İzmit’te 50 Köye 40 Bin Metrekare Parke

İzmit’te 50 Köye 40 Bin Metrekare Parke

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit’in 50 köyüne 40 bin metrekare parke düzenlenmesi için ihale düzenledi.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ihale kapsamında İzmit ve köylerinde bozulmuş yollar düzenlenecek. Köylere hizmete aralıksız devam eden Büyükşehir, proje kapsamında AO bin metrekare parke taşı, 10 bin f metrekare bordür, bin metre oluktaş, 500 metreküp taşduvar ve 3 bin metre V kanal yapımı gerçekleştirecek.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’nın gerçekleştirdiği ihaleye 8 firma teklif verdi. En yüksek teklif 1 milyon 763 bin TL ile Tosunlar Kereste İnşaat’tan, en düşük teklif 1 milyon 250 bin TL ile Esmek İnşaat ve Erkut İnşaat ortaklığından geldi. Çalışma, yüklenici firmaya yer tesliminin ardından 210 takvim günü içinde bitirilecek.(Yeni Şafak)

Previous Esenyurt'ta Müteahhitler Dernek Kuruyor
Sonraki Gayrimenkulde Rant Vergisi Afla Geliyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Süleyman Akbıyık : Ev almak isteyenler Mart’a kadar alsın

1 Kasım seçim sonuçlarının inşaat sektörünü psikolojik olarak rahatlattığına dikkat çeken Kepez Müteahhitler Derneği Başkanı Süleyman Akbıyık fiyatların yakın zamanda artacağı için ev alacaklara biran Önce almaları uyarısında bulundu.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Gölbaşı su kesintisi 3 Ekim 2015

Ankara Gölbaşı ilçesinde, Konya yolu üzerindeki K3 Köprülü kavşak inşaatındaki şebeke çalışması nedeniyle yarın (03.10.2015 Cumartesi ) 07:30 ile 04.10.2015 Pazar günü 18:30 saatleri arasında su kesintisi yapılacak.

Güncel Haberler 0 Yorum

Evlerin Altından Tarihi Köprü Çıktı

Muğla’nın Milas ilçesinde evlerin altından köprü çıktı. Muğla’nın Milas ilçesinde belediye ekipleri, alt yapı çalışmaları sırasında bir mermere rastlayınca müze yetkililerine haber verdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yılın En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek

Buhara Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “5. Buhara Medya Ödülleri”nde, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Yılın En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı” seçildi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Konut Kredileri Yükselişte

21 bankanın şubat ayı son haftasında yüzde 1.24 olan 10 yıl vadeli konut kredisi faiz oranı, Mart 2014 ortasında; Finansbank, Anadolubank, İş Bankası

Güncel Haberler

Çayyolu kentsel dönüşüm alan sınırı askıya çıktı

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin kararı ile onaylanan Çankaya İlçesi Çayyolu 42195 ada ve çevresi  1/5000 ölçekli Çayyolu 42195 ada ve çevresi 1/5000 ölçekli KDGPA sınırı 26 haziran 2015 tarihinde askıya

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.