İSTANBUL SHOPPİNG FEST EFSANE İNDİRİMLER VE MURAT BOZ KONSERİ İLE MALL OF İSTANBUL’DA

İSTANBUL SHOPPİNG FEST EFSANE İNDİRİMLER VE MURAT BOZ KONSERİ İLE MALL OF İSTANBUL’DA

Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul, bu yılda İstanbul’un alışveriş festivaline ev sahipliği yapıyor. 350 mağazası ile binlerce farklı markayı aynı çatı altında bir araya getiren Mall of İstanbul,

Shopping Fest kapsamında 12 Haziran Cuma günü saat 24:00’a kadar ziyaretçilerine moda ve eğlence dolu uzun bir alışveriş gecesi yaşatacak. ISF’ye özel efsane indirimlerin yapılacağı gecede ünlü sanatçı Murat Boz da bir konser verecek.

Alışveriş ile eğlenceyi birleştiren ve perakende, turizm, gıda, ulaşım, konaklama gibi birden çok sektörü harekete geçiren İstanbul Shopping Fest’15 (İSF); bu yıl 6-28 Haziran tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. İstanbul Shopping Fest’in en önemli gecesine ise bu yıl da Mall of İstanbul ev sahipliği yapıyor. Yüzlerce markanın festival kapsamında yapacağı “Efsane İndirim” gecesi 12 Haziran Cuma günü Mall of İstanbul’da gerçekleşecek. Gece saat 24’e kadar açık kalacak Mall of İstanbul’da geceye özel ürünler, çok özel fiyatlar ve indirim oranları ile satışa sunulacak.

Murat Boz hayranları ile Mall of İstanbul’da Buluşuyor

İstanbul Shopping Fest “Efsane İndirim” gecesinde ünlü sanatçı Murat Boz da Mall of İstanbul’da hayranları ile buluşacak. 12 Haziran Cuma günü saat 19.30’da başlayacak konser kapsamında Murat Boz, Mall of İstanbul ziyaretçilere eğlenceli bir alışveriş deneyimi yaşatacak.

İSF “Efsane İndirim” gecesinde ünlü jean markası Loft’tan “Exclusıve Defile”

Mall of İstanbul ISF Efsane İndirim gecesinde yapılacak bir diğer etkinlik ise ünlü jean makası Loft’un 2015 ürünlerini sergileyeceği geceye özel defilesi olacak. Akif Örük koreografisi ile saat 21.00’da başlayacak defilede ünlü mankenler Simge Tertemiz, Merve Büyüksaraç, Elif Ece Uzun, Ebru Öztürk, Tuğba Melis yer alacak. Gecenin bir diğer özel konuğu ise moda dünyasının ünlü ismi Uğurkan Erez olacak.

MALL OF İSTANBUL

Türkiye’nin en büyük yerli AVM yatırımcısı Torunlar GYO tarafından 1.3 milyar TL’lik yatırımla hayata geçirilen Mall of İstanbul; 23 Mayıs 2014’te ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

200 bin metrekare kiralanabilir alanı ve toplam 350 mağazası ile dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarına ev sahipliği yapan, Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi Mall of İstanbul, İstanbul’un gelişen bölgelerinden Başakşehir’de Atatürk Havalimanını TEM’e bağlayan Prestij Yolu (eski Basın Ekspres) üzerinde yer alıyor.

Mall of İstanbul, Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı MOİPARK, gurme lezzetleriyle GUSTO MOİ gibi farklı fonksiyonları içinde barındırmanın yanı sıra, sanatın yeni sahnesi MOİ SAHNE,16 salon, 3000 koltuk kapasiteli sineması Cinetech ve Ottomanya Osmanlı Müzesi ile de eğlencede beklentileri yükseltiyor.

Perakende Sektörünün ilk’leri ve en’lerini içinde barındıran Mall of İstanbul’a, 11 ayrı noktadan giriş yapılabiliyor.83 adet yürüyen merdiven ve 42 adet asansör ile iç ulaşımın sağlandığı alışveriş merkezi, ziyaretçilerine geniş koridorları ile kolay dolaşım ve alışveriş imkanı sunuyor.

Türkiye’de içerisinde 12 adet ile en fazla departman store bulunan AVM ünvanını taşıyan Mall of İstanbul, ayrıca en çok çocuk mağazasına sahip alış veriş merkezi olarak ön plana çıkıyor.

Konsepti ve içinde yer alan farklı üniteleri ile Türkiye’nin en fonksiyonel alışveriş merkezi olan Mall of İstanbul, henüz geliştirme aşamasında bile birçok uluslararası ödüle layık görüldü. Avrupa Gayrimenkul Ödülleri 2011’de “En İyi Karma Kullanım Projesi” ve “En iyi Alışveriş Merkezi Geliştirme Projesi” kategorilerinde büyük ödül almaya hak kazanan Alışveriş Merkezi, yine aynı yıl içerisinde dünyanın önde gelen perakende ve eğlence sektörü dergisi Retail&Leisure tarafından düzenlenen The Global RLI Awards 2011’de, “Geleceğin Projeleri Üstün Başarı” ödülünü ve en son olarak 2015 yılında yapılan Solal Pazarlama Ödüllerinde B2B dalında ödül alarak başarısını kanıtladı.

Previous Ankara Keçiören su kesintisi 9 Haziran 2015
Sonraki Usta babalar Hilti kullanır...

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

GYODER Akademi turizm yatırımlarına yön verecek

“Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu” GYODER, oluşturduğu GYODER Akademi, bünyesinde, Bilgi Eğitim ile yaptığı işbirliği ile turizm yatırımlarına yön verecek.

Etkinlikler 0 Yorum

“Altın Çekül” Yapı Ürün Ödülü’ ne başvurmak için son hafta

Yapı sektörünün en kapsamlı yapı ürün rehberi “Yapı Kataloğu”nu 42 yıldır yayımlayan Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen 23. Altın Çekül “Yapı Ürün Ödülü” ile Türk yapı sektörünün en iyi yapı malzemesi

Etkinlikler

İnşaat ve Belediye İhtiyaçları Fuarı açıldı

TÜYAP öncülüğünde bugün açılacak olan Ortadoğu İnşaat ve Ortadoğu Belediye İhtiyaçları Fuarı’nın programı düzenlenen basın toplantısıyla duyuruldu.

Etkinlikler 0 Yorum

26.Uluslararası Seramik Banyo, Mutfak Fuarı

26 yıldır gösterdiği istikrar ile sektörden tam not alan UNICERA yoğun talep görüyor

Etkinlikler 0 Yorum

2.Kentsel Dönüşüm Zirvesi gerçekleştirildi

İstanbul´da ‘Yerinde Dönüşüm Yaşanabilir Kentler’ konulu 2.Kentsel Dönüşüm Zirvesi gerçekleştirildi.

Etkinlikler

Yalova Gayrimenkul Fuarı büyük talep gördü

Yalova’nın projelerinin uluslararası alanda tanıtıldığı, farklı ülkelerden bireysel alıcı, yatırımcı ve acentelerini bir araya getiren “Yalova Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi”, 14-16 Ağustos 2015 tarihleri arasında Yalova’da gerçekleştirildi.