İscehisar’a TOKİ müjdesi

İscehisar’a TOKİ müjdesi

İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, ilçeye Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılacak olan 407 konut için ihale tarihinin belli olduğunu kaydetti.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Çibik, Kurtuluş Mahallesinde TOKİ tarafından yapılması planlanan 2+1 ve 3+1 konutların yapım işi için ihale tarihinin belli olduğunu aktardı. Bunun ilçe için sevindirici bir gelişme olduğunu aktaran Başkan Çibik, “Konutlar için Belediyemiz tarafından TOKİ‘ye yer tahsisi yapılmış olup, projelendirme çalışmaları tamamlandı.

TOKİ tarafından ilçemize yapılacak olan 407 adet konut, 1 adet ticaret merkezi, 1 adet büfe ile altyapı ve çevre düzenleme işinin ihalesi 23 Kasım 2016 günü yapılacaktır. Daha güzel ve modern bir kent olma yolundaki yatırımlarından birisinin de TOKİ konutları olacaktır. Çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek, ihale sürecinin ilçemize, üyelerimize hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu. Gazete3

Previous Ankara Park Bade Konutları'ndan uygun fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı
Sonraki Ankara Gölbaşı'nda Devlet Hastanesi 'nin yapımına başlanıyor

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

TOKİ rotayı Üsküdar’a kırdı

Alt ve orta gelir grubunu ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), bu kez İstanbul Üsküdar’a konut yapacak.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ Afyon 1073 adet konut ihalesi

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Afyon İli, Merkez İlçesi, Zafer Mahallesinde 1073 adet konut yaptıracak.

TOKİ 0 Yorum

Kocaeli Basın Sitesi’nde başvurular başladı

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti dev projesi Basın Sitesi için başvurular alınmaya başladı.

TOKİ 0 Yorum

Sarıoğlan TOKİ’de kayıtlar uzadı

Sarıoğlan TOKİ Konutları için, vatandaşlardan gelen yoğun istek ve talep üzerine, kayıtlar 29 Ocak 2016 günü mesai saati bitimine kadar uzatıldı.

TOKİ 0 Yorum

Altındağ Başpınar TOKİ Konutları Kura Çekilişi

Ankara-Altındağ Başpınar projesi kapsamında 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olmak üzere toplam 338 tane daire satışa sunuluyor.

TOKİ 0 Yorum

Emekli TOKİ Evleri 2015 başvuru ve şartları

Emekli ve dar gelirliler için Toki Evleri başvuru şartları neler? Düşük gelirli TOKİ evleri nasıl alınıyor? Şartlar Neler?

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.