İnşaat projelerinde satış süreci hızlanıyor

İnşaat projelerinde satış süreci hızlanıyor

İnşaat ve emlak projelerinde satış süreci kontrol altına alınıyor ve hızlanıyor.

Softnec, bulut tabanlı Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) yazılımıyla, inşaat ve emlak projelerinde satış sürecini kontrol altına alıyor ve hızlandırıyor. Emlak yatırımlarını daha fazla potansiyel alıcıyla buluşturan Softnec ile karlılık yüzde 28 artırıyor.

İşletmelere bir yandan yeni müşteri getirirken bir yandan da var olan müşterileriyle bağlarını güçlendiren teknolojik çözümler sunan Softnec, inşaat projelerinde yaz rehavetine son veriyor.

Karlılık yüzde 28 artıyor
CRM yazılımı ve yazılım içindeki destek hizmetleri ile birbirinden değerli ve özenle hayata geçirilen gayrimenkul projelerinde karlılığın artmasına katkıda bulunmayı amaçladıklarını belirten Softnec Bilişim Kurucusu Cüneyt Lütfü İspir, “İnşaat firmalarında Çağrı Merkezi, Satış Departmanı ve Yönetimin uyum içerisinde çalışabileceği bir sistem kuruyoruz. Böylece firmalar müşteriler ile ilişkilerini düzen içinde yönetebiliyor ve hiçbir müşteriyi gözden kaçırmıyor. Ayrıca sosyal medya yönetimimiz ile de sistem daha çok müşteriye ulaşıyor. İstatistikler, satış süreçlerinizdeki iyileşme ile karlılığın yüzde 28 arttığını gösteriyor” dedi.

Her yerde her zaman!
Softnec Bilişim tarafından Türkiye pazarına uygun model ve rekabetçi fiyatlarla inşaat firmaları ve GYO’ların hizmetine sunulan Salesforce CRM alt yapısı ile iş yönetiminde zaman ve mekan kavramı ortadan kalkıyor. Dünya çapında 200 bin işletmeden 8 milyon kullanıcıya sahip olan sistemin temel özellikleri şunlar:

–          Bulut tabanlı olduğu için internetin olduğu her yerden işlemler gözlemlenip yönetilebiliyor.
–          Satış süreci düzenleniyor ve her müşteri adayına aynı kurumsal kimlik ile hizmet veriliyor. Araştırmalara göre, sürdürülebilir kurumsal kimlikler, satışlara yüzde 70’lere varan pozitif katkı sunuyor.
–          Şirket içindeki konuşmalar, proje üzerine yapılan tartışmalar kurumsal hafızada kaydediliyor.
–          İnternet sitesini ziyaret edenlere online hizmet veriliyor.
–          Ortaklara projeyi ekranlardan izleyebiliyor.

Previous Ankara su kesintisi 11 Ağustos 2015
Sonraki Ankara Bulvarı trafiğe kapatılacak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Özak GYO Devlerle Buluştu

ÖZAK Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın, İstanbul Anadolu yakasında “gurme merkezi” haline getirmeyi hedeflediği Bulvar 216 projesi için düzenlenen galaya yerli ve yabancı yeme içme şirketleri büyük ilgi gösterdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

River Plaza İstanbul Projesi

ÖZDİLEK Holding’in Levent Büyükdere  Caddesi’nde hizmete sunduğu River Plaza, 32 katlı, toplam 35 bin m2 kiralanabilir alanıyla müşterilerin karsısına çıkıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Üçüncü Havalimanı Şirketi İçin Başvuru

İstanbul üçüncü havalimanının yapımı ve işletmesini üstlenecek İGA Havalimanı İşletmesi AŞ’nin kuruluşuyla ilgili Rekabet Kurumuna bildirimde bulunuldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yenibiris.com Temmuz Ayı İstihdam Raporunu Açıkladı

Temmuz ayında en çok eleman arayışı Yapı-İnşaat, Turizm, Perakende ve Eğitimde oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Duygu Meltem Yalçınkaya 2015 projelerine start verdi

Atv Emlak Turu programının başarılı sunucusu Dmy Grup Yönetim Kurulu Başkanı Duygu Meltem Yalçınkaya Doğal Yaşam Köyü projesi kira garantisi opsiyonunu uzattı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ankara Kırıkkale Ve Eskişehir İle Birleşiyor

Büyükşehirlerde son yıllarda yaşanan nüfus patlaması, ekonomik büyüme, kentlerin artık kabına sığmayarak, coğrafi anlamda da hızla gelişmelerine neden oluyor.