İstanbul MyFest Ağaoğlu MyClub’ta başlıyor

İstanbul MyFest Ağaoğlu MyClub’ta başlıyor

Ağaoğlu MyClub, 10-11 Ekim tarihleri arasında Türkiye’nin ilk fitness festivali olan ‘İstanbul MyFest’e ev sahipliği yapıyor.

Ataşehir Ağaoğlu MyClub’ta, herkese açık olan ve 2 gün sürecek festivalde dünyanın çeşitli ülkelerinden gelecek eğitmenler grup derslerinde Zumba, Aero New Style, Funk-Hip Hop, Body Combat, Realryder Cycle, Bokwa, Brazuca, Knock Out, New Style Step ve Pilates yaptıracak.

Müzik, dans, eğlence ve sporun iç içe olacağı İstanbul MyFest’e sağlık ve spor kulüplerinin yanı sıra 10 bin ziyaretçinin katılması beklenirken festivalin her yıl geleneksel olarak devam etmesi planlanıyor. Öykü Varlı’nın sunacağı ve herkese açık olan İstanbul MyFest, 10-11 Ekim Cumartesi –Pazar günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Festivalin iki günlük giriş ücreti 20 TL ve biletler Biletix’ten temin ediliyor.

Ayrıntılı bilgi için www.istanbulmyfest.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Previous Çankaya, Kavaklıdere imar planı değişikliği
Sonraki GoldMaster son teknoloji ürünlerini tanıttı

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Başkan Türel: “Her türlü fikir ve öneriye açığız”

Uluslararası Kıyı Mühendisliği Konferansı’nda uzmanlarla bir araya gelen Başkan Menderes Türel, Kruvaziyer Liman, Yat Limanı ve kanal projeleriyle ilgili her türlü fikir ve öneriye açık olduklarını söyledi.

Etkinlikler 0 Yorum

1. İzmir İnşaat ve Yatırım Zirvesi

No.35 Media ve Anfora Kongre, inşaat ve yatırım sektörünü ilk kez Zirve’de bir araya getiriyor.

Etkinlikler 0 Yorum

İran Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı

IREXPO, 19-21 Mayıs 2016 tarihleri arasında yılda 9 farklı ülkede 30’un üzerinde uluslararası fuar gerçekleştiren Elanexpo’nun organizasyonu ile İran/Tebriz’de gerçekleşecektir.

Etkinlikler

Modern Şehircilik Zirvesi 13 Mayıs tarihinde Antalya’da yapılacak

Dünya Gazetesi ve CNBC-e işbirliği ile gerçekleşecek olan Kentsel Dönüşüm ve Modern Şehirler zirvelerinin ikincisi 13 Mayıs tarihinde Antalya’da yapılacak.

Etkinlikler

Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı 5 Haziran’da düzenlenecek

Mimarlık ve yapı sektörünün profesyonelleri tüm dünyada Çevre Günü olarak kutlanan 5 Haziran 2015 tarihinde, sürdürülebilir mimari ve kentsel tasarımı konuşmak üzere “Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı”nda bir araya gelecek.

Etkinlikler 0 Yorum

ATO’dan Enerji Konferansı

Ankara Ticaret Odası (ATO) Enerji ve Çevre özel İhtisas Komisyonu, Yeşil ve Güvenli Binalar Konferansı düzenledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.