İnşaat Fuarı Adana’da 13 Şubat’ta Start Alıyor

TÜYAP Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından,

Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Fuarcılık Anonim Şirketi ve Adana Ticaret Odası işbirliği, Çukurova Belediyeler Birliği, İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi, Makine Mühendisleri Odası Adana Şubesi ve Mimarlar Odası Adana Şubesi desteği ile düzenlenen, Adana İnşaat 2014 – 8. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı, 13 Şubat 2014 tarihinde IHS Adana 2014 7. Isıtma, Soğutma, havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı ve  Adana 6. Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Fuarı ile eş zamanlı olarak, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ nde ziyarete açılacaktır.

İnşaat sektöründe kullanılan her türlü malzeme, makine ve donanımın sergilendiği İnşaat, IHS ve Kent Fuarları, kendi konularında bölgesinin en büyük ve güçlü etkinliğidir. Geçtiğimiz yıl 156 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile düzenlenen fuarları, 315’i yabancı 34.980 kişi ziyaret ederek sektörün gelişimine olumlu katkılar sağlanmıştır.

T.C. Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü tarafından da desteklenen fuarlarımız, yurtdışından Azerbaycan, Gürcistan, Cezayir, Yemen, Suudi Arabistan, İran, Irak ve Suriye’den gelen profesyonel ziyaretçiler ile yurtiçinden 33 farklı ilden gelen profesyonel ziyaretçiler tarafından gezilmiştir. izolasyondan tesisata, boyadan vitrifiye ürünlerine, çatı ve cephe kaplamalarından seramik mutfak ve banyoya, kapı ve pencereden yer döşemelerine kadar inşaat sektöründe kullanılan her türlü ürün, malzeme, makine ve donanımın sergileneceği Adana 8. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı Adana başta olmak üzere tüm sektörün gücünü göstermesi bakımından büyük önem arz etmekte olup, konusunda bölgesinin en büyük ve güçlü etkinliğidir.

Doğalgaz yatırımlarının arttığı Adana’da bu yıl yedincisi düzenlenecek Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı; profesyoneller, üreticiler ve tüketicilerin yeni teknolojilerle buluştuğu önemli bir platform olacaktır. Söz konusu fuarlarla eş zamanlı hazırlanan Adana Kent 2014  Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Fuarı,Belediyelerin ihtiyaç duyduğu malzeme, araç, gereç ve donanımların yanı sıra, belediyelere proje ve hizmet sunan kuruluşların da tanıtıldığı, çağdaş yaşam koşullarını sağlayabilmek amacıyla ihtiyaç duyulan hizmet, projeleri, teknolojik yenilik ve donanımların topluca sergileneceği bu büyük organizasyonla sektörde bulunan üretici firmaları ortak bir çatı altında buluşturacaktır.(Adana Ekspres)

Previous Eskişehir'e 5 Yıldızlı Hastane Geliyor
Sonraki Kıyamet Turizmi Şirince'ye Yaramadı

Diğer Yazılar

Etkinlikler

TMB Türkiye Vietnam iş forumu düzenlendi

Türkiye Müteahhitler Birliği tarafından düzenlenen iş forumunda konuşan Vietnam Ulaştırma Bakanı La Tang, “Türk müteahhitlerin uluslararası ölçekte ne kadar muhteşem bir başarı öyküsü yarattıklarını çok iyi biliyoruz. TMB’yi tebrik ediyoruz”

Etkinlikler 0 Yorum

Bugün İmrahor Vadisi için panel düzenleniyor

İmrahor Vadisi planları ile bir kez daha karşı karşıya gelen Büyükşehir Belediyesi ve Mimarlar Odası Ankara Şubesi, bugün saat 18.00’de Imrahor Vadisi, kent bütünü içerisindeki yeri ve taşıdığı değerler panel

Etkinlikler

Belediyelerin projeleri Shining Star Awards’da Ödüllendirilecek

Türkiye eğlence ve rekreasyon sektörünün ilk ve tek yarışması “Shining Star Awards 2015 – Eğlence Ödülleri”nin aday belirleme süreci 1 Temmuz 2015 itibariyle başlıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı

Türkiye’de uluslararası anlamda hem kongre hem fuar hem de B2B etkinliklerinin bir arada gerçekleştirildiği tek platform olan EIF – 7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı 24-25 Kasım 2014 tarihlerinde ATO

Etkinlikler 0 Yorum

Fuar İzmir açıldı

İzmir’in son yıllardaki en büyük yatırımı Fuar İzmir, bugün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılacağı törenle açılacak.

Etkinlikler 0 Yorum

Gayrimenkulde Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi Eğitim Semineri

Tüm sektörlerde olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de başarılı olmanın kuralları günümüzde çok değişti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.