Kale Kilit  ANFAŞ Fuarı’nda

Kale Kilit ANFAŞ Fuarı’nda

“Tam Kapsam Güvenlik” anlayışıyla alarmdan kasaya, kilitten kapıya, sigortadan pencere ve elektronik sistemlere kadar birçok noktada güvenlik ürünleriyle ön plana çıkan Kale Endüstri Holding, bünyesinde bulunan Kale Kilit Dış Ticaret firmasının ürünlerini 21-24 Ocak tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek olan ANFAŞ Hotel Equipment Fuarı’nda sergileyecek.

Antalya Fuarcılık Merkezi’nde gerçekleşecek olan Hotel Equipment Fuarı’nda 84 metrekarelik stant ile yer alacak olan Kale Kilit Dış Ticaret katılımcılara birbirinden farklı ve teknolojik ürünlerini sunmaya hazırlanıyor.
Geniş ürün gamıyla takipçilerini bekleyen firma, bu fuarda yepyeni bir ürün olan Kale i Serisi ile ziyaretçilerini karşılayacak.

Yaşam ve çalışma alanlarındaki her türlü kapıya uygulanabilen ve farklı 2 modeli bulunan i Serisi, içerisinde barındırdığı özel yazılımı sayesinde otel, rezidans ve ofis gibi farklı mekanlarda kullanım kolaylığı ile konuklara konfor, işletmelere ise kontrol imkanı sunuyor.

Yüksek güvenlikli kilit sisteminde yer alan dijital ekranı ile konukların ismine özel karşılama, interaktif uyarı mesajları, kullanıcıya özel tanımlanan giriş kartı sayesinde üst düzey güvenlik önlemi de sağlıyor.

Stantta bulunan başlıca ürünler arasında ise Kartlı & Şifreli Kilit Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Elektronik Kabin Kilitleri, Elektronik Güvenlik Kilitleri, X10 Akıllı Kilit Sistemi, Cam Kapı Aksesuarları, Dijital Şifreli Kasalar, Kapı Hidrolikleri, Topuzlu Kilitler, Yangın Kapı Kilitleri, Kapı Kolları, Banyo&WC Kilitleri, Şifreli Asma Kilitlerin dışında çelik kapı ve yangın kapıları da bulunuyor.
Yenilikçi ürünlere önemli yatırımlar yapan, ürünlerini değişen tüketici eğilimleriyle paralel geliştirerek hayatı kolaylaştıran ve fonksiyonel ürünleri pazara sunan Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş, fuar alanında 4. Hall 1 numaralı stantta yer alacak.

Previous Batıkent Karacakaya bölgesi Mebuskent ile değer kazanıyor
Sonraki Ankara'da 2015 yılında emlak kazandıracak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Yatağan Termik Santral İhalesi Yapıldı

İşçilerin direnişyle ertelenen Yatağan Termik Santral ihalesi dün aniden yapıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Mebuskent Batıkent’te Konforlu Bir Yaşam Sunuyor

Başkent Ankara’nın yeni cazibe merkezlerinden Batıkent Karacakaya’da inşa edilen Mebuskent, konforlu yaşamın tüm ayrıcalıklarını bir araya getiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Birevim’den dev ‘Aralık’ kampanyası

Ev sahibi olmak isteyen milyonlarca insanın ihtiyaçlarına kulak veren Birevim, Aralık ayında ev sahibi olmak isteyen ailelere birbirinden farklı kampanyalar sunuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Özyurtlar İnşaat yüzde 15 büyüdü

Aynı anda altı şantiyede iş yapan ve 2015’i yüzde 15 büyümeyle kapatan Özyurtlar İnşaat’ın çalışanları yıla ünlü sanatçı Serkan Kaya’nın şarkılarıyla veda etti.

Firma Haberleri 0 Yorum

İmar planlarıyla Türkiye’ye 30 Bakırköy ilçesi kazandırdı

1996 yılından bu yana kent planlamasında önemli projelere imza atan İmpo İmar ekipleri, bugüne kadar 30 Bakırköy ilçesi büyüklüğündeki alanın planlamasını gerçekleştirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dap Yapı Kelebek Mobilya’yı seçti

Türkiye’nin köklü markası Kelebek Mobilya, Dap Yapı ile İstanbul Pendik’te bulunan İstmarina Projesi’nin tüm mutfak, vestiyer, şaft kapakları, iç kapılar, banyo ve süpürgelik işlerini yapmak üzere anlaştı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.