İstanbul 216 Konutları’nın ilk etabında  120 aya kadar yüzde 0.70 faiz

İstanbul 216 Konutları’nın ilk etabında 120 aya kadar yüzde 0.70 faiz

Baysaş İnşaat tarafından Fikirtepe’de inşa edilen İstanbul 216 Konutları’nın ilk etabı bu yılın sonunda teslim edilecek.

Projenin ilk etabında inşaatın yüzde 85’i, satışların ise yüzde 80’i tamamlandı. Fiyatların 388 bin TL’den başlayarak 1 milyon 250 bin TL’ye kadar yükseldiği İstanbul 216 Konutları’nın ilk etabında 120 aya kadar yüzde 0.70 faiz oranı uygulanıyor.

Anadolu Yakası’nın en prestijli noktası Kadıköy Fikirtepe’de yükselen İstanbul 216 Konutları, Mimar Deniz Çağlar Duman imzası taşıyor. İstanbul 216’nın ilk etabında büyüklükleri 50  metrekare ile 160 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 541 konut yer alıyor. 47 bin metrekare satılabilir alan; 42 bin metrekare ortak-sosyal alan ve 4 bin 500 metrekare yeşil alana sahip olan İstanbul 216 Konutları’nın birinci etabı zemin artı 24 katlı 3 bloktan oluşuyor. Sosyal alanlarında havuz, fitness, sauna ve çocuk oyun alanlarının yer aldığı proje; metrobüs, metro ve marmaray gibi ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çekiyor.

www.istanbul216.com.tr

Previous Özkan Özçelik : İyi lokasyonda bitmiş proje kazandırıyor
Sonraki MİM-DER'den Türkiye'nin kredi notunun düşürülmesine tepki

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Hane’m Güneşli, satışa çıktı

Huma Yapı ve Mar Tur’un, toplamda 44 konut 4 ticari birim olarak inşaa ettiği Hane’m Güneşli projesi görücüye çıktı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Kadınlar Günü’ne özel kampanya düzenleyen İstanbul konut projeleri

İstanbul ‘da Gökdeniz Kartal, İstasyon 24 , Airport 24, Still İstanbul Diamond projeleri Kadınlar Günü’ne özel kampanyalar düzenliyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Queen Central Park Bomonti ödeme

Sinpaş Genel Müdürü Seba Gacemer, Queen Central Park Bomonti projesinin Sinpaş’m imzasını taşıyacak bir başyapıt olacağını söyledi.

Avrupa Yakası

Hanem Güneşli konut projesi

Hanem Güneşli projesi İstanbul Güneşli’de Huma Yapı ve Mar Tur ortaklığı ile hayata geçirilmekte.

İstanbul

Ofton İnşaat yeni konut projesi Elysium Serenity

Ofton İnşaat, İstanbul’un en nezih ve en gözde boğaz semtlerinden Kandilli’de yapımına başladığı Elysium Serenity projesi ile denize yürüme mesafesindeki konumuyla tüm İstanbul’a rahatça ulaşım imkanı sunan, az katlı ve

Avrupa Yakası

Vadişehir’de bayrama özel konut fırsatı!

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgeleri arasında öne çıkan Başakşehir’in en yeni projesi Vadişehir’de ‘‘Vade farksız’’ 48 ay vadeli, peşin alımlarla yüzde 10 avantajlı Bayram Kampanyası başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.