Ispartakule metrosu ev ilanlarını patlattı

Ispartakule metrosu ev ilanlarını patlattı

Ispartakule sakinlerini heyecanlandıran metro projesi bölgedeki kiralık ev ilanlarının sayısını bir yılda yüzde 145 oranında artırdı.

Ispartakule’de trafiği sorun olmaktan çıkaracak Mecidiyeköy – Mahmutbey – Halkalı – Bahçeşehir Metro Hattı, bölgedeki satılık ve kiralık ev ilanlarını patlattı. Hurriyetemlak.com verilerine göre bölgede kiralık konut ilanları son bir yılda yüzde 145 oranında artarken; satılık ev ilanlarındaki artış ise yüzde 45 oldu. Ispartakule’ye aynı zamanda Banliyö Hattı müjdesi de verilmişti.

Metro projesi; toplam 12,5 kilometre mesafeyi 19 dakikaya kadar indirecek. Projenin hayata geçmesiyle TEM üzerinde oluşan 4,5 kilometrelik trafik de son bulacak.
Mecidiyeköy – Mahmutbey – Halkalı – Bahçeşehir Metro Hattı üzerindeki durak-istasyonlar şöyle sıralanıyor. Mecidiyeköy-Mahmutbey-Mimar Sinan, Mehmet Akif-Halkalı/Atakent, Halkalı Toplu Konut-TEMA, Hastane-Altınşehir, Resneli-Ispartakule/Bahçeşehir. Hattın 2019 yılına kadar hizmete açılması planlanıyor.

Öte yandan Kanal İstanbul, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ile de gözlerin çevrildiği Ispartakule’de yeni konut projelerinin inşaatları hızla devam ediyor. Bahçeşehir – Ispartakule bölgesine, tüketicinin talebi de her geçen gün artıyor.

Previous Allora Beytepe’den lansmana özel yüzde 8 indirim
Sonraki Sidney Rasekh 1.Çukurova Yapı Zirvesi'ne katılacak

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Seha Yapı’nın Başakşehir projesinde imzalar atıldı

İttifak Holding’in inşaat şirketi Seha Yapı’nın da aralarında bulunduğu ortak girişimin kazandığı Başakşehir’in merkezinde bulunan 115 bin metrekarelik arazi için düzenlenen ihalenin imzaları atıldı.

İstanbul 0 Yorum

HEP İstanbul’da İyi yaşam sohbetleri başladı

Tekfen Emlak Geliştirme, HEP İstanbul projesinde hayata geçirmeyi planladığı “İyi Yaşam’’ konseptini anlatmak ve bireylerin yaşam kalitesini yükseltecek bilgileri paylaşmak için HEP İstanbul satış ofisinde bir dizi “İyi Yaşam Sohbetleri”

İstanbul 0 Yorum

Nurol Life projesi

Nurol Life konut projesi Nurol GYO tarafından İstanbul Seyrantepe’de yükseliyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Nurol Park’ta peşinat ve faizi sıfırlayan kampanya

Şehir yaşamına değer katan ve üç seçkin projenin altına imza atan Nurol GYO’nun, İstanbul’un yeni çekim merkezi Basın Ekspres’te hayata geçirdiği Nurol Park projesi yepyeni bir hayatın kapılarını açıyor.

İstanbul 0 Yorum

Kasaba projesine 4 ve 5’inci etaplar geliyor

Kasaba projesinde bilinci ve ikinci etapta toplam 290 villa tamamlandı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Düzlem Yapı Beylikdüzü Ve Kızıltoprak Projeleri

Papatya’dan sadece 1+1 daire Papatya Park Residence ortaklarından Düzlem Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Metin Ağma, Papatya imzasıyla bugüne kadar birçok iş yaptıklarını söyledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.