Kale Çelik Kapılarda 300 TL indirim

Kale Çelik Kapılarda 300 TL indirim

Türkiye’de güvenliğin adresi Kale, K87 Kale Çelik Kapı modeline özel indirim imkanıyla Şubat ayında “önce güvenlik” diyenlere muhteşem bir kampanya sunuyor. Şubat ayı boyunca sürecek kampanya çerçevesinde tüketiciler, K87 Kale Çelik Kapı ürününe 300 TL indirimle sahip olabilecek.

Maksimum güvenlik sağlayan yenilikçi ürün yelpazesi ve üstün hizmet ağıyla güvenlik konusunda uzman Kale, Şubat ayına özel K87 Kale Çelik Kapıda 300 TL’lik indirim sağlayan bir kampanya düzenliyor. K87 Kale Çelik Kapı; yapı ve dekorasyona uyumlu, üstün kalitede ahşap kaplama seçenekleri, 7 cm. kalınlığında, ağır darbelere dayanıklı çelik gövdesi ve Kale Kilit tarafından Kale Çelik Kapıların kilit sistemi için özel üretilen 3 milli, 3 kademeli sürgüsüyle rakiplerinden farklılaşıyor.

K87 Kale Çelik Kapı; üç eksende hareket ederek kapı ayarlarındaki sorunları önleyen menteşeler sayesinde kolayca monte edilebiliyor. Toz, rüzgar, ses ve böcek sirkülasyonunu önleyici; isteğe bağlı hareketli lastikleri sayesinde ise evinizi sadece hırsızlara karşı değil istenmeyen diğer misafirlere karşı da koruyor.
Kampanyayla ilgili detaylı bilgi için www.kalecelikesya.com.tr adresinden size en yakın bayiyi bulabilir ya da 444 0 243’ten bilgi alabilirsiniz.

Previous Nefis Çankaya Evleri’yle doğayla baş başa konfor
Sonraki Konut fiyatlarında balon var mı?

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Mütkabiliyette Türkiye hak ettiği yerlerde değil

Yabancıya satış konusunda Türkiye son yıllarda ciddi atılımlar yapmış durumda. Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’nün açıkladığı verilere göre, yabancılar 2005’ten bu yana 32,5 milyar dolarlık gayrimenkul alımı gerçekleştirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

96 metrekarelik İstanbul maketi MIPIM’e gidiyor

MIPIM’e Türkiye’den iki uçak dolusu katılımcı gidecek.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kütahya Modern Projesi

Kütahya Belediyesi ve İzka inşaat işbirliği ile yapılan Kütahya Modern Projesini gazetemize değerlendiren İzka İnşaat Kurumsal İletişim Koordinatörü Sedef Dugalı, Osmangazi Mahallesi’nde 682 konutun dönüşümüyle yeni yaşam alanlarının oluşturulduğunu, güvenli

Firma Haberleri 0 Yorum

Dövizini bozduran parasını lüks olmayan konuta yatırdı

Altın fiyatlarındaki dalgalanma ve dövizdeki yükselişin, birikimini değerlendirmek isteyenleri gayrimenkul alımına yönelttiğini söyleyen ERA Gayrimenkul Koordinatörü Mustafa Baygan “Dövizini, altınını bozduran yatırımcı orta ve ortanın üzeri değerdeki konutlara yöneldi” dedi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yeni Mezunun İş Rehberi Çıktı

Yenibiris.com’un üniversiteden yeni mezun olan gençler için her yıl hazırladığı “İŞTEİŞ Yeni Mezunun İş Rehberi” çıktı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sinpaş, tecrübesini Suudi’lere aktaracak

Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Çelik’i ülkesine davet eden Suudi İmar Bakanı “Beş yıl içerisinde 1.5 milyon konut üretmeyi hedefliyoruz.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.