Jeanneau İstanbul Günleri

Jeanneau İstanbul Günleri

Jeanncau Yachts yelkenlilerinin Türkiye temsilcisi Top Leisure’nin düzenlediği ve Yacht Türkiye’nin de basın sponsoru olduğu “Jeanneau İstanbul Günleri”

18-19-20 Nisan 2014 te Setur Fenerbahçe Kalamış Marina’da ponton A3’te saat 10.00-19.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Etkinlikte ziyaretçilere baştan sona yenilenerek yeniden üretilen 17,78 metre boyunda ve 5 metre genişliğindeki Jeanneau 57; Philippe Briand ve Jeanneau Design işbirliğinde ortaya çıkan 14,05 metre boyunda ve 4.49 metre genişliğindeki Sun Odyssey 469, ilk kez 2011 yılında suya inen 13,34 metrelik Sun Odyssey 439 ile 13,34 metrelik Sun Odyssey 44 Deck Salonu yakından görerek inceleyebilme fırsatı sunulacak.

2014’ün beşinci refiti
Yatlara bakım, onarım, tamir ve refit hizmeti veren KRM Yacht, bu yılki beşinci projesi için çalışmalara başladı. Sea Beauty ismini taşıyan 32 metrelik yelkenli yat 2000 yılında inşa edilmiş. 120 ton ağırlığa, 7,40 metre genişliğe sahip yatın tamamı boyanacak. Güverte tikleri sökülerek yenileriyle değiştirilecek, kıç platform kesilerek tekne formuna uygun kapatılacak, tüm elektrik ve su tesisatının revizyonu yapılacak, makine dairesi yenilenecek ve motorun ağır bakımları tamamlanacak. KRM Yacht, tüm bu işlemleri ve daha fazlasını beş ay içinde 25 kişilik bir ekiple tamamlayarak yat sahibine teslim etmeyi planlıyor.

JEANNEAU GÜNLERİNDE DÖRT FARKLI YELKENLİ KALAMİŞ MARİNA’DA BİR ARADA GÖRÜLEBİLCEK
Alaçatı’da Bavaria esintisi Bavaria Yachts’ın 2014 model motoryat ve yelkenlileri 10-12 Nisanda Çeşme’deki Port Alaçatı Marina’da gerçekleştirilecek olan Bavaria Günleri nde denizseverlerin beğenisine sunulacak. Motoryatlardan Sport 29, Sport 35 HT, Sport 39 HT. Sport 44 ve Virtess 420 Fly; yelkenlilerden B-One, Cruiser 33, Cruiser 37, 41, 41 S, 46, 51, 56, Vision 42 ve 46 yer alıyor. Bu mini boat show’da aynı zamanda Gena Yacht’m Türkiye temsilciliğini üstlendiği İtalyan Capelli markasına ait RİB’ler de sergilenecek.(Yacht Türkiye)

Previous Ünlüler Quasar Golf Cup 2014'te Buluşuyor
Sonraki Evinizi Satmanın Adımları

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Ankara’da İklim Değişikliği Paneli düzenlenecek

Bölgesel Çevre Merkezi (REC) Türkiye tarafından 20 Ocak 2015 tarihinde Ankara’da “İklim Değişikliği Paneli” düzenlenecek.

Etkinlikler

Emlak sektörü Arap yatırımcılarla coşacak

CNR Holding,  Suudi Arabistan’ın en büyük holdinglerinden Daleel Grup ile Körfez ülkelerinden yatırımcı grupları Türkiye’ye çekecek ve büyük işbirliklerine vesile olacak işbirliği protokolünü imzaladı.

Etkinlikler 0 Yorum

Konutder etkinliğine Körfez’den yoğun ilgi

Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER); Cityscape’in bilgi ortaklığı ile sektöre yeni bir ivme kazandırmak için 12 – 14 Ekim tarihleri arasında Çırağan Palace Kempinski’de ‘’ Türk Gayrimenkul Sektörünün Körfez

Etkinlikler 0 Yorum

32 bin ziyaretçi Ankara’ya gelecek

Ankara bu sene 3 dev organizasyona evsahipliği yapacak.

Etkinlikler

Akıllı Şehirler ve kentsel dönüşüm Antalya’da konuşuldu

Modern şehirler ve kentsel dönüşüm bu kez Antalya’da masaya yatırıldı. 13 Mayıs’ta düzenlenen “Modern Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm” zirvesinin sonraki durakları ise Bursa ve İstanbul olacak.

Etkinlikler 0 Yorum

3. Uluslararası İç Mimarlık Konferansı Türkiye’de düzenleniyor

Üç yılda bir düzenlenen Uluslararası İç Mimarlık Konferansları’nın üçüncüsü bu yıl Peli Parke’nin altın sponsorluğunda 27-28 Kasım tarihlerinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde düzenlenecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.