerek, sektörün ticari hedeflerini ve beklentilerini merkez alan uluslararası standartlarda bir ticaret platformu yaratma hedefi ile İstanbul Kapı fuarının deneyimli satış,  pazarlama ve teknik kadrosu 2014 fuarları çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir.

Kapı 2014 Fuarı
Yer   : Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul / Türkiye
Tarih : 12/15 Mart 2014

(Kaynak:Tüyap Fuarcılık Grubu)

Previous 26.Uluslararası Seramik Banyo, Mutfak Fuarı
Sonraki Emlakta Yeni Trend Türkiye

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

39. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul 10- 14 Mayıs’ta!

Dünyanın beş büyük yapı fuarından biri olan, 39 yıldır Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük fuarı Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 10-14 Mayıs’ta 111.000 ziyaretçisiyle yapı sektörünü buluşturuyor.

Etkinlikler 0 Yorum

MOSDER mobilya festivali tüm hızıyla sürüyor

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) üyesi 56 mobilya firmasının mağazalarında 17 Ekim’de başlayan MOSDER Mobilya Festivaline tüketiciler tarafından yoğun ilgi gösteriliyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı’na 5 ülke daha geliyor

Dünyada ve ülkemizde yaşanan terör olayları büyük üzüntü yarattı.

Etkinlikler 0 Yorum

5.Van İnşaat Yapı Ve İş Makineleri Fuarı

İnşaat fuarı hazırlıkları devam ediyor

Etkinlikler 0 Yorum

Adana İnşaat Fuarı açıldı

Adana’da, 192 firma temsilciliğinin katıldığı Adana İnşaat 2015-9. İnşaat Teknolojileri, iş ve İnşaat Makineleri, Altyapı, Müteahhitlik Hizmetleri Fuarı, Adana Yapıda Yenilikler, Dekorasyon, Tadilat, Yenileme ve Teknolojileri Fuarı, Adana IHS 2015-Adana

Etkinlikler 0 Yorum

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İnşaat Ustası Eğitimleri Başlıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin talimatı doğrultusunda yapı sektöründe bulunan işçi ve işverenler nezdinde farkındalık oluşturmak için Ankara’da, halk dilinde “Ustalık Belgesi” olarak bilinen “Mesleki Yeterlilik Belgesi” eğitim ve

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.