Kale’ye “A’ Design Award 2015” tasarım ödülü

Kale’ye “A’ Design Award 2015” tasarım ödülü

Bütünsel tasarım anlayışından doğan banyo koleksiyonları ile uyum ve estetiği bir arada sunan Kale, İtalya’da düzenlenen prestijli tasarım yarışması “A’ Design Award 2015”te, ‘Crate’ serisiyle ödüle layık görüldü.

Seramik sağlık gereçleri sektörünün deneyimli markası Kale, estetik ve işlevsellik üzerine kurguladığı banyo serilerini dünya pazarına sunmaya devam ediyor. İtalya’da düzenlenen uluslararası tasarım yarışması “A’ Design Award 2015”e ‘Banyo Ürünleri’ kategorisinde katılan Kale’nin, Artful Tasarım Ofisi ile birlikte hayata geçirdiği Crate serisi ‘Silver A’ Design Award 2015’i kazandı.

Aldığımız prestijli ödüller bizi motive ediyor
Kale’nin uluslararası alanda önemli bir başarıya daha imza attığını belirten Kale Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahadır Kayan, “Aldığımız prestijli ödüller, daha yenilikçi ve özgün ürünleri hayata geçirmek konusunda bizi motive ediyor. Kale olarak A’ Design Award 2014’te 2, 2013’te de 4 ödül birden alarak, tasarım alanındaki gücümüzü uluslararası platformlarda tescillediğimizi düşünüyorum. Yine 2013’te dünyanın en köklü tasarım ödüllerinden iF Product Design Award’dan 2 ayrı ödülle döndük ve EDIDA’da (Elle Decoration International Design Awards) önemli bir ödüle sahip olduk. Aldığımız birçok uluslararası ödülle, tasarım alanında oluşturduğumuz stratejide emin adımlarla ilerlediğimizi görmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Crate serisi banyolara doğallık katıyor
Özgün banyo tasarımlarıyla, günlük hayatın stresinden uzaklaşıp arınmak ve sakinleşmek isteyen tüketicilere hitap eden Kale; kendisini, doğal malzemeler, doğadan esinlenen doku ve materyallerle birlikte net ahşap dokularla ifade eden bu trendin izlerini Crate serisi ile yansıtıyor. Değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yalın ve fonksiyonel tasarımlarını ahşap yüzeyle buluşturan Kale, bu yaklaşımla geliştirdiği yeni serisi Crate ile mekanlara doğallık katıyor. Kale’nin zanaat ile şekillenen ahşap dokunuşunu endüstri ile buluşturduğu Crate serisi, bu özellikleri ile İtalya’nın en önemli tasarım yarışmasında finale kalarak ödüle layık görüldü.

Ödüllü banyo serisinde, tüm yüzeyler son ahşap trend rengi olan ‘koyu hareli ceviz’ ile kaplanıyor. Banyolara dinamizm katan Crate serisi, mekanlarda daha yalın bir dokunuş bırakmak adına ‘ekru vizon lake rengi’ ile kombinlenerek sunuluyor. Geniş depolama seçeneklerine sahip Crate serisi, su taşmasını önleyen ve geniş etajeri ile ferah bir kullanım sağlayan lavabo tasarımının yanı sıra yenilikçi yan dolapları ile modern tüketicinin tüm ihtiyaçlarına karşılık veriyor.

Previous Emlak Konut Kayabaşı 6.Etap arsa ihalesini Artaş kazandı
Sonraki Ankara Yenimahalle su kesintisi 1 Nisan 2015

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Yapı-Endüstri Merkezi Genel Müdürlüğü’ne Burçak Pak Yılmaz Atandı

Mimarlık ve yapı alanında bilgi merkezi olarak 46 yıldır hizmet veren Yapı-Endüstri Merkezi’nin (YEM)Genel Müdürlüğü’ne Burçak Pak Yılmaz atandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

216 Rezidans Fiyat Listesi

216 Yapı’nın, bu ay Çekmeköy’de başlayacağı 216 Rezidans ise bölgenin ilk rezidans projesi olacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Franchise almanın faydaları nelerdir?

Emlak İstasyonu Cesu’su Birol Polat, Sadece bir tek emlak konusunda değil bir çok işte franchise verme olayı var.

Firma Haberleri

Binaları yangından korumak elimizde

Yılda ortalama 100 bin yangın vakası yaşanan ülkemizde meydana gelen yangınların dörtte biri denetimsiz yapılaşması sebebiyle dünyadaki en riskli şehirlerden biri olan İstanbul’da yaşanıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

OSTİM, tek fabrika haline getiriliyor

Boeing”, Airbus, ASELSAN gibi sanayi devlerine üretim yapan OSTİM, bünyesindeki 5 bin 200 üretim tesisini tek bir fabrika haline getirmeye hazırlanıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

NeoGölpark’ta Yeni Etaplar Satışa Çıktı

Neo Yapı’nın istanbul Bolluca’da yatay konseptte inşa ettiği NeoGölpark İstanbul projesinin ticari alanı NeoCenter ile ‘Cevizlik Mahallesi’nin ilk bölümü satışa sunuldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.