İş GYO Nef Topkapı Mart’ta satışta

İş GYO Nef Topkapı Mart’ta satışta

İş GYO Nef Topkapı konut projesinin Mart’ta satışa sunulması planlanıyor.

İş GYO Nef Topkapı projesinde ruhsat alma süreci hala devam ediyor.İş GYO Nef Topkapı projesi İş GYO ile Nef ortaklığında inşa ediliyor. 80 bin 239 metrekare alan üzerinde yükselen İş GYO Nef Topkapı projesinde 3 bin 540 birim bulunuyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçeneğine yer verilen İş GYO Nef Topkapı projesinde ruhsat alma süreci hala devam ediyor.

Mart ayında inşaata başlanması planlanan İş GYO Nef Topkapı projesi 4 farklı kısımdan meydana geliyor. Metro hattına yakın konumda bulunan İş GYO Nef Topkapı projesinde ruhsat alınır alınmaz satışların başlaması planlanıyor. İş GYO Nef Topkapı resmi satışlarının Mart ayında gerçekleştirilmesi ön görülüyor. İş GYO Nef Topkapı projesinin fiyatları ve ödeme planı ise henüz belirlenmedi.

Eylül 2018’de teslimlerinin yapılması planlanan İş GYO Nef Topkapı projesi içerisinde;  yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, kreş, mescit, sinema, kameralı güvenlik, futbol sahası ve fitness merkezi gibi sosyal olanaklar bulunuyor.(Pınar Bayrakdar / htemlak.com)

İş GYO Nef Topkapı İletişim:

Tel: 0212 325 23 50

Previous Mamak Kıbrıs Vadisi taş olmasın
Sonraki Çağrı Acı:Konut çok alıcı yok

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası

Eminevim Ahenk İstanbul’da yüzde 18 indirim kampanyası

Eminevim İnşaat, dairelerin yüzde 70’inin satıldığı Ahenk İstanbul adlı projesindeki son konutlar için yeni kampanya başlattı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Lüks yaşamın adresi Valle Lacus

İstanbul’da Büyükçekmece Gölü’nün kıyısında, doğal hayatın içinde, konforlu ve lüks bir yaşam vaat eden Valle Lacus, KLK Yapı tarafından kendi arazisi üzerinde inşa ediliyor.

İstanbul 0 Yorum

Avrupa Konutları 4 için 7 bin kişi sırada

Avrupa Konutları’nın mimarı Artaş İnşaat, Atakent’te 3 etaplı olarak hayata geçirdiği projeye 4. halkayı da ekledi.

İstanbul

Botanica İstanbul City Scape fuarında yabancı yatırımcılarla buluşacak

Beylikdüzü’ne 477 dairelik botanik konsepti getiriyor Mutlu İnşaat ve Ak Proje’nin ortak girişimiyle Beylikdüzü’nde inşa edilen Botanica İstanbul projesi bölgeye yeni bir konsept getiriyor.

İstanbul 0 Yorum

AND Pastel’de Turuncu Blok satışa çıkıyor

Yeni blok için ön talepler toplanıyor. Eylül ayı boyunca aynı zamanda satıştaki daireler için birbirinden farklı avantajlı koşul ve kampanya bir arada sunuluyor.

İstanbul 0 Yorum

Nida Life’da ev fiyatları 225 bin liradan başlıyor

Nida Life projesi İstanbul Beylikdüzü’nde Özmilenyum İnşaat tarafından inşa ediliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.