İnşaat Fuarı Adana’da 13 Şubat’ta Start Alıyor

TÜYAP Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından,

Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Fuarcılık Anonim Şirketi ve Adana Ticaret Odası işbirliği, Çukurova Belediyeler Birliği, İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi, Makine Mühendisleri Odası Adana Şubesi ve Mimarlar Odası Adana Şubesi desteği ile düzenlenen, Adana İnşaat 2014 – 8. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı, 13 Şubat 2014 tarihinde IHS Adana 2014 7. Isıtma, Soğutma, havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı ve  Adana 6. Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Fuarı ile eş zamanlı olarak, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ nde ziyarete açılacaktır.

İnşaat sektöründe kullanılan her türlü malzeme, makine ve donanımın sergilendiği İnşaat, IHS ve Kent Fuarları, kendi konularında bölgesinin en büyük ve güçlü etkinliğidir. Geçtiğimiz yıl 156 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile düzenlenen fuarları, 315’i yabancı 34.980 kişi ziyaret ederek sektörün gelişimine olumlu katkılar sağlanmıştır.

T.C. Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü tarafından da desteklenen fuarlarımız, yurtdışından Azerbaycan, Gürcistan, Cezayir, Yemen, Suudi Arabistan, İran, Irak ve Suriye’den gelen profesyonel ziyaretçiler ile yurtiçinden 33 farklı ilden gelen profesyonel ziyaretçiler tarafından gezilmiştir. izolasyondan tesisata, boyadan vitrifiye ürünlerine, çatı ve cephe kaplamalarından seramik mutfak ve banyoya, kapı ve pencereden yer döşemelerine kadar inşaat sektöründe kullanılan her türlü ürün, malzeme, makine ve donanımın sergileneceği Adana 8. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı Adana başta olmak üzere tüm sektörün gücünü göstermesi bakımından büyük önem arz etmekte olup, konusunda bölgesinin en büyük ve güçlü etkinliğidir.

Doğalgaz yatırımlarının arttığı Adana’da bu yıl yedincisi düzenlenecek Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı; profesyoneller, üreticiler ve tüketicilerin yeni teknolojilerle buluştuğu önemli bir platform olacaktır. Söz konusu fuarlarla eş zamanlı hazırlanan Adana Kent 2014  Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Fuarı,Belediyelerin ihtiyaç duyduğu malzeme, araç, gereç ve donanımların yanı sıra, belediyelere proje ve hizmet sunan kuruluşların da tanıtıldığı, çağdaş yaşam koşullarını sağlayabilmek amacıyla ihtiyaç duyulan hizmet, projeleri, teknolojik yenilik ve donanımların topluca sergileneceği bu büyük organizasyonla sektörde bulunan üretici firmaları ortak bir çatı altında buluşturacaktır.(Adana Ekspres)

Previous Eskişehir'e 5 Yıldızlı Hastane Geliyor
Sonraki Kıyamet Turizmi Şirince'ye Yaramadı

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

YEM “2D1 Tasarım Toplantıları” Serisini Başlatıyor

Yapı-Endüstri Merkezi, Türkiye ve dünyadan yaratıcı yapı profesyonellerini bir araya getirecek bir platform olması amacıyla “2D1 Tasarım Toplantıları” düzenlemeye başlıyor

Etkinlikler 0 Yorum

GYODER Gayrimenkul Sektöründe Durgunluk Dönemlerinde Satış ve Pazarlama Eğitimi

GYODER Gayrimenkul Sektöründe Durgunluk Dönemlerinde Satış ve Pazarlama Eğitimi

Etkinlikler 0 Yorum

GYODER Zirvesi 6-7 Mayıs tarihlerinde Balıkesir’de yapılacak

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, bu ay Fransa’daki MIPIM fuarının ardından Mayıs ayında da Balıkesir’in yine çok önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacağını açıkladı.

Etkinlikler

3D PRINT EXPO TURKEY 12 Haziran’da açılıyor

Girişimcilere sınırsız kazanç dünyasının kapısını açan 3 Boyutlu Baskı Teknolojileri; endüstriyel tasarım, estetik cerrahi, ortopedi, takı ve mücevher tasarımı, havacılık ve savunma sanayii, fotoğrafçılık, mimarlık, oyuncak sanayii ve otomotiv sektörü

Etkinlikler 0 Yorum

GYODER, Azerbaycan’da Türkiye gayrimenkul sektörünü tanıtacak

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği), Azerbaycan Bakü’de düzenlenecek 2. RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

ÇATIDER 8.Çatı ve cephe sempozyumu

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği, (ÇATIDER) çatı ve cephe sektöründeki yeni teknoloji ve uygulamaların ele alındığı Çatı ve Cephe Sempozyumu’nun 8’incisini, 2-3 Haziran 2016 tarihlerinde Mimar Sinan Üniversitesi’nde düzenleyecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.