Kapı 2014 Fuarı

Kapı 2014 Fuarı

Kapı endüstrisinin Türkiye ve Avrasya coğrafyasındaki en önemli ihtisas fuarı İstanbul Kapı, 6. yılında da, kapı sektöründeki ürün, aksesuar, yenilik ve ileri teknoloji uygulamaları sergilemek isteyen firmalar için doğru adres olacak.

Dünyanın ikinci en büyük pencere endüstrisi fuarı İstanbul Pencere ve İstanbul Cam fuarları ile eşzamanlı düzenlenen İstanbul Kapı, 2013 yılında yakaladığı büyük başarıyı geleceğe taşımayı hedefliyor.

2013 yılında yapı sektörünün önemli üç ihtisas konusunu 10 salonda 80.000 m2 sergi alanında bir araya getiren fuarlar, 22 ülkeden sektörün önde gelen 595 firma ve firma temsilciliğini, 91 ülkeden 52.536 profesyonel ziyaretçi ile bir araya getirmiştir. 20 yeni ülkeden ziyaretçi çekmeyi başaran fuarlarda, özellikle Afrika, Orta ve Güney Amerika’dan gelen sektör profesyonellerinin sayısındaki dikkat çekici artış katılımcı firmalar için eşsiz fırsatlar yaratmıştır.

Tüyap ve Ekonomi Bakanlığı organizasyonları ile sektörlerin önemli ve hedef yurtdışı pazarları dikkate alınarak, toplam 30 ülkeden (Almanya, Arnavutluk, Azerbaycan, Belarus, Bosna Hersek, Bulgaristan, BAE, Cezayir, Fas, Filistin, Gürcistan, İran, Karadağ, Kazakistan, Kosova, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Moldova, Polonya, Rusya, Sırbistan, Suriye, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tunus, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan) gerçekleştirilen yurtdışı alım heyetleri fuarda önemli ticari işbirliklerine imza atmştır. Yurtdışı heyetlerin yanı sıra ülkemizin farklı bölgelerinden gelen toplam 37 yurtiçi alım heyeti fuarlarımızda Tüyap davetlisi olarak ağırlanmış ve katılımcı firmalar ile buluşma imkanı bulmuşlardır.

Oluşturulan sektörler arası sinerji ve kapı endüstrisinin hedef coğrafyalarına göre hazırlanıp çeşitlendirilen alım heyeti organizasyonları ile İstanbul Kapı Fuarı, 2014 yılında da, kapı ürün ve aksesuarları, teknolojileri ve tamamlayıcı ürünleri alanlarında faaliyet gösteren firmalar için aynı derecede etkin bir pazarlama ortamı sunmak için tüm hızıyla hazırlanıyor.

Kapı endüstrisinin önde gelen firmalarını bir araya getirerek, sektörün ticari hedeflerini ve beklentilerini merkez alan uluslararası standartlarda bir ticaret platformu yaratma hedefi ile İstanbul Kapı fuarının deneyimli satış,  pazarlama ve teknik kadrosu 2014 fuarları çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir.

Kapı 2014 Fuarı
Yer   : Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul / Türkiye
Tarih : 12/15 Mart 2014

(Kaynak:Tüyap Fuarcılık Grubu)

Previous 26.Uluslararası Seramik Banyo, Mutfak Fuarı
Sonraki Emlakta Yeni Trend Türkiye

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Şahika Grup Yapı fotoğraf yarışması başlattı

Eserleriyle dünya mimarlık tarihinde önemli yere sahip olan Mimar Sinan günümüzde yaşasa ve fotoğraf sanatına merak salsaydı, nasıl fotoğraflar çekerdi?

Etkinlikler 0 Yorum
Etkinlikler 0 Yorum

En renkli ofisler yarışıyor

İş dünyasının kapalı kapılar ardında ciddi ve sıkıcı yerler olduğu düşünülür.

Etkinlikler 0 Yorum

Expo Turkey by Qatar Doha’da düzenlenecek

Bölgede etkin bir ticari güç olmak amacıyla düzenlenen EXPO TURKEY by QATAR” ile Türkiye ve Katar’ın stratejik ortaklığı ticaret ile güçleniyor.

Etkinlikler 0 Yorum

3.İnşaat ve Konut Konferansı

Eventuum tarafından düzenlenen ve sektörün vazgeçilmez VIP buluşması haline gelen İnşaat ve Konut Konferansı, 13 Ocak 2015 Salı günü, Marriott Hotel Asia’da 3. kez kapılarını açacak.

Etkinlikler 0 Yorum

BOAT İZMİR 2’nci Tekne Yat ve Denizcilik Fuarı

BOAT İZMİR 2’nci Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı, Kültüpark’taki Uluslararası Fuar Alanında kapılarını açtı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.