İsmetpasa’ya Yine Talipli Çıkmadı

TOKİ’ye devredilen İsmetpaşa Stadyumu’nun bulunduğu 72 bin metrekarelik alan 4 parçaya bölünerek Eskdji Gayrimenkul’un İstanbul Yenibosna’daki merkezinde yapılan ihaleyle satışa çıktı. Ancak ihaleye katılımcı olmadı. Stadyum, daha önce 22 Ekim 2013’te de satışa çıkmış ancak o zamanda ihaleye katılım olmamıştı. Stadyum için önümüzdeki süreçte yeni bir ihale daha yapılacak, ancak tarihi henüz netleşmedi.(Bizim Kocaeli)

Previous Konya Karapınar'da 5 bin Megavatlık Kömür Santrali Kurulacak
Sonraki Besa Nova Ayrıcalığı İçin Son Fırsat

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Yenimahalle Varlık 9011 ada 2 parsel imar planı değişikliği

Ankara Yenimahalle İlçesi, Varlık Mahallesi 9011 ada 2 sayılı parsele ait 1/5000 ölçekli nazım imar ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişiklikleri 2 Mart 2016 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler

İstanbul’da 1+1 konut fiyatları katlanıyor

Metropollerde yaşayanların çoğunlukla tercih ettiği 1+1 konutlara ilgi her geçen yıl artıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Çamlıca’da Anten Kirliliği Sona Eriyor

İstanbul Çamlıca mevkiindeki radyo ve televizyon vericilerinin oluşturduğu görüntü kirliliğinin önüne geçilmesi ve tek bir kulede birleştirilmesi amacıyla yapılacak “Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi İnşaatı” yapım işi 24 Temmuz’da ihale edilecek.

Güncel Haberler

İdris Güllüce’nin 30 Eylül 2015 Ankara programı

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce 30 Eylül 2015 tarihinde Ankara’da İklim değişikliğive hava yönetimi koordinasyon kurulu yoplantısına katılacak.

Güncel Haberler 0 Yorum

Elektrik Aboneliği Kolaylaşıyor

Elektrik abonesi olmak için yapılan başvuru işlemleri kolaylaştı. Vatandaşlar internet ortamında ya da telefonla beyan esasına dayalı başvuru yapabilecek.

Güncel Haberler 0 Yorum

Bağlıca Mahallesi 46879 ada 3 parsel imar planı teklifi

Ankara Etimesgut İlçesi, Bağlıca Mahallesi, imarın 46879 ada 3 sayılı parseline ilişkin 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği Teklifi 29 Aralık 2015 tarihinde askıya çıktı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.