Kale Çelik Kapılarda 300 TL indirim

Kale Çelik Kapılarda 300 TL indirim

Türkiye’de güvenliğin adresi Kale, K87 Kale Çelik Kapı modeline özel indirim imkanıyla Şubat ayında “önce güvenlik” diyenlere muhteşem bir kampanya sunuyor. Şubat ayı boyunca sürecek kampanya çerçevesinde tüketiciler, K87 Kale Çelik Kapı ürününe 300 TL indirimle sahip olabilecek.

Maksimum güvenlik sağlayan yenilikçi ürün yelpazesi ve üstün hizmet ağıyla güvenlik konusunda uzman Kale, Şubat ayına özel K87 Kale Çelik Kapıda 300 TL’lik indirim sağlayan bir kampanya düzenliyor. K87 Kale Çelik Kapı; yapı ve dekorasyona uyumlu, üstün kalitede ahşap kaplama seçenekleri, 7 cm. kalınlığında, ağır darbelere dayanıklı çelik gövdesi ve Kale Kilit tarafından Kale Çelik Kapıların kilit sistemi için özel üretilen 3 milli, 3 kademeli sürgüsüyle rakiplerinden farklılaşıyor.

K87 Kale Çelik Kapı; üç eksende hareket ederek kapı ayarlarındaki sorunları önleyen menteşeler sayesinde kolayca monte edilebiliyor. Toz, rüzgar, ses ve böcek sirkülasyonunu önleyici; isteğe bağlı hareketli lastikleri sayesinde ise evinizi sadece hırsızlara karşı değil istenmeyen diğer misafirlere karşı da koruyor.
Kampanyayla ilgili detaylı bilgi için www.kalecelikesya.com.tr adresinden size en yakın bayiyi bulabilir ya da 444 0 243’ten bilgi alabilirsiniz.

Previous Nefis Çankaya Evleri’yle doğayla baş başa konfor
Sonraki Konut fiyatlarında balon var mı?

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Ağaoğlu kurumsallaşma yolunda

Ocak ayında Aktifbank Genel Müdürlüğü’nden ayrılan Önder Halisdemir Ağaoğlu Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanlığına getirildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürü Orhan Gündüz oldu

Lisans eğitimini, 1993 yılında Bilkent Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler, 1995 yılında da İşletme Bölümlerinde tamamlayan Orhan Gündüz, 2001 yılında Northwestern Üniversitesi Kellogg Graduate School of Management’da MBA yüksek lisans derecesini aldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

E.C.A.Serel’den ECOLOGIC Ürünler

E.C.A. Serel, çevreye duyarlı ve doğaya saygılı, yüksek oranda su ve enerji tasarrufu sağlayan yeni nesil “ECOLOGIC” ürünleri ile, sürdürülebilirliğin önemine vurgu yapıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Tepe Betopan’a Yeni Genel Müdür

Bilkent Holding iştirak şirketlerinden olan ve İnşaat Sektörüne yıllardır kaliteli ürünler ve hizmet sunan Tepe Betopan, Fiber Cement yatırımı ile büyümesini sürdürürken yönetim kadrosunu da yapılandırmaya devam ediyor.

Firma Haberleri

ISOPLASTER ısı yalıtım sıvası ile yüzde 100 su yalıtımı

Isı ,Su ,Ses Yalıtımı ve zemin kaplama sistemlerinin üretici olan Eclectia A.Ş  üretimini Türkiye’ deki fabrikasında gerçekleştirdiği ISOPLASTER ısı yalıtım sıvası ile dübel kullanmadan, binayı delmeden, diğer yalıtım malzemelerinin aksine,

Firma Haberleri 0 Yorum

Murat Özcan : Yalıtım sektörüne özel düzenlemeler heyecan verici

Hükümetin, enerji verimliliğine de önemli bir yer verilen 2016 Yılı Eylem Planı’nda yer alan düzenlemeler, yalıtım sektöründe heyecan yarattı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.