İnşaat projelerinde satış süreci hızlanıyor

İnşaat projelerinde satış süreci hızlanıyor

İnşaat ve emlak projelerinde satış süreci kontrol altına alınıyor ve hızlanıyor.

Softnec, bulut tabanlı Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) yazılımıyla, inşaat ve emlak projelerinde satış sürecini kontrol altına alıyor ve hızlandırıyor. Emlak yatırımlarını daha fazla potansiyel alıcıyla buluşturan Softnec ile karlılık yüzde 28 artırıyor.

İşletmelere bir yandan yeni müşteri getirirken bir yandan da var olan müşterileriyle bağlarını güçlendiren teknolojik çözümler sunan Softnec, inşaat projelerinde yaz rehavetine son veriyor.

Karlılık yüzde 28 artıyor
CRM yazılımı ve yazılım içindeki destek hizmetleri ile birbirinden değerli ve özenle hayata geçirilen gayrimenkul projelerinde karlılığın artmasına katkıda bulunmayı amaçladıklarını belirten Softnec Bilişim Kurucusu Cüneyt Lütfü İspir, “İnşaat firmalarında Çağrı Merkezi, Satış Departmanı ve Yönetimin uyum içerisinde çalışabileceği bir sistem kuruyoruz. Böylece firmalar müşteriler ile ilişkilerini düzen içinde yönetebiliyor ve hiçbir müşteriyi gözden kaçırmıyor. Ayrıca sosyal medya yönetimimiz ile de sistem daha çok müşteriye ulaşıyor. İstatistikler, satış süreçlerinizdeki iyileşme ile karlılığın yüzde 28 arttığını gösteriyor” dedi.

Her yerde her zaman!
Softnec Bilişim tarafından Türkiye pazarına uygun model ve rekabetçi fiyatlarla inşaat firmaları ve GYO’ların hizmetine sunulan Salesforce CRM alt yapısı ile iş yönetiminde zaman ve mekan kavramı ortadan kalkıyor. Dünya çapında 200 bin işletmeden 8 milyon kullanıcıya sahip olan sistemin temel özellikleri şunlar:

–          Bulut tabanlı olduğu için internetin olduğu her yerden işlemler gözlemlenip yönetilebiliyor.
–          Satış süreci düzenleniyor ve her müşteri adayına aynı kurumsal kimlik ile hizmet veriliyor. Araştırmalara göre, sürdürülebilir kurumsal kimlikler, satışlara yüzde 70’lere varan pozitif katkı sunuyor.
–          Şirket içindeki konuşmalar, proje üzerine yapılan tartışmalar kurumsal hafızada kaydediliyor.
–          İnternet sitesini ziyaret edenlere online hizmet veriliyor.
–          Ortaklara projeyi ekranlardan izleyebiliyor.

Previous Ankara su kesintisi 11 Ağustos 2015
Sonraki Ankara Bulvarı trafiğe kapatılacak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Yeni Yaşam Alanlarında Prefabrik Konut Devrimi

Birçok kişi ve kurum günümüzde prefabrik yapıları tercih ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Endpoint İncek Projesi İle Lüksü Konuta Taşıdı

Uzun yıllardır Ankara’da lüks otomobilin adresi olan Alkan Otomotiv, lüks konut sektörüne de adım attı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ankara’da ‘ofis balonu’ yok, yabancı var!

Başkent Ankara’da yeni nesil iş merkezi sayısının son 2-3 yıldan bu yana ciddi şekilde artması, ‘stok fazlası olabileceği’ iddialarını da beraberinde getiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Özen Kuzu:Destek ile konut kredisi kullanımları artacaktır

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun İnşaat Sektörü Zirvesi’nde açıkladığı ev alacaklara %15 devlet katkısı ile ilgili Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu’nun yorumu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türk müteahhitler rotayı bu ülkelere çevirdi

Türk müteahhitleri yurtdışında, 2014 yılında 255 yeni proje ile yaklaşık 22,5 milyar dolar iş hacmi gerçekleştirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Murat Kurum: Devam eden 40 projemiz var

Başta İstanbul olmak üzere yurt genelinde büyük ölçekli projeler üreten Emlak Konut GYO, MIPIM Fuarı nda projelerinin bulunduğu bölgeleri öne çıkarmak için tanıtım yaptı.