İstanbul’da dar gelirliye konut yok

İstanbul’da dar gelirliye konut yok

Dar ve orta gelirli vatandaş barınma ihtiyacına çözüm beklerken, müteahhitler ‘Bu arsa fiyatlan ile ucuz ev mümkün degil” diyor.

Vatandaşın ve müteahhitin gözü kulağı kamuda. TOKİ ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği ile çözüm formülleri aranıyor. Şehrin merkezi bir yana gelişim çeperleri denilen bölgelerde dahi ev fiyatları milyonlan buldu. ‘Dar gelirli nereden ev alabilir’ sorusuna kimse yanıt veremiyor.YeniBirlik

Previous TOKİ Adana'da 57 konutu satışa çıkardı
Sonraki Nazilli TOKİ'nin yeri belli oldu

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

AOÇ’deki camiye yargı freni

Mimarlar Odası Ankara Şubesi, 1. Derece sit alanı olan Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) arazisinde kalan Gazi Üniversitesi Hastanesi’nin önünde yapılması planlanan cami inşaatını yargıya taşıdı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Konut satışı arttı, kiralıklar düşüşte

2016 Ağustos ayında, bir önceki yılın aynı ayına göre konut satışlarında yüzde 2’lik bir büyüme kaydedilirken, yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet.com’un verilerine göre kiralık konut aramalarında düşüş gözleniyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Fatma Güldemet Sarı’nın 12 Mayıs 2016 Ankara programı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı 12 Mayıs 2016 (Perşembe) tarihinde “Yedi Havza İçin Atıksu Altyapı Tesisleri İnşaatlarını Destekleme Protokol Töreni”ne katılacaktır.

Güncel Haberler 0 Yorum

Bağlıca 46737 ve 46741 adalar imar planı değişiklikliği

Ankara Etimesgut İlçesi, Bağlıca Mahallesi, 46737, 46737 ve 46741 adalara ilişkin 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişiklikliği 18 Ocak 2015 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Girişimci Adaylarına Müjde

Realty Plus Türkiye, yılsonunda 40 ofise ulaşmayı hedefliyor.

Güncel Haberler

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.