Kale’ye “A’ Design Award 2015” tasarım ödülü

Kale’ye “A’ Design Award 2015” tasarım ödülü

Bütünsel tasarım anlayışından doğan banyo koleksiyonları ile uyum ve estetiği bir arada sunan Kale, İtalya’da düzenlenen prestijli tasarım yarışması “A’ Design Award 2015”te, ‘Crate’ serisiyle ödüle layık görüldü.

Seramik sağlık gereçleri sektörünün deneyimli markası Kale, estetik ve işlevsellik üzerine kurguladığı banyo serilerini dünya pazarına sunmaya devam ediyor. İtalya’da düzenlenen uluslararası tasarım yarışması “A’ Design Award 2015”e ‘Banyo Ürünleri’ kategorisinde katılan Kale’nin, Artful Tasarım Ofisi ile birlikte hayata geçirdiği Crate serisi ‘Silver A’ Design Award 2015’i kazandı.

Aldığımız prestijli ödüller bizi motive ediyor
Kale’nin uluslararası alanda önemli bir başarıya daha imza attığını belirten Kale Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahadır Kayan, “Aldığımız prestijli ödüller, daha yenilikçi ve özgün ürünleri hayata geçirmek konusunda bizi motive ediyor. Kale olarak A’ Design Award 2014’te 2, 2013’te de 4 ödül birden alarak, tasarım alanındaki gücümüzü uluslararası platformlarda tescillediğimizi düşünüyorum. Yine 2013’te dünyanın en köklü tasarım ödüllerinden iF Product Design Award’dan 2 ayrı ödülle döndük ve EDIDA’da (Elle Decoration International Design Awards) önemli bir ödüle sahip olduk. Aldığımız birçok uluslararası ödülle, tasarım alanında oluşturduğumuz stratejide emin adımlarla ilerlediğimizi görmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Crate serisi banyolara doğallık katıyor
Özgün banyo tasarımlarıyla, günlük hayatın stresinden uzaklaşıp arınmak ve sakinleşmek isteyen tüketicilere hitap eden Kale; kendisini, doğal malzemeler, doğadan esinlenen doku ve materyallerle birlikte net ahşap dokularla ifade eden bu trendin izlerini Crate serisi ile yansıtıyor. Değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yalın ve fonksiyonel tasarımlarını ahşap yüzeyle buluşturan Kale, bu yaklaşımla geliştirdiği yeni serisi Crate ile mekanlara doğallık katıyor. Kale’nin zanaat ile şekillenen ahşap dokunuşunu endüstri ile buluşturduğu Crate serisi, bu özellikleri ile İtalya’nın en önemli tasarım yarışmasında finale kalarak ödüle layık görüldü.

Ödüllü banyo serisinde, tüm yüzeyler son ahşap trend rengi olan ‘koyu hareli ceviz’ ile kaplanıyor. Banyolara dinamizm katan Crate serisi, mekanlarda daha yalın bir dokunuş bırakmak adına ‘ekru vizon lake rengi’ ile kombinlenerek sunuluyor. Geniş depolama seçeneklerine sahip Crate serisi, su taşmasını önleyen ve geniş etajeri ile ferah bir kullanım sağlayan lavabo tasarımının yanı sıra yenilikçi yan dolapları ile modern tüketicinin tüm ihtiyaçlarına karşılık veriyor.

Previous Emlak Konut Kayabaşı 6.Etap arsa ihalesini Artaş kazandı
Sonraki Ankara Yenimahalle su kesintisi 1 Nisan 2015

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Tabanlıoğlu Mimarlık Yeni Kitabı İle Cityscape’e Katıldı

Gayrimenkul sektörünün en önemli buluşmalarından Citsycape Global 2014’te yine Türkiye rüzgarı esti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Tema İstanbul’da 7 Ayda Bin 792 Adet Konut Satıldı

Türkiye’nin en büyük özel sektör gayrimenkul projesi Tema İstanbul’da 7 ay içinde bin 792 daire satıldı.

Firma Haberleri

Ankaralı galericiler OTONOMİ’ ye karşı mı?

Ankaralı oto galericileri, şehir dışında kurulan ‘OTONOMİ’ adlı oto sitesine gitmek istemiyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Lokum Evler Satışa Çıktı

İBRAHİM Dumankaya Holding bünyesinde faaliyet gösteren DKY inşaat, yeni konut projesini satışa çıkardı.

Firma Haberleri

ECE Kiremit’e uluslararası ödül

ECE Holding’in kiremit sektöründe faaliyet gösteren firması ECE Kiremit, tasarımı İtalya’da yapılan Venedik tipi kiremit ile sektörde bir ilki daha gerçekleştirerek, dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından A’Design Award’da ödüle layık

Firma Haberleri 0 Yorum

GEBERIT Unicera Fuarı’nda yeni ürünleriyle yer alacak

Dünyanın lider rezervuar ve sıhhi tesisat markası GEBERIT, dünyanın alanındaki iki büyük fuarından biri olan Unicera Fuarı’nda iddialı ürünleriyle yerini alacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.