Kale Kilit  ANFAŞ Fuarı’nda

Kale Kilit ANFAŞ Fuarı’nda

“Tam Kapsam Güvenlik” anlayışıyla alarmdan kasaya, kilitten kapıya, sigortadan pencere ve elektronik sistemlere kadar birçok noktada güvenlik ürünleriyle ön plana çıkan Kale Endüstri Holding, bünyesinde bulunan Kale Kilit Dış Ticaret firmasının ürünlerini 21-24 Ocak tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek olan ANFAŞ Hotel Equipment Fuarı’nda sergileyecek.

Antalya Fuarcılık Merkezi’nde gerçekleşecek olan Hotel Equipment Fuarı’nda 84 metrekarelik stant ile yer alacak olan Kale Kilit Dış Ticaret katılımcılara birbirinden farklı ve teknolojik ürünlerini sunmaya hazırlanıyor.
Geniş ürün gamıyla takipçilerini bekleyen firma, bu fuarda yepyeni bir ürün olan Kale i Serisi ile ziyaretçilerini karşılayacak.

Yaşam ve çalışma alanlarındaki her türlü kapıya uygulanabilen ve farklı 2 modeli bulunan i Serisi, içerisinde barındırdığı özel yazılımı sayesinde otel, rezidans ve ofis gibi farklı mekanlarda kullanım kolaylığı ile konuklara konfor, işletmelere ise kontrol imkanı sunuyor.

Yüksek güvenlikli kilit sisteminde yer alan dijital ekranı ile konukların ismine özel karşılama, interaktif uyarı mesajları, kullanıcıya özel tanımlanan giriş kartı sayesinde üst düzey güvenlik önlemi de sağlıyor.

Stantta bulunan başlıca ürünler arasında ise Kartlı & Şifreli Kilit Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Elektronik Kabin Kilitleri, Elektronik Güvenlik Kilitleri, X10 Akıllı Kilit Sistemi, Cam Kapı Aksesuarları, Dijital Şifreli Kasalar, Kapı Hidrolikleri, Topuzlu Kilitler, Yangın Kapı Kilitleri, Kapı Kolları, Banyo&WC Kilitleri, Şifreli Asma Kilitlerin dışında çelik kapı ve yangın kapıları da bulunuyor.
Yenilikçi ürünlere önemli yatırımlar yapan, ürünlerini değişen tüketici eğilimleriyle paralel geliştirerek hayatı kolaylaştıran ve fonksiyonel ürünleri pazara sunan Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş, fuar alanında 4. Hall 1 numaralı stantta yer alacak.

Previous Batıkent Karacakaya bölgesi Mebuskent ile değer kazanıyor
Sonraki Ankara'da 2015 yılında emlak kazandıracak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

ERA Türkiye’nin 2016 Hedefi 200 Ofis

Türkiye pazarına girdiği günden itibaren başarılı bir büyüme grafiği çizen ERA Türkiye,gayrimenkul danışmanlığı sektörüne güven odaklı bir bakış açısı kazandırmak için kurduğu ERA Akademi, ücretsiz gayrimenkul danışmanı seminerleri ve teknolojik

Firma Haberleri 0 Yorum

Yatırımcılar profesyonellere danışarak projele üretmeli

Hayata geçirilen konut projelerinin büyük çoğunluğu geniş ailelerin tercih edebileceği metrekarelerde inşa edilirken, inşaat sektöründe bu arz-talep dengesinin bir süre sonra bozulabileceği konusunda endişeler var.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türklerde Konuta Kadın Yön Veriyor, Erkek Alıyor

“İnşaat” denilince akıllara erkekler gelirken, alım sürecinde kadınların daha etkili olduğu bildirildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Mehmet Öztürk : Konut fiyatları sabit kaldı

Alpak & Neva İnşaat Kurucu Ortağı Mehmet Öztürk konut fiyatlarının sabit kaldığına dikkat çekti.

Firma Haberleri 0 Yorum

TEB’de konut kredisi faizi yüzde 1,10’a düştü

Türk Ekonomi Bankası (TEB), konut kredisi için başlattığı yeni kampanya kapsamında konut kredisi faizlerini yüzde 1,10’a kadar düşürdü. Böylece TEB, konut kredilerinde en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri

Firma Haberleri 0 Yorum

İstWest’te Ödeme Seçenekleri

Basın Ekspres’te 60 ay boyunca faizi sıfırlayacak FerYapı ve Boyner Holding girişimi ile Bahçelievler-Basm Ekspres yolu üzerinde İstWest’te farklı ödeme seçenekleri sunuluyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.