İstanbul’da günde 99 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı

İstanbul’da günde 99 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı

Babacan Holding’in Esenyurt’ta inşa ettiği yeni projesi Babacan Premium’da günde 99 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Yeni kampanyanın tanıtımı firmanın reklam yüzleri Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir tarafından yapıldı.İstanbul’un farklı bölgelerinde 2002 yılından bu yana kendi satın aldığı arsalar üzerinde inşa edilen nitelikli ve lüks konut projeleriyle öne çıkan Babacan Holding, Esenyurt E5 üzerinde bulunan 7 bloktan oluşan 1216 konutluk dev bir projesi Babacan Premium’da, yepyeni bir kampanya dönemi başlıyor. Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan ile CE0 Mehmet Babacan’ın katılımıyla Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilen toplantıda, ibrahim Babacan, Babacan Premium’da günde 99 liradan başlayan sabit taksitlerle ev sahibi olma dönemini başlattıklarını belirterek, projeden daire almak isteyen herkesi satış ofislerine davet etti.

Babacan Premium projesinin reklam filminin yüzleri; bir dönem yeşil sahaların yıldızı Pascal Nouma ile Türkiye’nin usta oyuncularından Kadir Çöpdemir de düzenlenen toplantıda yerlerini aldılar. Ünlü ikilinin hoş diyalogları ile adeta birstand up gösterisine dönüşen toplantıda, mizansen gereği “an nesinin ısrarlarına” dayanamayan Pascal Nouma, sonunda Babacan Premium‘dan bir daire satın almaya karar verdi. Kadir Çöpdemir de,  projede  yer alan fitness merkezi sayesinde “göbeğini eritmeye” ikna eden Pascal Nouma’ya komşu oldu.

İstanbul’un modern yüzü Esenyurt’ta, E5 üzerinde avantajlı konumuyla da dikkat çeken Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu tasıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor. Ev sahiplerine sadece ev değil, farklı olanaklarıyla tam bir yaşam alanı sunan Babacan Premium; sosyal alanlarıyla stresten uzak rahat bir yasamın kapılannı aralıyor.

Farklı metrekare seçenekleri ve özel fiyat avantajları ile Babacan Premium, 1+1 243 bin, 2+1 331 bin, 3+1 ise 403 bin liradan başlayan fiyatları ile ev sahipleri ile buluşmayı bekliyor. Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan projede; özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, AVM ve spor kulübü bulunuyor.

www.babacanpremium.com

Previous Pursaklar Saray 98312 ada ve 98295 ada imar planları asıkıda
Sonraki Türkiye’deki tüm yat limanları “Mavi Kart” sistemine geçiyor

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Tual Bahçekent 2 bin konutluk proje

Bugüne kadar Konya’da önemli projelere imza atan Dağ Mühendislik, Bahçekent Flora ile girdiği İstanbul pazarında hedef büyüttü.

İstanbul 0 Yorum

Anadolu yakası konut projeleri 2016 teslim

İstanbul’un Anadolu yakasının, Marmaray, 3. Köprü, metro hatları, İstanbul Finans Merkezi gibi yatırımların sonucunda yıldızı parladı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Yeşilyaka projesi ev fiyatları

Doğanın içinde bir yaşam: Yeşilyaka MESA

Avrupa Yakası 0 Yorum

EVvel İstanbul örnek daire görselleri

Emlak Konut GYO’nun İntaya & EYG & İntes hasılat paylaşımı iş ortaklığı ile Başakşehir’de başlattığı EVvel İstanbul projesinin örnek dairesi, Mart ayında ziyaretçilere açıldı.

İstanbul 0 Yorum

İş GYO Nef Topkapı Mart’ta satışta

İş GYO Nef Topkapı konut projesinin Mart’ta satışa sunulması planlanıyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

216 İkinci Bahar projesi ön talep toplamaya başlıyor

216 Yapı 216 İkinci Bahar projesi için ön talep topluyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.