İscehisar’a TOKİ müjdesi

İscehisar’a TOKİ müjdesi

İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, ilçeye Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılacak olan 407 konut için ihale tarihinin belli olduğunu kaydetti.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Çibik, Kurtuluş Mahallesinde TOKİ tarafından yapılması planlanan 2+1 ve 3+1 konutların yapım işi için ihale tarihinin belli olduğunu aktardı. Bunun ilçe için sevindirici bir gelişme olduğunu aktaran Başkan Çibik, “Konutlar için Belediyemiz tarafından TOKİ‘ye yer tahsisi yapılmış olup, projelendirme çalışmaları tamamlandı.

TOKİ tarafından ilçemize yapılacak olan 407 adet konut, 1 adet ticaret merkezi, 1 adet büfe ile altyapı ve çevre düzenleme işinin ihalesi 23 Kasım 2016 günü yapılacaktır. Daha güzel ve modern bir kent olma yolundaki yatırımlarından birisinin de TOKİ konutları olacaktır. Çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek, ihale sürecinin ilçemize, üyelerimize hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu. Gazete3

Previous Ankara Park Bade Konutları'ndan uygun fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı
Sonraki Ankara Gölbaşı'nda Devlet Hastanesi 'nin yapımına başlanıyor

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

Pazaryeri’nde 66 konut için imzalar atıldı

Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın ile Uslu İnşaat sahibi Kamil Uslu arasında anlaşma imzalandı.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ,Kuzey Ankara 3.Bölge’de 563 Adet Konut İnşa Edecek

TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge 563 konut ve 1 ünite merkezi inşaatı ile altyapı ve çevre düzenleme işi ihalesi 23 Aralık 2014 Salı günü saat 14:30’da gerçekleşecek.

TOKİ 0 Yorum

Bucak’ta 3. etap TOKİ konutlarının inşaatı devam ediyor

2+1 ve 3 + 1 TOKI konutlarının inşaatında incelemelerde bulunan Başkan Mutlu, “Çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yeni bir şehir merkezi inşa ediyoruz.”dedi.

TOKİ 0 Yorum

Eskil 2. Etap TOKİ’de yer teslimi yapıldı

Eskil İlçesine Başbakanlık Toplu Konut İdaresince yapılacak olan 2. Etap 125 adet Toplu Konut çalışmaları başladı.

TOKİ 0 Yorum

Avanos TOKİ konutlarında çalışmalar başladı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Avanos ilçesinde katıldığı toplantıda partililere ve Avanos halkına TOKİ müjdesini verdi.

TOKİ 0 Yorum

Maşuk TOKİ teslimatı Nisan’da

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Maşuk bölgesinde yapımı devam eden 907 konutun teslim tarihini açıkladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.