İscehisar’a TOKİ müjdesi

İscehisar’a TOKİ müjdesi

İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, ilçeye Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılacak olan 407 konut için ihale tarihinin belli olduğunu kaydetti.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Çibik, Kurtuluş Mahallesinde TOKİ tarafından yapılması planlanan 2+1 ve 3+1 konutların yapım işi için ihale tarihinin belli olduğunu aktardı. Bunun ilçe için sevindirici bir gelişme olduğunu aktaran Başkan Çibik, “Konutlar için Belediyemiz tarafından TOKİ‘ye yer tahsisi yapılmış olup, projelendirme çalışmaları tamamlandı.

TOKİ tarafından ilçemize yapılacak olan 407 adet konut, 1 adet ticaret merkezi, 1 adet büfe ile altyapı ve çevre düzenleme işinin ihalesi 23 Kasım 2016 günü yapılacaktır. Daha güzel ve modern bir kent olma yolundaki yatırımlarından birisinin de TOKİ konutları olacaktır. Çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek, ihale sürecinin ilçemize, üyelerimize hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu. Gazete3

Previous Ankara Park Bade Konutları'ndan uygun fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı
Sonraki Ankara Gölbaşı'nda Devlet Hastanesi 'nin yapımına başlanıyor

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

Afyon Dinar TOKİ konutları hangi aşamada?

Afyon Dinar Suçıkan Mahallesi kentsel yenileme alanında, yerinde dönüşüm projesi kapsamında yeni yapılacak konutlar alanında zemin etüt çalışması başladı.

TOKİ 0 Yorum

Yalıhüyük’te TOKİ başvuruları başladı

Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılacak sosyal konutlara başvuruların 28 Şubat’la sona ereceğini söyledi.

TOKİ 0 Yorum

Uşak TOKİ Türkiye’de örnek alınacak

Uşak Belediyesi, kentin vitrini ve Nurullah Cahan, “Projemiz Türkiye’de örnek alınacak” dedi

TOKİ 0 Yorum

Sandıklı 3. Etap TOKİ konutlarında inşaat başladı

Ankara’da Toplu Konut İdaresi Başkanı M. Ergün Turan ile görüşen Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl Sandıklı’ya müjdeli haberi verdi.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ Orhangazi’ye Konut Yapacak

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan TOKİ’nin Orhangazi’ye 4+1 lüks dairelerden oluşan 200 konut yapacağını söyledi.

TOKİ

TOKİ’den Viranşehir’e 220 konutluk proje

İlçede 220 konutluk bir proje için daha ihale kararı aldı

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.