İnistanbul projesinde TeknoVinç imzası

İnistanbul projesinde TeknoVinç imzası

Kentsel dönüşüm projesi olarak Topkapı Davutpaşa’da inşa edilen ve İş GYO ile Nef’in ortak projesi olan İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal, toplamda 8 adet Potain marka kule vinç ile yükseliyor.

Türkiye inşaat sektörünün lider kule vinç, personel ve malzeme asansörü tedarikçisi TeknoVinç, İş GYO ile Nef’in ortak projesi olan İnistanbul inşaatında toplam 8 adet Potain marka kule vinç ile yer alıyor. 1. ve 2. etap inşaatlarının devam ettiği projenin 3. ve 4. etabının hayata geçmesiyle birlikte, toplamda 16 adet kule vincin projede aynı anda çalışması planlanıyor.

TeknoVinç tarafından kule vinçlerin yerleşimi konusunda mühendislik hizmetinin verildiği projede, üç adet MC 125, üç adet MC 175, bir adet MCT 88 ve bir adet MCT 178 model kule vinç kullanılıyor. Toplamda 1,5 ay gibi rekor bir sürede kule vinçlerin tamamının kurulumunun gerçekleştiği projede, 8 kule vincin aynı anda sorunsuzca çalışabilmesi için özel bir projelendirme çalışması yapılmıştır.

Profesyonel kule vinç kiralama hizmetini Türkiye’ye getiren TeknoVinç, satış, satış sonrası destek ve yedek parça kalitesi ile de Avrupa standartlarında hizmet vererek, Türkiye’de önemli bir referans oluşturuyor.

Previous Aden Beytepe Aralık 2016'da teslim
Sonraki Panorama Plus Eryaman teslim tarihi

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Avantgarde İletişim portföyüne yeni markalar ekliyor

Avantgarde İletişim müşteri portföyüne yeni isim ve markalar eklemeye devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Brick Stone, uyumlu renkleriyle dikkat çekiyor

Desen ve dokularındaki çeşitlilik seramikleri bir sanat eserine dönüştürürken; doğallığı daha fazla yaşam alanlarımızda görmemizi sağlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dassault Falcon Yetkili Bakım Merkezleri Bir Araya Geldi

Doğu yarımkürede bulunan tüm Dassault Falcon Yetkili Bakım Merkezlerinin davet edildiği toplantıya Türkiye’deki ilk ve tek Dassault Falcon Yetkili Bakım Merkezi olarak AMAC Aerospace Turkey’de katıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türk Çelik Boru Sektörünün TANAP Zaferi

Azerbaycan ve Türkiye’nin ortaklaşa yürüttüğü Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı-TANAP Projesi’nde kullanılacak 1 milyon 200 bin ton çelik borunun yüzde 80’i Türkiye’de üretilecek.

Firma Haberleri

SeSa Build BAU’nun gücü ve YEM’in desteğiyle geliyor

ICC – İstanbul Kongre Merkezi’nde BAU München ve Yapı-Endüstri Merkezi desteğiyle 25-27 Şubat 2016’da düzenlenecek olan, bölgesel odaklı ilişkilerin kurulacağı ve müşteriler, ortaklar ve diğer paydaşlarla kişisel iletişimin yaratılacağı SeSa

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.