İstanbul Ticaret Sarayı’nda yer almak için son fırsat!

İstanbul Ticaret Sarayı’nda yer almak için son fırsat!

Saray Grup’un Giyimkent’te hayata geçirdiği İstanbul Ticaret Sarayı büyük talep görüyor. 500’e yakın ofis alanı ve 175 mağazadan oluşan merkezde kiralamaların yüzde 70’i şimdiden tamamlandı. 11 katta, 66 bin metrekare alana yayılan İstanbul Ticaret Sarayı’nda 660 araç kapasiteli kapalı otoparkın yanı sıra, restoran, konferans salonu, market, kafe gibi sosyal yaşam birimleri de yer alıyor.

Saray Grup’un Greenist konut projesi ve ticari blokların ardından, kısa bir süre önce İstanbul’un Avrupa yakasının önemli ticaret merkezlerinden Giyimkent’te inşa ettiği İstanbul Ticaret Sarayı’nda metrekare birim fiyatları 25 TL’den başlıyor. Kiralık ofislerde çok sayıda büyüklük seçenekleri sunuluyor. 23 metrekarelik bir ofis alanı mümkün olabildiği gibi, kurumların ihtiyacına göre yan yana ofisler birleştirilerek kullanım alanı yüzlerce metrekareye de ulaşabiliyor.

TEM ve metronun yanı başında

İstanbul Ticaret Sarayı’nın en önemli avantajı ise bulunduğu konum. Giyimkent ve Tekstilkent’in yanı başında yer alan merkez TEM Otoyolu, Atatürk Havalimanı ve FSM Köprüsü’ne yakınlığı ile dikkat çekiyor. 2017 yılında tamamlanacak Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro hattı üzerinde bulunan Tekstilkent istasyonu ise merkeze ulaşım kolaylığını daha da artıracak.

Son fırsat!

Pekçok kurumsal şirketin İstanbul Ticaret Sarayı’nda yer aldığını belirten Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici: “İstanbul Ticaret Sarayı Tekstilkent ve Giyimkent’e yakın konumuyla iş dünyası için hem ekonomik ve hem de stratejik imkanlar sunuyor. Ofislerimiz, gerek teknolojik donanımın sağladığı konforla, gerek özgün mimarisiyle profesyonellerin yoğun temposu düşünülerek tasarlandı. İş dünyasının yeni merkezinde yer almak isteyenler için kaçırılmayacak bir proje olan İstanbul Ticaret Sarayı, lokasyon gücü ve ayrıcalıklı mimari yapısı ile tüm ticari kuruluşların bir araya geldiği, yepyeni bir ticaret merkezi oldu. Ofislerimizin yüzde yetmişi kiralandı, yaz sonuna kadar tüm alanlarımızın dolacağını düşünüyoruz. İstanbul’un ticaret merkezinde yer almak isteyenler için son fırsat ” dedi.

İstanbul Ticaret Sarayı İletişim için; 0212 438 63 63
http://www.istanbulticaretsarayi.com/

Previous ABank'tan yaza özel ihtiyaç kredisi
Sonraki Tellioğlu: Ciddi bir paket hazırlanmazsa küçülme kaçınılmaz olacak

Diğer Yazılar

Ofis

Finans Merkezi’nin temeli atıldı

Emlak Konut tarafından geliştirilen, Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilecek İstanbul Uluslararası Finans Merkezi projesinin üst yapı inşaatının temeli atıldı.

Ofis 0 Yorum

Regnum Sky Tower Haziran 2016’da teslim edilecek

Ankara’nın en hızlı gelişen bölgesi Konya Yolu Mevlana Bulvarı üzerinde inşa edilen “mutlu ofis” projesi Regnum Sky Tower’da teslimler Haziran 2016’da gerçekleşecek.

Ofis 0 Yorum

İstanbul Tower Levent yakında satışa çıkacak

450 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen İstanbul Tower Levent adlı proje yakında satışa çıkacak

Ofis 0 Yorum

Vadistanbul Bulvar etabında inşaatın yüzde 75’i tamamlandı

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projeleri arasında yer alan Vadistanbul’un, ofis, alışveriş caddesi, AVM ve otelden oluşan Bulvar etabında inşaatın %75’i tamamlandı.

Ofis 0 Yorum

Ankara’nın yeni sembolü Regnum Sky Tower oldu

Başkent ile özdeşleşen Ulus’taki Atatürk anıtı, Anıtkabir, Hitit Güneşi, Ankara Kalesi ve Atakule gibi sembollerden sonra şimdi de Regnum Sky Tower eklendi.

Ofis 0 Yorum

Lavida City

 Şehrin modern yüzünde bir zarafet sembolü olarak uzanan Lavida City,

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.