İş GYO Nef Topkapı Mart’ta satışta

İş GYO Nef Topkapı Mart’ta satışta

İş GYO Nef Topkapı konut projesinin Mart’ta satışa sunulması planlanıyor.

İş GYO Nef Topkapı projesinde ruhsat alma süreci hala devam ediyor.İş GYO Nef Topkapı projesi İş GYO ile Nef ortaklığında inşa ediliyor. 80 bin 239 metrekare alan üzerinde yükselen İş GYO Nef Topkapı projesinde 3 bin 540 birim bulunuyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçeneğine yer verilen İş GYO Nef Topkapı projesinde ruhsat alma süreci hala devam ediyor.

Mart ayında inşaata başlanması planlanan İş GYO Nef Topkapı projesi 4 farklı kısımdan meydana geliyor. Metro hattına yakın konumda bulunan İş GYO Nef Topkapı projesinde ruhsat alınır alınmaz satışların başlaması planlanıyor. İş GYO Nef Topkapı resmi satışlarının Mart ayında gerçekleştirilmesi ön görülüyor. İş GYO Nef Topkapı projesinin fiyatları ve ödeme planı ise henüz belirlenmedi.

Eylül 2018’de teslimlerinin yapılması planlanan İş GYO Nef Topkapı projesi içerisinde;  yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, kreş, mescit, sinema, kameralı güvenlik, futbol sahası ve fitness merkezi gibi sosyal olanaklar bulunuyor.(Pınar Bayrakdar / htemlak.com)

İş GYO Nef Topkapı İletişim:

Tel: 0212 325 23 50

Previous Mamak Kıbrıs Vadisi taş olmasın
Sonraki Çağrı Acı:Konut çok alıcı yok

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Onur Park Life Esenyurt projesi

Onur Park Life İstanbul, Esenyurt Koza Mahallesinde ve Bahçeşehir’in bitişiğinde Residence, AVM ve ofislerden oluşan karma konseptli bir proje.

İstanbul

Makyol Yasam Beylikdüzü’nde konutların yarısı satıldı

Beylikdüzü’nde Makyol İnşaat tarafından inşa edilmekte olan Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde yer alan dairelerin yüzde 50’si satıldı.

İstanbul 0 Yorum

Eval Park projesi lanse ediliyor

Eval İnşaat’ın Esenkent’te hayata geçirdiği 180 milyon TL’lik Eval Park projesi 26 Mayıs Perşembe günü lanse ediliyor.

İstanbul 0 Yorum

İnistanbul Hayat satışa çıktı

Yoğun ilgi gören İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal’in ardından İnistanbul Hayat da satışa çıktı.

Avrupa Yakası

Yalı Ataköy iklimlendirmeyi Daikin farkıyla yaşayacak

Özyazıcı İnşaat tarafından, Bakırköy Galeria AVM’nin yanında inşa edilen ve Alpar Mimarlık tarafından tasarlanan ve konut, apart otel ve alışveriş tesislerinden oluşan Yalı Ataköy projesinde VRV IV Heat Pump ve

İstanbul 0 Yorum

Vadişehir’de 30 ay vade farksız ödeme kolaylığı

Başakşehir’in yeni yüzünü oluşturan Vadişehir’de sınırlı sayıdaki az ve çok katlı daireler avantajlı fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.