KaleKent’te teslimler kutlandı

KaleKent’te teslimler kutlandı

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığında inşa edilen Beylikdüzü’nün fark yaratan projesi KaleKent’te bahar düzenlenen barbekü partisiyle kutlandı.

Toplam 1471 daireden oluşan KaleKent’in birinci etabı teslim edilirken ikinci etabın da Aralık 2016’da teslim edilmesi planlanıyor. Proje, yüksek yatırım değeri ile kazançlı yatırımın kapısını aralıyor…

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığında inşa edilen, Beylikdüzü’nün kalbinde Avrupa Birliği (AB) standartlarındaki en büyük yeşil alanına komşu olan KaleKent’te bahar ‘Erken teslim’ düzenlenen barbekü partisiyle kutlandı. Toplam 1471 daireden oluşan KaleKent’in 840 daireden oluşan birinci etabı teslim edilirken 631 adet daireden oluşan ikinci etabın da Aralık 2016’da teslim edilmesi planlanıyor.

Mangalar yakıldı, canlı müzik dinletisi yapıldı…

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve kurmayları, Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu’nun katıldığı barbekü partisine, Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül ve Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın, 3S Kale Yönetim Kurulu Üyesi Mevlüt Alp Gürün, ev sahipliği yaptı. Etkinliğe Beylikdüzü’nün öne gelen birçok ismi katıldı. Barbekü partisinde, canlı klasik müzik dinletisi, sokak satıcılarının ikramıyla birlikte sürpriz hediyeler dağıtıldı.

Az katlı mimarisi ve özel konumu ile bölgede dikkat çeken projede erken teslim sevinci yaşandığını belirten Sönmez Aydın şunları söyledi:
“KaleKent projemizin ilk etabının teslimlerini gerçekleştirdik. İkinci etabın teslimlerini de bu yılın Aralık ayında planlıyoruz. Yeşili ve oksijeni bol bir alanda yükselen projemizde 73 bin metrekare peyzaj alanı yer alıyor. Projeyi tamamen aile yaşantısı düşünülerek tasarladık.

Projede ticari ünitelerin de yatırımcısına kazandırdığını kaydeden Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül, “Kalekent’te daire tipleri 1+1’den, 4+1’ e kadar  yer alıyor. 2 etaptan oluşan projemizin birinci etabının yüzde 90’ından fazlası satıldı. Projede 7’şer katlı 33 blokta toplamda 1471 daire yer alacak. 59 metrekare ile 222 metrekare arasında değişen daire seçenekleri, daire sahibi olmak isteyenlere aternatifli çözümler üretiyor.  Öte yandan projemizde, yatırım ya da oturum amaçlı konut alacaklara kısa zamanda oturum ya da kiralama yapma fırsatı da sunuyoruz. Projenin lokasyonu itibarıyla ticari üniteleri de dikkat çekiyor. Projede ticari üniteler en az konut kadar değer kazanıyor. Beylikdüzü’nün en işlek bölgelerinden biri olan Adnan Kahveci Mahallesi’nde büyüklükleri 52 metrekareden başlayıp 1.000 metrekareye kadar uzanan Kalekent’in 55 farklı ticari ünitelerinin satışına hızla devam ediyoruz” dedi.

Merkezde yeşille içiçe huzurlu bir yaşam
Yeşilin kalbinde huzurlu bir yaşam sunan KaleKent, merkezi lokasyonu ile okul, kreş, alışveriş noktaları ile Beylik Pazarı gibi ailelerin çok sık olarak gittikleri noktalara yakınlığı ile de öne çıkıyor. Metrobüs ile ulaşımı kolaylaşıp yatırım değeri yükselen Beylikdüzü, metro, hızlı tren gibi önümüzdeki dönemde bölgeye uzanacak yeni ulaşım projeleri ile değerine değer katmaya devam edecek.

1 Milyon Metrekare Yeşil Alan
Kalekent, Beylikdüzü Belediyesi’nin yapımına devam ettiği, İstanbul’un en büyük yeşil alanlarından biri ve Beylikdüzü’nün akciğeri olarak gösterilen Yeşil Vadi’ye komşu bir konumda yer alıyor. 1 milyon metrekarelik yeşil alanda, yürüyüş parkurları, su oyunları, süs havuzları, spor alanlarının yanısıra, 170 farklı ağaç türü ve 707 çeşit farklı bitki türü hayat bulacak.

Previous Point Bornova Rezidans’ta yaşam, yaz sonunda başlıyor
Sonraki Daikin'e en çok split klima ihracatı yapan marka ödülü

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda 120 ay vade

Muhteşem Yeni Yıl Konutları bahar kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlerin içini ısıtacak fırsatlar sunuyor

Avrupa Yakası

Nidapark Başakşehir konut projesi

Nidapark Başakşehir projesi İstanbul Avrupa yakası yeni konut projesi.

Avrupa Yakası

Vadistanbul Bulvar, Dubai’de lanse edildi

Türk inşaat sektörünün sembol projeleri arasında gösterilen Vadistanbul, dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul fuarı, Dubai Cityscape’te boy gösterdi.

İstanbul

Siyahkalem Köy projesinin yapı ruhsatı alındı

Emlak Konut GYO tarafından İstanbul  Sarıyer Zekeriyaköy’de hayata geçirilen Siyahkalem Köy  konut projesinin yapı ruhsatı alındı. 

İstanbul 0 Yorum

Başakşehir’in en büyük projesi 3. İSTANBUL görücüye çıkıyor

Ön talep döneminde rekorlara koşan Başakşehir’in beklenen projesi 3. İSTANBUL, düzenlenecek basın toplantısı ile lansmana çıkacak.

İstanbul 0 Yorum

Başakşehir’in yükselen yıldızı Vadişehir konut projesi

Irmak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül bir marka değeri olarak Başakşehir’e damga vuracak olan, Vadişehir’in 10 yıllık Projeksiyonlarda yer alan yeni etaplarla birlikte bölgeye mührünü vuracağı konut sayılarına ulaşacağını

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.