İş GYO Manzara Adalar Projesi

İş GYO Manzara Adalar Projesi

21-23 Eylül 2014 tarihinde Dubai’de düzenlenecek olan Cityscape Global 2014 Fuarı’na katılan İş GYO, Kartal’daki projesinin maket ve proje detaylarını ilk kez yatırımcılarla paylaşıyor.

Geçtiğimiz yıl proje görsellerini yine ilk kez bu fuarda tanıtmış olan İş GYO, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına nazır İstanbul’un eşsiz noktalarından birinde konumlanan projesinin detaylarını 2H10 numaralı stantta sergiliyor.

Bölgesel ve uluslararası yatırımcıların, mimar ve tasarımcıların katıldığı dünyanın en geniş ağına sahip uluslararası gayrimenkul fuarı Cityscape Global 2014’e katılan İş GYO’nun Kartal’daki yeni projesi konut, ticari ve ofis alanlarıyla karma bir proje olarak gerçekleştiriliyor. İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’ın yükselen değerine kimlik katacak projenin yatırım değerinin yaklaşık 305 milyon ABD doları olduğu belirtiliyor.

Üçü konut, ikisi ofis ünitelerinden oluşan toplam beş bloğu ve ticari üniteleri ile proje, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına nazır İstanbul’un eşsiz noktalarından birinde konumlanıyor. Prestijli ödüllere sahip olan dünyaca tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman imzalı proje Anadolu yakası karayolu, raylı sistem, hava yolu ve deniz yolu ağının merkezinde yer alıyor. Projenin, lokasyon itibarıyla arz ettiği yüksek yatırım değerinin yanı sıra, hayallerden ilham alarak İstanbul’un kalbinde huzurlu bir hayatın kapılarını açtığı belirtiliyor.

Projede 1+0’dan 5+1’e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli kullanılabilir alanlardan oluşan farklı seçenekler sunuluyor. Sahil şeridine 1,5 kilometrelik yürüyüş mesafesinde yeşillikler içinde her anı ilham dolu bir yaşam için tasarlanmış proje, İş GYO’nun prestijli projeleri arasında yerini alıyor.

İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, konuyla ilgili olarak, “Bölgeye değer katıcı nitelikler taşıyan Manzara Adalar projemiz 36.724 m2 arsa üzerinde gerçekleştirilecektir. İlerleyen dönemlerde proje süreçlerinin netleşmesini takiben tüm detaylar kamu ile paylaşılacaktır. 2014 yılı içerisinde lansmanını yapmayı planlıyoruz” dedi.

Previous Sea Pearl Ataköy Teslim Tarihi
Sonraki Ağaoğlu Körfez Yatırımcısını İstanbul'a Davet Ediyor

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Uzunal Tau Yapı Anadolu yakasında konut projeleri üretiyor

Günümüz çağdaş mimarisini 40 yıllık deneyimiyle müşterilerine sunan Uzunal Tau Yapı, Göztepe’deki Yonca ve Erenköy’deki Tezer projeleriyle güvenli ve kaliteli yaşama destek vermeyi sürdürüyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Seramiksan, İtalya’da 53 Ülkeye Teknolojisini Anlattı

Dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie 22 Eylül’de İtalya’nın Bologna kentinde başladı.

Firma Haberleri

38 metrekare eve neler sığar ?

Türkiye 30 yıldan bu yana çok fonksiyonlu mobilya üretimi yapan Gaysan Mobilya, “Multimo” markasıyla 38 metrekarelik en küçük evde bile oturma odası, yatak odası ve çocuk odasında yaptığı yeniliklerle ne

İstanbul 0 Yorum

Aydos Country fiyat ve ödeme bilgisi

Sinpaş GYO, İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen bölgesi Sancaktepe’de hayata geçirdiği Aydos Country projesinde ev sahibi olmak isteyenlere yeni ödeme seçenekleriyle kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Modern Saraylar Alanya Açılışa Gün Sayıyor

Mi-Sa Group, “Modern Saraylar Alanya” markası altında Alanya’nın Avsallar Beldesi’nde, 5 bloktan oluşan 213 lüks üniteli bir otel projesini tamamlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kılıçoğlu Group Pendik ve Bostancı’da Dönüşüme Başlıyor

Kılıçoğlu, kentsel dönüşüm projelerine başlıyor, ilk etapta Bostancı ve Pendik’i seçen Kılıçoğlu; Kozyatağı, Levent ve Ümraniye’de yeni arsalar için görüşüyor

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.