İnşaat projelerinde satış süreci hızlanıyor

İnşaat projelerinde satış süreci hızlanıyor

İnşaat ve emlak projelerinde satış süreci kontrol altına alınıyor ve hızlanıyor.

Softnec, bulut tabanlı Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) yazılımıyla, inşaat ve emlak projelerinde satış sürecini kontrol altına alıyor ve hızlandırıyor. Emlak yatırımlarını daha fazla potansiyel alıcıyla buluşturan Softnec ile karlılık yüzde 28 artırıyor.

İşletmelere bir yandan yeni müşteri getirirken bir yandan da var olan müşterileriyle bağlarını güçlendiren teknolojik çözümler sunan Softnec, inşaat projelerinde yaz rehavetine son veriyor.

Karlılık yüzde 28 artıyor
CRM yazılımı ve yazılım içindeki destek hizmetleri ile birbirinden değerli ve özenle hayata geçirilen gayrimenkul projelerinde karlılığın artmasına katkıda bulunmayı amaçladıklarını belirten Softnec Bilişim Kurucusu Cüneyt Lütfü İspir, “İnşaat firmalarında Çağrı Merkezi, Satış Departmanı ve Yönetimin uyum içerisinde çalışabileceği bir sistem kuruyoruz. Böylece firmalar müşteriler ile ilişkilerini düzen içinde yönetebiliyor ve hiçbir müşteriyi gözden kaçırmıyor. Ayrıca sosyal medya yönetimimiz ile de sistem daha çok müşteriye ulaşıyor. İstatistikler, satış süreçlerinizdeki iyileşme ile karlılığın yüzde 28 arttığını gösteriyor” dedi.

Her yerde her zaman!
Softnec Bilişim tarafından Türkiye pazarına uygun model ve rekabetçi fiyatlarla inşaat firmaları ve GYO’ların hizmetine sunulan Salesforce CRM alt yapısı ile iş yönetiminde zaman ve mekan kavramı ortadan kalkıyor. Dünya çapında 200 bin işletmeden 8 milyon kullanıcıya sahip olan sistemin temel özellikleri şunlar:

–          Bulut tabanlı olduğu için internetin olduğu her yerden işlemler gözlemlenip yönetilebiliyor.
–          Satış süreci düzenleniyor ve her müşteri adayına aynı kurumsal kimlik ile hizmet veriliyor. Araştırmalara göre, sürdürülebilir kurumsal kimlikler, satışlara yüzde 70’lere varan pozitif katkı sunuyor.
–          Şirket içindeki konuşmalar, proje üzerine yapılan tartışmalar kurumsal hafızada kaydediliyor.
–          İnternet sitesini ziyaret edenlere online hizmet veriliyor.
–          Ortaklara projeyi ekranlardan izleyebiliyor.

Previous Ankara su kesintisi 11 Ağustos 2015
Sonraki Ankara Bulvarı trafiğe kapatılacak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Rekabet Kurulundan Çimento İncelemesi

Rekabet Kurulu, çimento sektörüne ilişkin inceleme başlattı. Kurumun internet sitesinde yer alan açıklamada, Türkiye ekonomisinin son yıllarda gösterdiği yüksek büyüme hızı neticesinde dünyanın en büyük 20 ekonomisi arasına girdiği belirtildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Quant Residence Ödeme Seçenekleri

Anadolu yakasının gün geçtikçe gelişen bölgelerinden Ümraniye Şerifali’de, Kraton İnşaat tarafından hayata geçirilen Quant Residence projesinde iş yerleri ve ofis katları satışa çıktı.

Firma Haberleri 0 Yorum

JLL Türkiye’den Dünya Saati Uygulaması’na destek

JLL, iklim değişikliği ile mücadele etmek üzere, dünyanın en büyük küresel çevre hareketi olarak bilinen Dünya Saati Uygulaması’na, 200 ofisi ve Türkiye’deki projeleri ile destek oluyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Konut kredisi adımının etkileri son çeyrekte görülecek

Bankalar konut kredisi faiz oranlarını düşürdü. Bu adımla birlikte piyasada gerçekleşecek hareketlenmenin etkilerinin yılın son çeyreğinde hissedilmesi bekleniyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Club Patara Devremülk Satışlarına Başladı

Devremülk pazarındaki sıkıntılar nedeniyle 15 yıl önce pazarlama çalışmaları durdurulan Club Patara Evleri’nde satışa sunulacak 20’den fazla ünitenin tanıtımı Shareton Otel’de gerçekleştirildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dövizini boz gayrimenkule yatır

Türkiye ekonomisinin kritik süreçten geçtiği bugünlerde döviz kurundaki artışı frenlemek için bir öneri de gayrimenkul uzmanlarından geldi.