İzmit Terrace Evleri Görücüye Çıkıyor

İzmit Terrace Evleri Görücüye Çıkıyor

Almanya kökenli olan ve 2007  yılında Antalya’da kurulan SKYY Yapı firması, Kartepe’de yaptığı 108 dairelik CarpeDiem konutlarının ardından, 2012 yılında İzmit Arızlı mevkiinde yapımına başladığı ve tamamlanma aşamasına geldiği 29 dairelik rezidans  projesini tanıtıyor.

Terrace Carpediem evlerini tanıtmak amacıyla bugün saat 19.00’da bir kokteyl düzenlenecek. Avrupa standartlannda yapılan bir projesi olduğu belirtilen Terrace Carpediem Evleri’nde, Avrupa tarzı enerji ve ısı tasarrufa bulunuyor.

Bütün malzemeler özenle seçilmiştir. Diğer yapılarda çift cam kullanılırken bu projede üçlü cam ile yanmayan ve deforme olmayan malzemeler tercih edildi Ayrıca dünyanın en güvenli çelik kapısı da bu projede yer aldı.

Evlerde kapılar hırsızlığa karşı 5 yıl garantili ve daha pek çok özellik bulunuyor. Evler 2+1 ve 3+1 olmak üzere 2 ayrı tipte yapıldı. 2+1’ler 112 metrekare, 3+1’ier ise 150 metrekare şeklinde tasarlandı. En üst katta da iki ayrı dubleks ev bulunuyor. Bunlarda farklı mimari ve malzemeler kullanıldı.(Kocaeli)

Previous Doğru Konsept Yoksa Konutlar Elde Kalıyor
Sonraki Bürotime 2014’de İhracatının Yüzde 28’ini Ortadoğu’ya Gerçekleştirdi

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Kaleseramik dünya pazarında da iddialı

Türkiye seramik sektörünün lideri Kaleseramik; teknoloji ve tasarım odaklı ürünleri ile Yapı Fuarı’nda gövde gösterisi yaptı.

Firma Haberleri 0 Yorum

GYODER basın açıklaması

GYODER olarak, demokrasimize ve anayasal düzene karşı girişilen her tür kanun dışı müdahaleyi şiddetle kınıyoruz.

Firma Haberleri

Stella Mobilya zarif stili ile yemek davetlerinize eşlik ediyor

Yaşam alanlarında her ihtiyaca yönelik dekorasyon önerileri sunan Stella Mobilya, tüm aile üyelerini bir araya getiren kalabalık sofraları stil ve şıklık katarak bir kutlamaya dönüştürüyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Avrupa Konutları TEM2’nin Mağazaları Satışa Çıkıyor

Artaş Grubu’nun Gaziosmanpaşa’da hayata geçirdiği Avrupa Konutları TEM 2’nin cadde mağazaları satışa çıkıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Bandırma OSB 2.Etapta Sona Gelindi

Bandırma Organize Sanayi Bölgesi’deki (OSB) uygun arsa fiyatları, lojistik ve ulaşım ağı yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sinpas’tan 80 Ay Vade Farksız Ara Ödemesiz Kampanya

Sinpaş’ın 40.yılı dolayısıyla başlattığı vade farksız 80 ay ödeme kolaylığı ve ara ödemesiz kampanyası büyük ilgiyle karşılandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.