Kampanyalı konut projeleri

Kampanyalı konut projeleri

Konutta indirim fırsatları Markalı projeledeki kampanyalar, nitelikli projelerden indirimli konut sahibi olmayı vaat ediyor.

Pek çok proje pazarlık aşamasında yüzde 10’a yakın indirim yapabiliyor. Son bir aydaki kampanyalarda, yüzde 30’lara varan indirimlerden yararlanmak mümkün. Sizin için indirim fırsatı sunan projeleri derledik…

MOMENT İSTANBUL % 15 İNDİRİM
Toplam ıoo milyon dolar yatırım bedeliyle yükselen Moment İstanbul, AC Yapı imzasıyla Kartal’da hayata geçirildi. 44 katlı bloklarda 1+1,2+1,3+1,4+1 tipi konutlar bulunuyor. Konut büyüklükleri 74 metrekareden başlayıp 314 metrekareye kadar yükseliyor. Projede sosyal alanlan arasında cep sineması, Kids Club, fitness center, spa, hobi odalan, kapalı/açık yüzme havuzu ve yürüyüş parkurlan mevcut. Moment İstanbul’da yüzde 15 indirim fırsatı, 15 Mart’ta son bulacak. Fiyatlann 359 bin TL’den başladığı projede ödemelere göre yüzde 25 peşinatta kalan tutarı banka kredi ile vade imkanı sağlanıyor.

www.momentistanbul.com

BAKIRKÖY İNCİRLİ KONAKLARI % 25 İNDİRİM
Hemen teslim durumdaki Bakırköy İncirli Konakları’nda peşinde yüzde 25 indirim fırsatı sunuluyor. Gül İnşaat ve Cevheri İnşaat tarafından Osmaniye mahallesinde hayata geçirilen İncirli Konaklan Bakırköy projesinde peşin alımlarda yüzde 25 indirim yapılıyor. Proje sekiz blokta toplam 208 konuttan meydana geliyor. Projede 2+1 ve 5+1’lerin satışlan devam ediyor. İncirli Konaklan Bakırköy’de 2+1 daireler 300 bin dolardan, 5+1 dubleks daireler 983 bin dolardan başlayarak değişiyor. İncirli Konaklan projesinde daire alanları 130 ila 304 metrekare arasında değişiyor.

www.incirlikonaklari.com

PLUS RESİDENCE % 30 İNDİRİM
Propa İnşaat, şehrin merkezi Zincirlikuyu’da lüks detaylarla donatılmış projesi Plus Residence’da satışları avantajlı lansman fiyatlanna ek olarak yüzde 30 indirim fırsatıyla sürdürüyor. Özel konumu ile yaşamak ya da yatırım yapmak için bir fırsat sunan Plus Residence 2016 yılının sonunda teslim edilecek. Hayatı kolaylaştıracak detaylarla donatılmış 38 dairenin yer aldığı proje gerek konumu gerekse de sahip olduğu özelliklerle yoğun ilgi görüyor. Projede dairelerin fiyatı yüzde 30 indirimle 875.000 Türk Lirası’ndan başlıyor. Dairelerin büyüklükleri ise 69 ile 156 metrekare arasında değişiyor.

www.propa.com.tr

ALTINORAN PROJESİ 35 BİN TL İNDİRİM
Sinpaş Yapı güvencesiyle Altınoran ve Marina Ankara için 5-13 Mart tarihleri arasında Dünya kadınlar Günü’ne özel düzenlenen kampanyayla 1+1’e 10 Bin, 2+ı’e 20 bin, 3+1’e 30 bin, 3+1 üzeri 35 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Üstelik tamamı peşin ödemelerde ekstra %ıs peşin indirim imkânı devam ediyor. Altınoran’ın içinde altın gibi panldayan ve toplam 474 konuta ev sahipliği yapacak Sinpaş Altın Kuleler’deki her detayın incelikle düşünüldüğü prestijli yaşam ise 2 ay sonra başlıyor.
www.sinpasaltinoran.com.tr

BABACAN PREMİUM’DA LANSMAN FIRSATI
Babacan Holding’in Esenyurt’taki yeni projesi Babacan Premium projesi lansman fırsatlan sunuyor. Geçmiş ile geleceğin, lüks ile konforun, estetik ile uyumun, doğa ile çağdaş mimarinin ideal karışımı olan Babacan Premium projesi, 28 bin 320 metrekarelik alan üzerinde yepyeni bir yaşam sunuyor. Yatırım miktan 400 milyon TL olan, 1216 konuttan oluşan proje, lansmana özel yüzde 15 indirim yüzde 15 peşinat fırsatıyla satışa çıktı. Projede metrekare fiyatları 2 bin 800 liradan başlıyor.

www.babacanpremium.com

DKY KARTAL
DKY Kartal’ın manzaralı teras ve bahçe kat daireleri ile DKY Business Kartal Ofis bloğunda da kampanya sürüyor. Yüzde 10 peşin ödenmesi halinde kalan peşinatın teslimde ödenebileceği kampanya kapsamında peşin ödemede yüzde 15 indirim uygulanıyor. 331 konuttan meydana gelen projede metrekare fiyatı 3900 Lira seviyesinde bulunuyor. Taraf

www.dkykartal.com

Previous Ev alana sıkı takip
Sonraki Tuana Evleri' nde 1+1 satılık daire

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Kurtköy Paragon fiyat bilgisi

Şehir karmaşasından uzak, doğayla iç içe yaşam alanları, ulaşımdan eğlenceye hayatınızın bütün alanlarında hayalinizdeki ‘mükemmel’ yaşam Kurtköy Paragon, uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Rotamavi projesinde 20 bin TL peşinatla

Kesintisiz adalar manzarasına hakim bir noktada konumlanan Rotamavi projesi, 20 bin TL peşinatla Kartal’da, deniz manzaralı ev sahibi olma imkanı sunuyor.

İstanbul 0 Yorum

Karat 34 ev fiyatları

Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat’ın Emlak Konut GYO güvenceli projesi Karat 34’te daireler KDV dahil 229 bin, ofisler 874 bin TL’den başlıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Keten Haliç’in ikinci etabı Mayıs’ta teslim

Eyüp’te yükselen 6 katlı iki bloktan oluşan ve birinci etabı teslim edilmeye başlayan Keten Haliç Projesi’nin ikinci etabı ise Mayıs ayında teslim edilecek.

İstanbul

Sur Yapı Koşuyolu projesi

Sur Yapı,  İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli semtlerinden Koşuyolu’nda yeni konut projesi inşa edecek.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Esenler’de konut fiyatları neden arttı?

Kahvecioğlu inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kahveci, Esenler’deki konut fiyatlarının artışını da Suriyelilere bağladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.