Kadıköy’de hafta sonu hafriyat yasak

Kadıköy’de hafta sonu hafriyat yasak

Kentsel yenileme, bina yıkım ve inşaat çalışmaları nedeniyle ilçeye kamyonların girmesi ve gürültü nedeniyle yapılan şikayetleri dikkate alan Kadıköy Belediyesi pazar günü yasak olan hafriyat çalışmalarını cumartesi günleri de yasakladı.

İlçede resmi ve özel izinli inşaatlar hariç cumartesi günleri hafriyat çalışması yapılamayacak. Kadıköy Belediyesi encümeni tarafından alınan kararda “İlçemizde kentsel konut dokusunun yenilenmesi sürecinde hafta sonları gerçekleştirilen hafriyat çalışmalarının cumartesi yapılmamasına karar verildi” denildi.Habertürk

Previous Manisa Yunusemre 1.Etap TOKİ kuraları Mayıs ayında çekilecek
Sonraki Havaalanı Konutlarında hak sahipleri belirlendi

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

3.Köprüde kuleler bitti

Yapımı hızla devam eden 3. köprüde kulelerin betonarme işlemi biterken, köprüye atılacak tabliyeler için inşaata yüzen vinç getirildi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Etimesgut Belediyesi yatırımlarına hız verdi

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, belediye hizmetlerinin ve devam eden yatırımların yaz döneminde de etkin yürütülmesi amacıyla mesaisinin büyük bölümünü sahada; yatırım ve hizmet alanlarında geçiriyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Boğazı projesi 3 yıl içinde bitecek

Başbakan Davutoğlu, “Dev tema park, hayvanat bahçesi, tarih, bilim, ferman ve Kur’an mucizeleri müzesiyle Ankara’da yaşayan ya da Ankara’yı gezmeye gelen çocuklarımız, gelecek nesillerimiz için doya doya eğlenerek öğrenmenin keyfine

Güncel Haberler 0 Yorum

İzmir’de Yağmur Suyu Atık Sudan Ayrılacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi, bugüne kadar ‘birleşik sistem’ olarak çalışan ve artan  nüfusun yükünü taşımakta giderek zorlanan atık suları yağmur suyu hatlarından ayırmak için ‘ikinci hat’ çalışmalarına hız verdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara BM konferansına ev sahipliği yapacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ekim ayında Ankara’da düzenlenecek, “Birleşmiş Milletler Çölleşme İle Mücadele Sözleşmesi 12. Taraflar Konferansı”na her türlü desteği sağlayacaklarını söyledi.

Güncel Haberler

Ev fiyatını belirleyen faktörler nelerdir?

Karar vermekte en çok zorlandığımız ve bizi en çok yoran bir durumdur ev almak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.