İstanbul 216 Konutları’nda teslim heyecanı

İstanbul 216 Konutları’nda teslim heyecanı

Baysaş İnşaat tarafından Fikirtepe’de iki etap halinde inşa edilen İstanbul 216 Konutları’nda teslim heyecanı başladı. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden ruhsat alan ilk firma olarak  bölgedeki faaliyetine start veren Baysaş İnşaat, yine bir ilke imza atarak Fikirtepe’de teslimlere başlayan ilk firma oldu.  Yeni yılı yeni evinde karşılamak isteyen İstanbul 216 Konutları sakinleri, Aralık sonu itibariyle birinci etapta yer alan konutlarına yerleşebilecek.

İstanbul 216’nın ilk etabında büyüklükleri 50  metrekare ile 160 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 541 konut yer alıyor. 47 bin metrekare satılabilir alan; 42 bin metrekare ortak-sosyal alan ve 4 bin 500 metrekare yeşil alana sahip olan İstanbul 216 Konutları’nın birinci etabı zemin artı 24 katlı 3 bloktan oluşuyor. Sosyal alanlarında havuz, fitness, sauna ve çocuk oyun alanlarının yer aldığı proje; metrobüs, metro ve marmaray gibi ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Fiyatların şu an için 399 bin TL’den başlayarak 1 milyon 250 bin TL’ye kadar yükseldiği İstanbul 216 Konutları’nda 120 aya kadar yüzde 0.70 faiz oranı uygulanıyor. Ayrıca firma bünyesinde de çeşitli ödeme planları hazırlanıyor. Anadolu Yakası’nın en prestijli noktası Kadıköy Fikirtepe’de yükselen İstanbul 216 Konutları, Mimar Deniz Çağlar Duman imzası taşıyor.

www.istanbul216.com.tr

Previous Elysium Soul Beyoğlu’nda 36 ay 0 faiz!
Sonraki Crystal Lagoons projelerin satış hızını yüzde 70 artırıyor

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Adam Kule’de kişiye özel ödeme seçenekleri

DAP Yapı, İstanbul Dragos’ta konseptini insandan alan ‘Adam Kule’ projesi için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor.

İstanbul 0 Yorum

Özgür Residence projesi

İstanbul’un hızla gelişen semtlerinden Sefaköyde ideal, kolay ulaşım imkanları sunan,huzurlu yaşam için yükselen Özgür Residence şimdi benzersiz avantajlarla kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

İstanbul

Vadi Yaka Başakşehir teslim tarihi

Vadi Yaka Başakşehir teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

İstanbul

Özen Kuzu : Sea Pearl’ün mühürlenmesi hukuk dışı

Bakırköy Belediye Başkanlığı tarafından 23.06.2015 tarihinde hiçbir yargı kararına dayanmaksızın gerçekleştirilen mühürleme işleminin ardından kamuoyunun bilgilendirilmesi ihtiyacı duyulmuştur.

İstanbul

Evvel İstanbul’dan annelere özel kampanya

Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir’de, Emlak Konut GYO ile İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığıyla hayata geçirilen EVvel İstanbul, en büyük sevgi kaynağımız olan anneleri unutmadı.

İstanbul 0 Yorum

1CoastalCity’yi Dubai’de Tanıtacak

Özyurtlar İnşaat, Büyükçekmece’de hayata geçirece yeni projesi 1CoastalCity‘yi Türkiye’den önce ilk kez  8-10 Nisan arasında yapılacak IPS Fuarı’nda tanıtacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.