İstanbul Pencere 2014 Fuarı

İstanbul Pencere 2014 Fuarı

Pencere endüstrisinin uluslararası ticaret platformu’ İstanbul Pencere Fuarı’ tüm hızıyla 2014’e hazırlanıyor…

Pencere endüstrisinin dünyadaki 2. en büyük fuarı olan İstanbul Pencere, 15. yılında da, ürün yeniliklerini ve pencere üretim ve işleme teknolojilerindeki ilerici uygulamaları sergilemek isteyen firmalar için doğru adres olacak. İstanbul Cam ve İstanbul Kapı fuarları ile eşzamanlı düzenlenen İstanbul Pencere, 2013 yılında yakaladığı büyük başarıyı geleceğe taşımayı hedefliyor.Alüminyum sektöründeki gelişme ve yeniliklerin takip edilebilmesi fırsatını sunan ve İSTANBUL PENCERE 2014 Fuarı bünyesinde düzenlenecek olan ALÜMİNYUM ÖZEL BÖLÜMÜ kapsamında,   Alüminyum Üretim ve İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Alüminyum Yüzey ve Kaplama Uygulamaları, Alüminyum Profil, Pencere, Cephe Sistemleri, Ürün ve Mekanizmalar, Alüminyum Küpeşte, Korkuluk, Profil ve Diğer Yapı Malzemeleri, Endüstriyel Alüminyum Ürünler ve Tamamlayıcı Materyaller, Ara Ürünler, Dökme Ürünler ve Kompozitler yer alıyor.

2013 yılında yapı sektörünün önemli üç ihtisas konusunu 10 salonda 80.000 m2 sergi alanında bir araya getiren fuarlar, 22 ülkeden sektörün önde gelen 595 firma ve firma temsilciliğini, 91 ülkeden 52.536 profesyonel ziyaretçi ile bir araya getirmiştir. 20 yeni ülkeden ziyaretçi çekmeyi başaran fuarlarda, özellikle Afrika, Orta ve Güney Amerika’dan gelen sektör profesyonellerinin sayısındaki dikkat çekici artış katılımcı firmalar için eşsiz fırsatlar yaratmıştır.

Tüyap ve Ekonomi Bakanlığı organizasyonları ile sektörlerin önemli ve hedef yurtdışı pazarları dikkate alınarak, toplam 30 ülkeden (Almanya, Arnavutluk, Azerbaycan, Belarus, Bosna Hersek, Bulgaristan, BAE, Cezayir, Fas, Filistin, Gürcistan, İran, Karadağ, Kazakistan, Kosova, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Moldova, Polonya, Rusya, Sırbistan, Suriye, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tunus, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan) gerçekleştirilen yurtdışı alım heyetleri fuarda önemli ticari işbirliklerine imza atmştır. Yurtdışı heyetlerin yanı sıra ülkemizin farklı bölgelerinden gelen toplam 37 yurtiçi alım heyeti fuarlarımızda Tüyap davetlisi olarak ağırlanmış ve katılımcı firmalar ile buluşma imkanı bulmuşlardır.

Oluşturulan sektörler arası sinerji ve pencere endüstrisinin hedef coğrafyalarına göre hazırlanıp çeşitlendirilen alım heyeti organizasyonları ile İstanbul Pencere Fuarı, 2014 yılında da, pencere ürünleri, aksesuarları, pencere üretimi ve işleme alanlarında faaliyet gösteren firmalar için aynı derecede etkin bir pazarlama ortamı sunmak için tüm hızıyla hazırlanıyor.

Pencere endüstrisinin önde gelen firmalarını bir araya getirerek, sektörün ticari hedeflerini ve beklentilerini merkez alan uluslararası standartlarda bir ticaret platformu yaratma hedefi ile İstanbul Pencere fuarının deneyimli satış,  pazarlama ve teknik kadrosu 2014 fuarları çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir.

İstanbul Pencere 2014 Fuarı

Yer     :Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul / Türkiye

Tarih   : 12-15 Mart 2014

(Kaynak:Tüyap Fuarcılık Grubu)

Previous İstanbul Cam 2014 Fuarı
Sonraki AVM' ler 2014'te 75 Milyar Lira Ciro Yapacak

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

21. Yapı Fuarı TURKEYBUILD İzmir 5 –8 Kasım’da

Türk yapı sektörü Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük buluşmasında İzmir’de bir araya geliyor

Etkinlikler 0 Yorum

TÜGİAD Ankara üyeleri buluştu

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi tarafından 6.’sı düzenlenen TÜGİAD Business Network (TBN) kokteyli, üyeler arasındaki işbirliğini arttırmaya devam ediyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Boya Sektörü Paintistanbul’a Hazırlanıyor

Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) ve CNR iş birliğiyle Boya Sanayi, Hammadde ve Yardımcı Maddeler Fuar ve Kongresi’nin 3’üncüsü, 23 – 25 Ekim 2014 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek.

Etkinlikler 0 Yorum

6. Çelik yapılar sempozyumu

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından 13 – 14-15 Kasım 2013 tarihinde 5. Çelik Yapılar Sempozyumu İstanbul’da düzenlenmişti.

Etkinlikler 0 Yorum

Samsun İnşaat Fuarı açılıyor

İkincisi gerçekleşecek olan Samsun İnşaat Fuarı, Tarihi Kentler Birliği destekleri ile hazırlanan Tarihi Kent Dokuları ile Kentsel-Kültürel Mirasın Korunması Özel Bölümü ile 31 Mart-03 Nisan 2016 tarihleri arasında Samsun’da açılacak.

Etkinlikler

3D PRINT EXPO TURKEY 12 Haziran’da açılıyor

Girişimcilere sınırsız kazanç dünyasının kapısını açan 3 Boyutlu Baskı Teknolojileri; endüstriyel tasarım, estetik cerrahi, ortopedi, takı ve mücevher tasarımı, havacılık ve savunma sanayii, fotoğrafçılık, mimarlık, oyuncak sanayii ve otomotiv sektörü

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.