Kale Kilit  ANFAŞ Fuarı’nda

Kale Kilit ANFAŞ Fuarı’nda

“Tam Kapsam Güvenlik” anlayışıyla alarmdan kasaya, kilitten kapıya, sigortadan pencere ve elektronik sistemlere kadar birçok noktada güvenlik ürünleriyle ön plana çıkan Kale Endüstri Holding, bünyesinde bulunan Kale Kilit Dış Ticaret firmasının ürünlerini 21-24 Ocak tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek olan ANFAŞ Hotel Equipment Fuarı’nda sergileyecek.

Antalya Fuarcılık Merkezi’nde gerçekleşecek olan Hotel Equipment Fuarı’nda 84 metrekarelik stant ile yer alacak olan Kale Kilit Dış Ticaret katılımcılara birbirinden farklı ve teknolojik ürünlerini sunmaya hazırlanıyor.
Geniş ürün gamıyla takipçilerini bekleyen firma, bu fuarda yepyeni bir ürün olan Kale i Serisi ile ziyaretçilerini karşılayacak.

Yaşam ve çalışma alanlarındaki her türlü kapıya uygulanabilen ve farklı 2 modeli bulunan i Serisi, içerisinde barındırdığı özel yazılımı sayesinde otel, rezidans ve ofis gibi farklı mekanlarda kullanım kolaylığı ile konuklara konfor, işletmelere ise kontrol imkanı sunuyor.

Yüksek güvenlikli kilit sisteminde yer alan dijital ekranı ile konukların ismine özel karşılama, interaktif uyarı mesajları, kullanıcıya özel tanımlanan giriş kartı sayesinde üst düzey güvenlik önlemi de sağlıyor.

Stantta bulunan başlıca ürünler arasında ise Kartlı & Şifreli Kilit Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Elektronik Kabin Kilitleri, Elektronik Güvenlik Kilitleri, X10 Akıllı Kilit Sistemi, Cam Kapı Aksesuarları, Dijital Şifreli Kasalar, Kapı Hidrolikleri, Topuzlu Kilitler, Yangın Kapı Kilitleri, Kapı Kolları, Banyo&WC Kilitleri, Şifreli Asma Kilitlerin dışında çelik kapı ve yangın kapıları da bulunuyor.
Yenilikçi ürünlere önemli yatırımlar yapan, ürünlerini değişen tüketici eğilimleriyle paralel geliştirerek hayatı kolaylaştıran ve fonksiyonel ürünleri pazara sunan Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş, fuar alanında 4. Hall 1 numaralı stantta yer alacak.

Previous Batıkent Karacakaya bölgesi Mebuskent ile değer kazanıyor
Sonraki MESA’da hisse devri süreci tamamlandı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Yeni Atakule fark yaratacak

Yenilenen Atakule kendi alanında ayrıcalıklı ve cagdas mimarisi ile de farklı olacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Demir Romance’dan Kampanya

Demir İnşaat, İstanbul Beylikdüzü’nde yükselen Demir Romance Projesi için yeni bir kampanya başlattı.

Firma Haberleri

Nida Kule Ataşehir Güney’in kiralamasını Cushman and Wakefield yapacak

Dünyanın önde gelen gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden Cushman & Wakefield, ofis pazarındaki öncü rolünü yeni bir işbirliği ile sürdürüyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Metrogarden AVM Nerede

Sur Yapı Metrogarden Alışveriş Merkezi, kapılanın açtı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Rönesans Holding in Rusya’daki Gayrimenkul Yatırımlarının Değeri 1,3 Milyar Dolar

Rönesans Holding’in Rusya’daki gayrimenkul yatırımları ofisler, alışveriş merkezleri ve otelleri içeren ticari gayrimenkullerden oluşuyor. Son projesi Orta Rusya’nın en eski ve büyük şehirlerinden Yaroslavl’da açılan AVM’yle birlikte, Rönesans’ın Rusya’daki gayrimenkul

Firma Haberleri 0 Yorum

N Loft İzmir Projesi

 LOFT, huzurlu bir hayat sunuyor Kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe başarılı projelere imza atan BİTEZ İnşaat; İzmir Sevdası ve Bodrum tarzınımn ilk kez bir arada buluştuğu N LOFT Projesi yoğun

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.