İstanbul Pencere 2014 Fuarı

İstanbul Pencere 2014 Fuarı

Pencere endüstrisinin uluslararası ticaret platformu’ İstanbul Pencere Fuarı’ tüm hızıyla 2014’e hazırlanıyor…

Pencere endüstrisinin dünyadaki 2. en büyük fuarı olan İstanbul Pencere, 15. yılında da, ürün yeniliklerini ve pencere üretim ve işleme teknolojilerindeki ilerici uygulamaları sergilemek isteyen firmalar için doğru adres olacak. İstanbul Cam ve İstanbul Kapı fuarları ile eşzamanlı düzenlenen İstanbul Pencere, 2013 yılında yakaladığı büyük başarıyı geleceğe taşımayı hedefliyor.Alüminyum sektöründeki gelişme ve yeniliklerin takip edilebilmesi fırsatını sunan ve İSTANBUL PENCERE 2014 Fuarı bünyesinde düzenlenecek olan ALÜMİNYUM ÖZEL BÖLÜMÜ kapsamında,   Alüminyum Üretim ve İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Alüminyum Yüzey ve Kaplama Uygulamaları, Alüminyum Profil, Pencere, Cephe Sistemleri, Ürün ve Mekanizmalar, Alüminyum Küpeşte, Korkuluk, Profil ve Diğer Yapı Malzemeleri, Endüstriyel Alüminyum Ürünler ve Tamamlayıcı Materyaller, Ara Ürünler, Dökme Ürünler ve Kompozitler yer alıyor.

2013 yılında yapı sektörünün önemli üç ihtisas konusunu 10 salonda 80.000 m2 sergi alanında bir araya getiren fuarlar, 22 ülkeden sektörün önde gelen 595 firma ve firma temsilciliğini, 91 ülkeden 52.536 profesyonel ziyaretçi ile bir araya getirmiştir. 20 yeni ülkeden ziyaretçi çekmeyi başaran fuarlarda, özellikle Afrika, Orta ve Güney Amerika’dan gelen sektör profesyonellerinin sayısındaki dikkat çekici artış katılımcı firmalar için eşsiz fırsatlar yaratmıştır.

Tüyap ve Ekonomi Bakanlığı organizasyonları ile sektörlerin önemli ve hedef yurtdışı pazarları dikkate alınarak, toplam 30 ülkeden (Almanya, Arnavutluk, Azerbaycan, Belarus, Bosna Hersek, Bulgaristan, BAE, Cezayir, Fas, Filistin, Gürcistan, İran, Karadağ, Kazakistan, Kosova, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Moldova, Polonya, Rusya, Sırbistan, Suriye, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tunus, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan) gerçekleştirilen yurtdışı alım heyetleri fuarda önemli ticari işbirliklerine imza atmştır. Yurtdışı heyetlerin yanı sıra ülkemizin farklı bölgelerinden gelen toplam 37 yurtiçi alım heyeti fuarlarımızda Tüyap davetlisi olarak ağırlanmış ve katılımcı firmalar ile buluşma imkanı bulmuşlardır.

Oluşturulan sektörler arası sinerji ve pencere endüstrisinin hedef coğrafyalarına göre hazırlanıp çeşitlendirilen alım heyeti organizasyonları ile İstanbul Pencere Fuarı, 2014 yılında da, pencere ürünleri, aksesuarları, pencere üretimi ve işleme alanlarında faaliyet gösteren firmalar için aynı derecede etkin bir pazarlama ortamı sunmak için tüm hızıyla hazırlanıyor.

Pencere endüstrisinin önde gelen firmalarını bir araya getirerek, sektörün ticari hedeflerini ve beklentilerini merkez alan uluslararası standartlarda bir ticaret platformu yaratma hedefi ile İstanbul Pencere fuarının deneyimli satış,  pazarlama ve teknik kadrosu 2014 fuarları çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir.

İstanbul Pencere 2014 Fuarı

Yer     :Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul / Türkiye

Tarih   : 12-15 Mart 2014

(Kaynak:Tüyap Fuarcılık Grubu)

Previous İstanbul Cam 2014 Fuarı
Sonraki AVM' ler 2014'te 75 Milyar Lira Ciro Yapacak

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Konut satış uzmanlığı eğitimi başlıyor

Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre yılda ortalama 500 bin konuta ihtiyaç duyulan Türkiye’de, nitelikli konut satış uzmanı ihtiyacı da günden güne artıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

YTÜ Yapı Kulübü Civil İstanbul etkinliği

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Yapı Kulübü’nün düzenleyeceği Uluslararası ‘Civil İstanbul’ etkinliği, inşaat sektörünün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileri ile mühendis adaylarını bir araya getirecek.

Etkinlikler 0 Yorum

Tapu ve DASK arasında işbirliği

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü (TKGM) ile Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) arasında ‘Afet Sonrası Hasarlı Alanlarda Havadan Görüntü Alımı ve Veri Üretimine İlişkin İşbirliği Protokolü’ düzenlenecek.

Etkinlikler 0 Yorum

2. Azerbaycan uluslararası gayrimenkul ve yatırım fuarı

2. Azerbaycan uluslararası gayrimenkul ve yatırım fuarı recexpo, azerbaycan  cumhurbaşkanlığı emlak meseleleri devlet komitesi ile elanexpo şirketi ortaklığında bakü’de gerçekleşecek.

Etkinlikler 0 Yorum

Batılılaşan İstanbul’un Rum Mimarları sergisi açıldı

“Batılılaşan İstanbul’un Rum Mimarları” Sergisi Sanal Mimarlık Müzesi’nde açıldı

Etkinlikler

Kent Konseyleri Platformu 19-20 Aralık’ta Yenimahalle’de

Yenimahalle Belediyesi’nin desteğiyle Yenimahalle Kent Konseyi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Türkiye Kent Konseyleri Platformu 17. Genel Kurulu, 1 Kasım 2015’te yapılacak “erken genel seçim” nedeniyle 19-20 Aralık 2015 tarihine ertelendi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.