İnistanbul projesinde TeknoVinç imzası

İnistanbul projesinde TeknoVinç imzası

Kentsel dönüşüm projesi olarak Topkapı Davutpaşa’da inşa edilen ve İş GYO ile Nef’in ortak projesi olan İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal, toplamda 8 adet Potain marka kule vinç ile yükseliyor.

Türkiye inşaat sektörünün lider kule vinç, personel ve malzeme asansörü tedarikçisi TeknoVinç, İş GYO ile Nef’in ortak projesi olan İnistanbul inşaatında toplam 8 adet Potain marka kule vinç ile yer alıyor. 1. ve 2. etap inşaatlarının devam ettiği projenin 3. ve 4. etabının hayata geçmesiyle birlikte, toplamda 16 adet kule vincin projede aynı anda çalışması planlanıyor.

TeknoVinç tarafından kule vinçlerin yerleşimi konusunda mühendislik hizmetinin verildiği projede, üç adet MC 125, üç adet MC 175, bir adet MCT 88 ve bir adet MCT 178 model kule vinç kullanılıyor. Toplamda 1,5 ay gibi rekor bir sürede kule vinçlerin tamamının kurulumunun gerçekleştiği projede, 8 kule vincin aynı anda sorunsuzca çalışabilmesi için özel bir projelendirme çalışması yapılmıştır.

Profesyonel kule vinç kiralama hizmetini Türkiye’ye getiren TeknoVinç, satış, satış sonrası destek ve yedek parça kalitesi ile de Avrupa standartlarında hizmet vererek, Türkiye’de önemli bir referans oluşturuyor.

Previous Aden Beytepe Aralık 2016'da teslim
Sonraki Panorama Plus Eryaman teslim tarihi

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

540/4 Parsel 9 Mart’ta Satısta

EMLAK Konut GYO mülkiyetinde bulunan 127 bin metrekarelik alanda, Makro İnşaat & Akyapı Ortak Girişimi tarafından inşa edilen ticaret portalı 540/4 Parsel, 9 Mart’ta satışa çıkıyor.

Firma Haberleri

Danfoss Türkiye, Teskon Sodex Fuarı’na katıldı

Isıtma, soğutma ve güç elektroniği alanında faaliyet gösteren Danfoss Türkiye, Teskon Sodex Fuarı’na katıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Next Level’da Süit Daire satışları Başladı

Next Level, Ankara’da mimari anlamda da farklılık gösteren çok özel tasarlanmış bir proje olma özelliği taşıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Demir Romance’dan Kampanya

Demir İnşaat, İstanbul Beylikdüzü’nde yükselen Demir Romance Projesi için yeni bir kampanya başlattı.

Firma Haberleri

Konut kredisi ile gayrimenkul alanlara büyük kolaylık

Son dönemde teknolojik atılımlarıyla dikkat çeken Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü, yürürlüğe aldığı yeni uygulamasıyla konut kredisi kullanarak gayrimenkul satın alan veya farklı amaçlarla ipotek işlemi yaptıran vatandaşların işlemlerini hızlandırırken; bu

Firma Haberleri 0 Yorum

Tahir Atila : 2015 İttifak Holding’in yılı olacak

JCR Eurasia Rating, İttifak Holding A.Ş. ve planlanan tahvil ihracını derecelendirerek, yatırım yapılabilir kategori içerisinde değerlendirdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.